W Lidlu karkówka i kiełbasa na grilla. Brykiet z węgla gratis
Adobe Stock
Newsy

W Lidlu karkówka i kiełbasa na grilla. Brykiet z węgla gratis

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza jednocześnie początek sezonu grillowego. Lidl wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów i oferuje pełne wyposażenie. Od poniedziałku 26 do 28 kwietnia kupicie tanio m.in. karkówkę i kiełbasę!
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 25, 2021

Sklepy spożywcze prześcigają się między sobą o klienta, proponując mu różne udogodnienia czy szeroką ofertę ciekawych produktów w interesujących cenach. Wraz ze zbliżającą się majówką, w marketach pojawiają się już pierwsze akcesoria grillowe. Jednym z nich jest Lidl. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Grillowa majówka

Już od wielu lat jest utarta tradycja, iż majówka jest niepisanym rozpoczęciem sezonu grillowego. Wówczas wszyscy Polacy wyciągają, odkurzają swój sprzęt i uzupełniają brakujące zapasy węgla czy podpałki. Natomiast gospodynie domowe szykują odpowiednie dania. Na każdym grillu pojawiają się takie specjały jak marynowana karkówka, kiełbasa, skrzydełka, ziemniaczki z przyprawami, szaszłyki czy kaszanka. Na sam zapach przyrządzanego jedzenia, aż ślinka cieknie.

Zobacz także

Lidl ulubiony sklep Polaków

Lidl jest jednym z ulubionych i najczęściej wybieranych sklepów spożywczych przez Polaków. Swoją sławę zawdzięcza kilku aspektom, które poprawiają komfort zakupów czy dostęp różnych produktów. Wśród udogodnień tego dyskontu spożywczego można wyróżnić, takie jak:

  • kasy samoobsługowe
  • szerokie alejki między półkami, umożliwiające swobodne zakupy i mijanie się z innymi
  • świeże pieczywo wypiekane na miejscu
  • cotygodniowe gazetki z promocyjnymi produktami i nowościami
  • aplikacja mobilna z rabatami 
  • wybór odpowiedniego wózka zakupowego
  • tygodnie tematyczne z produktami z różnych stron świata, jak francuski, hiszpański, amerykański czy grecki.

Oferta grillowa w Lidlu 

Lidl wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i już od nowego tygodnia na półkach pojawi się pełen asortyment potrzebny do grillowania. W jednym miejscu będziecie mogli kupić mięso, brykiet, podpałkę czy jednorazowe naczynia. To świetny moment, aby uzupełnić swoje braki przed zbliżającą się majówką. 

Świetna promocja w Lidlu

W ofercie grillowej można zakupić szereg grillowych produktów. Lidl tydzień zaczyna promocją na karkówkę wieprzową dostępną w trzech różnych marynatach. Została ona przeceniona aż o 56%! Za taki kilogram mięsa w przyprawach zamiast 22,99 złotych, teraz zapłacicie jedynie 9,99 złotych. Poza tym sklep przecenia również kiełbasę śląską codzienną, która idealnie sprawdzi się na grilla. Kilogramowe opakowanie kosztuje teraz 7,90 zamiast 14,90 złotych, co oznacza, iż zostało przecenione o 46%. Jednak to nie wszystko! Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 99 złotych dostaną w gratisie opakowanie brykietu z węgla drzewnego o wadze 2,5 kg! Te świetne promocje obowiązują od poniedziałku 26 do 28 kwietnia bądź do wyczerpania zapasów.
 

Czytaj także:

Komentarze