W Biedronce mega okazja na jajka. Cena za sztukę to tylko 33 grosze!
Adobe Stock
Newsy

W Biedronce mega okazja na jajka. Cena za sztukę to tylko 33 grosze!

Takiej promocji jeszcze nie było. Biedronka w nowym tygodniu wychodzi ze świetną ofertą, gdzie będzie można kupić jajka po niezwykle okazyjnych cenach. Spieszcie się, aby z niej skorzystać.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 18, 2021

Sklepy spożywcze prześcigają się w udogodnieniach dla klientów. Oferują między innymi różnego rodzaju promocje, które mają na celu zwiększenie liczby odwiedzających, a także ich zadowolenie. Jednym z takich punktów jest Biedronka. Sieć cieszy się dosyć sporą popularnością wśród konsumentów. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Udogodnienia w Biedronce

Popularna sieć dyskontów spożywczych, co jakiś czas wprowadza nowe ułatwienia. Mają one na celu usprawnienie zakupów, a także zwiększenie liczby klientów na co dzień. Wśród udogodnień wyróżnia się:

  • kasy samoobsługowe,
  • pieczywo wypiekane na miejscu każdego dnia, 
  • karta klienta z punktami,
  • gazetka z promocyjnymi produktami,
  • atrakcyjne promocje,
  • a także wózki na różne wózki zakupowe. 

To część ułatwień, które wpływają na popularność tej sieci sklepów, a także sporą ilość konsumentów.

Zobacz także

Atrakcyjna promocja na jajka

Portugalska sieć sklepów znowu zaskakuje. W nowej gazetce promocyjnej pojawiła się świetna oferta. Od poniedziałku będzie można zakupić jajka w rewelacyjnych cenach. Dana promocja dotyczy produktów w systemie „2+1”, czyli przy zakupie dwóch opakowań, trzecie będzie za darmo. Przekładając taką kombinację na sztuki to jedno będzie kosztować mniej niż 50 groszy! Świeże jaja w rozmiarze M to koszt 0,33 złotych, zaś L  to 0,40 złotych za sztukę. Jajka M z wolnego wybiegu to 47 groszy za sztukę, a L ze ściółkowego za 43 grosze. To prawdziwa promocja, z której należy koniecznie skorzystać. Jednego dnia można zakupić sześć paczek, z czego dwa będą za darmo. Rabat obowiązuje po dołączeniu karty „Moja Biedronka”. Atrakcyjna promocja obowiązuje w sprzedaży od 19 do 25 kwietnia. Spieszcie się, aby z niej skorzystać!

Wartościowe jajka

Jajka to jeden z produktów, który powinien znaleźć się w każdej diecie, a to ze względu na cenne wartości odżywcze. Zawierają one w swoim składzie szereg witamin oraz mikroelementów, które w pozytywny sposób wpływają na funkcjonowanie organizmu. Wśród cennych właściwości jajek wyróżnia się ochronę przed szkodliwym promieniowaniem, niską kaloryczność produktu, a także cenne źródło łatwo przyswajalnego białka. Jajka świetnie sprawdzają się na diecie odchudzającej, gdyż zapewniają sytość na dłuższy czas.

Czytaj także:

Komentarze