Tomasz Karolak
ONS.pl
Newsy

Tomasz Karolak zmagał się z nadwagą. Wyrzucił z diety te produkty i błyskawicznie zrzucił 12 kg

Zainspirujcie się podejściem do diety Tomasza Karolaka i bierzcie z niego przykład!
Anna Urbańska
marzec 22, 2021

Tomasz Karolak to znany polski aktor. Pokazuje się zarówno w spektaklach teatralnych, na ekranach telewizorów i w filmach.

Oprócz tego Karolak jest też reżyserem teatralnym i założycielem znanego teatru IMKA. Tomasz Karolak spełnia się też muzycznie. Jest wokalistą zespołu o wdzięcznej nazwie „Pączki w Tłuszczu”. 

Polscy widzowie kochają go za dość wybuchowy charakter, niebanalną osobowość i poczucie humoru. Dał się poznać szczególnie, występując w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcielał się w postać Ludwika Boskiego.

Tomasz Karolak brał udział w wielu produkcjach telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Jest niewątpliwie jednym z bardziej rozpoznawalnych aktorów naszych czasów.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Nadwaga Tomasza Karolaka

Przez wiele lat Tomasz Karolak zmagał się z nadwagą. Szybki styl życia, brak czasu na treningi i ciągły stres nie pomagały w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Już kilka lat temu aktorowi udało się jednak schudnąć i co najważniejsze – utrzymać nową masę ciała. Aktor przez długi czas nie komentował postępów w odchudzaniu, ale zdradził już, czemu zawdzięcza taką metamorfozę.

Jak Karolak pozbył się nadwagi?

Zmiany w wyglądzie i stylu życia Tomasza Karolaka zaczęły się wraz z pojawieniem się problemów zdrowotnych. Aktor jakiś czas temu zachorował na zapalenie wyrostka robaczkowego, co zmusiło go do wizyty w szpitalu, operacji i zawiłych problemów zdrowotnych. Był to bodziec do zmian stylu życia. Aktor postanowił wrócić do masy ciała, w której czuł się najlepiej w przeszłości. 

Aktor zaczął od regularnych treningów na sali. Sport jest teraz dla niego elementem codzienności. Udaje mu się utrzymać motywację do ćwiczeń przez cały rok. Aktor przyznaje, że czuje się znacznie lepiej, kiedy uprawia sport regularnie. Niedawno podzielił się zdjęciem zrobionym podczas treningu rowerowego.

 

Dieta Karolaka

Tomasz Karolak nie stosował w celu utraty masy ciała żadnej restrykcyjnej diety. Mówi, że nie odmawiał sobie niczego, ale zrezygnował z wysokokalorycznych przekąsek, które były wcześniej zmorą jego diety!

Aktor mówi, że stara się nie jeść tego, co wpadnie mu pod rękę, co miało miejsce w przeszłości, szczególnie na planie filmowym. Bardziej zwraca on uwagę na to, żeby posiłki były wartościowe.

Komentarze