Maseczki w Lidlu za darmo
Newsy

Tylko dziś Lidl rozdaje za darmo maseczki jednorazowe. Wystarczy spełnić 1 warunek

Sprawdźcie jak dostać za darmo maseczkę ochronną w Lidlu! Oferta ważna jest tylko dzisiaj!

Maseczki to podstawowa linia obrony przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Robiąc zakupy w Lidlu możecie otrzymać aż 10 sztuk maseczek jednorazowych. Nie zapłacicie za nie absolutnie nic! Trzeba spełnić jeden warunek, o którym przeczytacie poniżej.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Maseczki ochronne przed koronawirusem

Na początku pandemii wiele osób wątpiło, że maseczki są skuteczne w walce z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Dziś nie ma już żadnej wątpliwości. Stosowanie maseczek znacznie ułatwia walkę z epidemią i poprawia jej przebieg. Im więcej osób nosi maseczki w przestrzeniach publicznych, tym prawdopodobnie szybszy koniec epidemii.

Bardzo ważne jest noszenie maseczek w zamkniętych przestrzeniach. Większość krajów wprowadziła bezwzględny obowiązek stosowania maseczki ochronnej w sklepach i salonach usługowych. Do niedawna w Polsce można było korzystać też z przyłbic czy szalików lub kominów, ale teraz przepisy mówią dokładnie: konieczne jest noszenie maseczki ochronnej. 

Maseczki za darmo w Lidlu

Najskuteczniejsze są maseczki jednorazowe. Pakiet jednorazowych maseczek chirurgicznych z dziesięcioma sztukami, można będzie odebrać w Lidlu dziś za darmo. Trzeba spełnić jeden warunek. Musicie zrobić zakupy w Lidlu za minimum 99 złotych.

Warunki promocji na maseczki w Lidlu

Okazuje się, że oprócz tego, że trzeba zrobić zakupy za 99 złotych, by otrzymać pakiet 10 maseczek jednorazowych za darmo, w skład zakupów nie mogą wchodzić niektóre produkty. Jeśli kupicie któryś z nich, weźcie pod uwagę, że przy kasie nie będzie się liczył przy weryfikowaniu spełniania warunków promocji. Według regulaminu sklepu, z oferty wyłączone są:

  • Alkohole i produkty wysokoprocentowe
  • Wyroby tytoniowe
  • Preparaty do początkowego żywienia niemowląt

Kiedy można odebrać darmowe maseczki w Lidlu?

Zwróćcie uwagę na to, że promocja obowiązuje tylko w środę 17 marca i będzie trwać do wyczerpania zapasów. Nie wiadomo, ile pakietów jest do odebrania w każdym sklepie. Jeśli planujecie zakupy w Lidlu i chcecie otrzymać darmowe maseczki, pośpieszcie się! Jeśli będą cieszyły się taką popularnością jak testy na koronawirusa z Biedronki, niedługo będą wyprzedane!

Czy kasjerzy w supermarketach muszą nosić maseczki? Nie zawsze
Adobe Stock
Newsy
Czy kasjerzy w supermarketach muszą nosić maseczki? Nie zawsze
W erze koronawirusa wszyscy przyzwyczaili się już do widoku kasjerów w maseczkach ochronnych. Okazuje się, że nie wszyscy z nich muszą je nosić.

Od 11 marca bieżącego roku rząd uregulował zasady noszenia maseczek. W kąt poszły wszelkiego rodzaju przyłbice, bandany i chusty. Maseczki od tego dnia powinni nosić wszyscy. Prawie wszyscy. Rządzący przygotowali w rozporządzeniu jedno odstępstwo od reguły. Chodzi oczywiście o osoby, których stan zdrowia nie pozwala na noszenie maseczki zabezpieczającej przed transmisją Sars-COV-19. Kto może nie nosić maseczki? Spójrzcie na listę tych chorób. Występowanie tych przesłanek może zwalniać z obowiązku noszenia maseczki: Zaawansowane schorzenia neurologiczne Choroby układu oddechowego lub krążenia Schorzenia przebiegające z niewydolnością oddechową lub krążenia Takie zwolnienie w teorii może wystawić danej osobie jej lekarz. Powinna się w niej znaleźć konkretnie wskazana jednostka chorobowa z cytowanej przez nas listy z rządowego rozporządzenia. Wprowadzając nowelizację rozporządzenia przeciwko zwalczaniu skutków epidemii, minister Adam Niedzielski w kwestii maseczek i zwolnienia z ich stosowania dał do zrozumienia, że nie ma miejsca na naciąganie przepisów. Jego słowa z konferencji prasowej sprowadziły się do następującego wniosku: jeżeli przepisy o zwolnieniu będą wykorzystywane przez Polaków zbyt ochoczo, rząd wycofa przepis o zwolnieniu lekarskim. Na razie obowiązuje on wszystkich. Włącznie z kasjerami i kasjerkami w sklepach spożywczych, także tych małych, osiedlowych. Jak zakończyła się historia kasjerki bez maseczki z Biedronki? W ostatnim czasie internet obiegła wieść o kasjerce z Biedronki, która poruszała się po sklepie bez maseczki. Sprawę na forum publicznym podniosła jedna z klientek sieci. Jeden z portali postanowił przekonać się u źródła o powodach takiego zachowania pracownicy sklepu. Dziennikarskie śledztwo wykazało, że kasjerka miała...

W Lidlu znowu pojawił się uwielbiany produkt. Teraz „lidlomix” jest o wiele tańszy
Adobe Stock
Newsy
Świetna promocja w Lidlu. Piwo zupełnie za darmo. Jak je odebrać?
Lidl zaskakuje kolejną promocją! Tym razem chodzi o piwo. Klienci tego sklepu mogą odebrać puszkę tego złocistego napoju. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Jaki?

Lidl wielokrotnie już zaskakiwał swoich klientów promocjami. Właśnie zrobił to po raz kolejny. Już jutro (13 maja) w sieci popularnych sklepów rusza świetna promocja na piwo , która potrwa do najbliższej soboty (15 maja). Do odebrania jest jedna mała puszka piwa. Co trzeba zrobić, żeby ją otrzymać? Skromnie, ale jednak Najnowsza promocja Lidla jest dosyć skromna w porównaniu z poprzednimi, ale na pewno warto z niej skorzystać! Do odebrania jest jedna mała puszka piwa o pojemności 0,33 litra. Jak odebrać piwo? Żeby odebrać darmowe piwo, trzeba mieć zainstalowaną aplikację Lidla. To właśnie w niej jest do odebrania specjalny kupon na napój. Wystarczy, że go aktywujecie. Jakie piwo jest w promocji? Promocja Lidla obejmuje tylko jeden rodzaj piwa. Jest to piwo Perlenbacher Pils o pojemności 0,33 litra. Aplikacja Lidl Plus Żeby odebrać puszkę piwa, należy aktywować w aplikacji Lidl Plus kupon. Następnie trzeba podejść do kasy z trzema małymi puszkami Perlenbachera. Zgodnie z warunkami promocji, przy kasie trzeba będzie zapłacić za dwa produkty, a trzeci dostaniemy zupełnie za darmo. Jeżeli chcecie skorzystać w najbliższych dniach z tej promocji, pamiętajcie, że piwo można odebrać tylko raz - nie można kilkukrotnie skorzystać z promocji. Alkohol szkodzi zdrowiu Spożywany w nadmiarze alkohol bardzo szkodzi zdrowiu. Podnosi ciśnienie tętnicze, zaburza czynność przewodu pokarmowego, uszkadza trzustkę i wątrobę, powoduje zaburzenia psychiczne oraz niszczy układ nerwowy. Alkohol zwiększa również ryzyko kilkunastu typów nowotworów. Bądźcie rozsądni i pijcie z umiarem! Czytaj także:  Palikot i Wojewódzki w ogniu krytyki internautów. Sprzedają „oszukańcze” piwo? Produkt w ogóle nie zawiera... Rząd wprowadza tzw. opłatę produktową....

Biedronka
Adobe Stock
Newsy
Dostaniecie to za darmo w Biedronce. Wystarczy spełnić 1 warunek
Biedronka wyprzedza potrzeby swoich klientów i wprowadza nowe usługi. Ta nowość z pewnością w miły sposób zaskoczy wielu, aby ją otrzymać wystarczy spełnić jeden warunek!

Nowy tydzień to również wiele nowych opcji czy promocji w sklepach. Sieć marketów Biedronka lubi zaskakiwać swoich klientów, a tym razem nie mogło być inaczej. Wraz z początkiem wiosny wprowadza do swojej oferty nową usługę, z której będą mogli skorzystać wszyscy. Jednak by ją dostać należy spełnić jeden warunek. Tydzień promocji Wraz z rozpoczęciem nowego tygodnia, wiele sklepów wprowadza u siebie różne promocje czy nowe produkty do sprzedaży. O wszystkich nowościach można dowiedzieć się z cotygodniowej gazetki promocyjnej, która zawiera wszelkie informacje związane z daną kwestią. Sklepy często prześcigają się z nowościami, aby w jak największym stopniu zadowolić swoich klientów i sprawić, by chcieli wracać jak najczęściej. Można powiedzieć, że są to chwyty marketingowe, ale jeśli są korzystne to jak najbardziej są również słuszne.  Nowości w Biedronce Sieć sklepów Biedronka to markety, które lubią doceniać swoich klientów. Cały czas poprawiają swoje standardy, by robienie zakupów było prostsze i przyjemniejsze. Z tego też powodu jakiś czas temu sklepy wprowadziły na swojej powierzchni kasy samoobsługowe. Zdecydowanie przyspieszają cały proces, a także czynią zakupy sprawniejszymi. Poza tym Biedronka często robi różnego rodzaju promocje, wprowadza okazyjne produkty do sprzedaży lub organizuje tematyczne tygodnie z lokalnymi artykułami spożywczymi jak okres grecki, hiszpański czy włoski. Wówczas można nabyć ciekawe produkty z innych krajów w okazyjnych cenach.  Dostawa zakupów z Biedronki Sklepy zdecydowanie wyprzedzają potrzeby swoich konsumentów. Już od poniedziałku 22 marca Biedronka oferuje swoim klientom dostawę zakupów bezpośrednio do domu. To zdecydowanie ułatwienie dla...

Od czwartku Lidl rozdaje darmowe piwo. Trzeba jednak spełnić 1 warunek
AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Od czwartku Lidl rozdaje darmowe piwo. Trzeba jednak spełnić 1 warunek
Tylko dziś i jutro Lidl rozdaje darmowe piwo. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby je otrzymać.

Już od dziś w Lidlu czeka na was świetna promocja na piwo. Żeby z niej skorzystać musicie być użytkownikami aplikacji Lidl Plus. W ramach akcji do odebrania będziecie mieli aż cztery darmowe piwa. Na czym dokładnie polega ta promocja? Darmowe piwo butelkowe w Lidlu Tylko dziś i jutro w Lidlu możecie odebrać darmowe piwo w ramach promocji „4+4 gratis". Wystarczy, że otworzycie w swoim telefonie aplikację Lidl Plus i aktywujecie w niej specjalny kupon promocyjny. W ramach akcji w dniu promocji, zapłacicie przy kasie za 4 piwa, a kolejne 4 najtańsze spośród wybranych, dostaniecie za darmo (po zeskanowaniu specjalnego kodu). Promocja „4+4 gratis" trwa do wyczerpania zapasów i obowiązuje we wszystkich stacjonarnych sklepach sieci Lidl w całej Polsce. Lidl zastrzega jednak, że kupon na darmowe piwa można wykorzystać tylko raz. Które piwa zostały objęte promocją? Promocją „4+4 gratis" są objęte wszystkie piwa butelkowe takich marek, jak: Paulaner Namysłów Budweiser Desperados Heineken Wrężel Pinta Łomża Pilsner Urquell Zlatý Bažant Perlenbacher Corona Somersby Niebezpieczne skutki picia alkoholu Kupując alkohol nie zapominajcie o tym, żeby pić go z umiarem. Regularne picie alkoholu ma negatywny wpływ na zdrowie i może się przyczyniać do wielu groźnych chorób, takich jak np. nowotwory jamy ustnej, gardła i piersi udar choroby serca choroby wątroby uszkodzenie mózgu uszkodzenie układu nerwowego Regularne picie alkoholu może również negatywnie wpływać na zdrowie psychiczne. Badania wykazały także silne powiązania między nadużywaniem alkoholu a samookaleczaniem, w tym samobójstwem. Ponadto, niekontrolowane picie alkoholu zwiększa ryzyko wypadków powodujących...