W Lidlu cenowy szał. Super promocja 3+3 gratis, tani kurczak i mielone
Adobe Stock
Newsy

W Lidlu cenowy szał. Super promocja 3+3 gratis, tani kurczak i mielone

Niemiecka sieć zaskoczy was wielkimi obniżkami cen na mięso, napoje i wiele owoców i warzyw!
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 14, 2021

Lidl od lat pozostaje jednym z liderów wśród ulubionych sklepów w Polsce. Przejrzysty rozkład (taki sam w każdej lokalizacji), dobre ceny oraz szeroka oferta sprawiają, że codziennie sklep ten odwiedzany jest przez tysiące klientów. Lidl słynie także, że swoich „tygodni tematycznych”, w których oferuje produkty z zagranicznych kuchni w korzystnych cenach. Najczęściej są to specjały i składniki dań francuskich, włoskich, greckich czy orientalnych. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Nowe promocje w Lidlu [od czwartku 15.04]

Już od 15 kwietnia we wszystkich sklepach sieci obowiązywać będą m.in. te promocje:

  • 3+3 gratis na soki pomarańczowe 100 proc.
  • -42% na mięso z nóżki kurczaka (7,99 zł/kg) i filet z kaczki z chowu bez antybiotyków (25,90 zł/kg)
  • -50% na cukinie (4,99 zł/kg) i borówki amerykańskie (6,99 zł)
  • Trzeci najtańszy produkt nabiałowy marki Pilos za 1 gr
  • Druga paczka mięsa mielonego wieprzowo-wołowego o 52% taniej
  • Boczek wędzony w plastrach XXL za jedyne 2,99 zł
  • Masło Osełka 82 proc. tłuszczu, 300 g za jedyne 4,49 zł

Przecenione będą także m.in. bakłażany, polskie jabłka, cytryny, truskawki ekologiczne, różne rodzaje kiełbas i parówek, wiele odmian wołowiny oraz niektóre ryby, owoce morza i nabiał.

Zobacz także

Sezon grillowy w Lidlu

Sklepy niemieckiej sieci wprowadziły już także ofertę grillową, w której znajdziemy najpopularniejsze mięsa pieczone na świeżym powietrzu: karkówki, steki, sznycle, szaszłyki oraz boczek. Zadbano także o szeroką ofertę sosów i gotowych sałatek oraz akcesoria do rozpalania grilla: brykiet (7,99 zł/2,5 kg) i podpałki w kostkach (1,69 zł). Chociaż oficjalne obostrzenia nie pozwalają jeszcze na organizację przyjęć przy grillu, dania przygotowywane na świeżym powietrzu można zaserwować także najbliższej rodzinie zamiast tradycyjnego obiadu. 

Powyższe promocje obowiązywać będą od czwartku 15 kwietnia do soboty 17 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, dlatego warto się spieszyć, jeśli chcecie z nich skorzystać. W lokalnych Lidlach znajdziecie jednak jeszcze większą ofertę produktów przecenionych, w które warto zaopatrzyć wasze spiżarnie i kuchnie. 

Czytaj też:

Komentarze