Tyle trzeba wydać w restauracji Roberta Lewandowskiego. Ceny schabowego i żeberek nokautują
ONS/Flickr
Newsy

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego nokautują. Nie uwierzycie, ile teraz kosztuje schabowy

NINE’s to restauracja i sport bar Roberta Lewandowskiego. Tanio nigdy tam nie było, jednak mimo wszystko pojawiały się tłumy. Zobaczcie, jak zmieniły się ceny i ile obecnie trzeba zapłacić za smakołyki od „Lewego”. Najpierw jednak lepiej usiądźcie. 

Lokal piłkarza FC Barcelony słynie z dobrej kuchni i to nie podlega dyskusji. To restauracja w stylu amerykańskim z azjatyckimi smaczkami. Zjecie tu skrzydełka, burgery i żeberka, ale również schabowego i tatara, a na deser sernik nowojorski lub pyszny jabłecznik na kruchym cieście. Brzmi apetycznie i zachęcająco? Do czasu, kiedy przyjrzycie się cenom. 

Kotlet schabowy w cenie 3 kilogramów schabu 

Ceny w sklepach i w restauracjach pną się w górę. Jednak w przypadku tego lokalu możecie przeżyć szok cenowy. Jak podaje fakt.pl: 

– Za dwa hamburgery, trzy piwa i jedną colę zapłaciliśmy dokładnie 151 zł (rok temu rachunek byłby niższy o ponad 20 zł). Najtańszy hamburger zdrożał w ciągu roku o prawie 20 proc. (z niecałych 38 do 45 zł)  

Największe wrażenie robią jednak ceny kotletów schabowych i żeberek. Za schabowy przysmak otoczony panko musicie zapłacić tu 49 zł, to równowartość trzech kilogramów schabu. Z jeszcze większym wydatkiem trzeba się liczyć zamawiając soczyste żeberka. Taka przyjemność kosztuje prawie 70 zł. Ceny tych pyszności wzrosły o 10 zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. 

Zobacz także
Robert Lewandowski dzień zaczyna od deseru. Jak wygląda dieta piłkarza?

Robert Lewandowski dzień zaczyna od deseru. Jak wygląda ta zaskakująca dieta piłkarza?

Bezmięsny krupnik na piątek z przepisu Anny Lewandowskiej. Dodaje to 1 warzywo

Bezmięsny krupnik z przepisu Anny Lewandowskiej. Dodaje do niego to 1 niezwykłe warzywo

Kto ma ochotę na precla za 18 zł? 

Firmowy precel w kształcie cyfry 9 to hit restauracji. Za fantazyjny wypiek, który będzie świetnym dodatkiem do piwa podczas meczu zapłacicie „jedynie” 18 zł. Chcąc zamówić go w wersji z różnymi dodatkami, musicie liczyć się z wydatkiem rzędu prawie 30 zł.

Wpadając do NINE’s na deser, będziecie z pewnością ukontentowani dużym wyborem serników, jak również doskonałym jabłecznikiem. Ceny ciast są wyrównane i wynoszą obecnie 26 zł za kawałek – w zeszłym roku było to niecałe 20 zł. 

Przykładowe ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego 

Poniżej znajdziecie aktualny przegląd cen niektórych potraw w NINE’s i ich porównanie z cenami ubiegłorocznymi. Poszlibyście do Roberta na obiad? 

  • schabowy w panko: 49 zł (było 39,90 zł)  

  • żeberka: 69 zł (było 59,90 zł)  

  • najtańszy burger: 45 zł (było 37,90 zł)  

  • skrzydełka z kurczaka: 34 zł (było 27,90 zł) 

  • krewetki w zielonym curry: 52 zł (było 47,90 zł)  

  • baby french chicken: 58 zł (było 45,90 zł) 

  • New York sernik: 26 zł (było 19,90 zł)  

  • kofta: 58 zł (było 47,90 zł) 

  • najtańsze piwo z nalewaka: 16 zł (było 14 zł) 

Źródło: sport.fakt.pl 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Restauracja Roberta Lewandowskiego okazała się niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”
ONS.pl
Newsy
Restauracja Roberta Lewandowskiego niewypałem? „Grubo poniżej średniej warszawskiej burgerowni”
W ubiegłym tygodniu Robert Lewandowski otworzył własną restaurację - „NINE’S Restaurant & Sports Bar". Lokal nie cieszy się jednak zbyt pochlebnymi opiniami. Czyżby coś poszło nie tak?

Robert Lewandowski jest nie tylko utalentowanym piłkarzem, ale także biznesnemenem. W 2017 roku „Lewy" został współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9. Ostatnio piłkarz postanowił zainwestować we własną restaurację, do której menu układał syn Magdy Gessler – Tadeusz Müller. Lokal o nazwie „NINE’S Restaurant & Sports Bar" ma aż cztery poziomy. Na jednym z nich znajduje się bar sportowy, na drugim przestrzeń eventowa, a dwa poziomy należą do restauracji. Czy można u Ruberta smacznie i niedrogo zjeść? Wiele osób na pewno by z tym polemizowało. Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego Restauracja „NINE's" Roberta Lewandowskiego, powstała w Browarach Warszawskich i od samego początku wzbudzała wiele emocji. W lokalu możemy spróbować wielu dań, nie tylko kuchni polskiej, ale także amerykańskiej a nawet azjatyckiej: Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, doskonałych skrzydełek, a także zaskakujących smakiem i formą wydania burgerów. Oferta MENU w Restauracji oraz Sports Bar się różni – czytamy na Facebooku knajpy.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar) W ofercie nie brakuje też schabowego z kością za 39,90 zł, którego podaje się w towarzystwie ziemniaków z ogniska i świeżego ogórka. Są też: precle w kształcie dziewiątek – numer z którym gra Lewandowski – za kosztuje 10,99...

Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Piłkarz serwuje go z nietypowymi dodatkami
Newsy
Ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego? Można zdębieć. Zaskakują również dodatki
Robert Lewandowski otworzył niedawno własną restaurację. Ile trzeba w niej zapłacić za schabowego?

Robert Lewandowski jest nie tylko utalentowanym piłkarzem, ale też prężnie działającym biznesmenem. Od 2017 roku sportowiec jest współwłaścicielem domu mediowego RL Media oraz agencji marketingowej Stor9_. Ostatnio Robert postanowił zainwestować pieniądze we własną restaurację. Lokal Lewego nosi nazwę "Nine's" i mieści się w Browarach Warszawskich pod adresem Haberbuscha i Schielego 6. Co znajdziemy w jego menu?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar) Restauracja Roberta Lewandowskiego Robert Lewandowski wystartował z własną restauracją. Za menu w lokalu odpowiada syn Magdy Gessler – Tadeusz Müller. Co można w nim zjeść? Karta Dań jest propozycją dla fanów lekkich przekąsek, doskonałych skrzydełek, a także zaskakujących smakiem i formą wydania burgerów. Oferta MENU w Restauracji oraz Sports Bar się różni – czytamy na Facebooku knajpy.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez NINE'S Restaurant & Sports Bar (@nines_restaurant_sportsbar) W ofercie nie brakuje też schabowego z kością za 39,90 zł, którego podaje się w towarzystwie ziemniaków z ogniska i świeżego ogórka. Oprócz tego dostaniecie tam również: chrupiące skrzydełka z...

Newsy
Magda Gessler wątpi w sukces knajpy Roberta Lewandowskiego? „Na weekend wszyscy by chcieli golonkę”
Czy kulinarne ambicje Lewandowskiego są zgodne z gustami klientów jego restauracji? Magda Gessler ma wątpliwości. Ale dobrze ocenia za to pracę syna w knajpie piłkarza.

Magda Gessler jak nikt inny potrafi zaplanować i przewidzieć restauracyjny sukces. Co myśli o restauracji Roberta Lewandowaskiego? Wróży lokalowi piłkarza pomyślność? A jakie na jej przeczucie ma wpływ to, że Lewandowskiemu w restauracji pomaga Tadeusz Gessler, syn słynnej restauratorki? Czego oczekuje od restauracji Nine’s Lewandowski, a czego szukają jego klienci? Magda Gessler została zapytana przez dziennikarza Faktu o opinię na temat nowo otwartej restauracji słynnego piłkarza. Dziennikarz był ciekaw czy w związku z tym, że restaurację współprowadzi jej syn, Tadeusz, 68-latka będzie krytykowała czy raczej chwaliła nowy lokalu otwarty w Warszawie. Zaczęła bardzo ostrożnie, skupiając się na synu: - To jest bardzo dziwne, ale moje dzieci nie chwalą się tym co robią, trzeba to trochę z nich wyciągać. Tadeusz bardzo mało mówi o swoim projekcie. Wiem, ze dwa lata bardzo ciężko pracował, że bardzo trudno się pracuje…. Po początkowej wstrzemięźliwości nawiązała jednak do menu wprowadzonego w restauracji.  - Koncepcja, którą wybrał Robert Lewandowski dla tej restauracji Nine’s jest koncepcją jego. On chciał light kuchnie, on chciał wege kuchnię, on chciał wegetariańską kuchnię… Jest to w dużym zderzeniu z ludźmi, którzy kochają sport. Przynajmniej z tymi, którzy kochają futbol. Czy dobrze usłyszeliśmy, Magda Gessler powiedziała, że aspiracje Roberta Lewandowskiego dotyczące kulinariów, nie trafią w gusta piłkarskich kibiców? Czyżby kierunek light, rodem z projektu żony piłkarza, prowadzącej markę zdrowej, dietetycznej żywności uważała za chybiony? Jurorka programu „ Masterchef" i prowadząca „ Kuchenne Rewolucje" nie doprecyzowała tego. Przyznała, że w restauracji są kolejki po 250 osób,...

Ile kosztuje schabowy u Magdy Gessler? Trzeba za niego zapłacić majątek
ONS/AdobeStock
Newsy
Ile kosztuje schabowy u Magdy Gessler? Trzeba za niego zapłacić majątek
Nie od dziś wiadomo, że ceny w restauracjach Magdy Gessler nie należą do najniższych. Ile z kolei trzeba zapłacić za zwykły kotlet schabowy? Mimo wszystko możecie się nieźle zdziwić.

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Na co dzień prowadzi kilka restauracji i jest gwiazdą programów kulinarnych, takich jak m.in. „ Kuchenne rewolucje " czy „ MasterChef ". Mało kto zna się na kuchni tak jak ona. Gessler ma ogromną kulinarną wiedzę i niebywałe wyczucie smaku. Nic dziwnego, że każe sobie słono płacić za serwowane w jej restauracji dania. Ile kosztuje schabowy w jej słynnej restauracji „U Fukiera”? Cena może was zwalić z nóg. Ile kosztuje schabowy w restauracji Magdy Gessler? Jeśli wybieracie się na obiad do restauracji Magdy Gessler, lepiej przygotujcie sporą ilość gotówki. Ceny „U Fukiera” mogą was zwalić z nóg. Przykładowo, za kawałek sernika trzeba zapłacić aż 31 zł. Ile kosztuje obiad – na przykład schabowy? Za następującą propozycję: „kotlet schabowy z kapustą, na całą patelnię" oraz ziemniaki - trzeba u niej zapłacić 64 złote. Porcja jest jednak rzeczywiście całkiem spora i z powodzeniem można ją podzielić na dwie osoby. Jeżeli myślicie, że schabowy to najdroższa pozycja w menu u Magdy Gessler, to jesteście w błędzie. O wiele droższe są – uwaga – placki ziemniaczane z gulaszem, za które trzeba zapłacić 79 złotych. Jeszcze drożej kosztuje antrykot smażony na kamieniu z masłem czosnkowym, który kosztuje aż 130 złotych za porcję.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez „U Fukiera” Magda Gessler (@u.fukiera) Lubicie jeść sałatki? W restauracji Magdy Gessler macie do wyboru trzy a ich ceny wahają...