Tego jeszcze w Lidlu nie było. 26 kwietnia czeka was prawdziwy hit, nie przegapcie!
AdobeStock
Newsy

Tego jeszcze w Lidlu nie było. 26 kwietnia czeka was prawdziwy hit, nie przegapcie!

Popularna sieć dyskontów przygotowała dla swoich klientów naprawdę wyjątkową ofertę. Sprawdźcie, co będzie można kupić 26 kwietnia!
Katarzyna Wyborska
kwiecień 20, 2021

Choć prima aprilis był prawie trzy tygodnie temu, klienci sklepów sieci Lidl mogą być niedługo mocno zaskoczeni. Już 26 kwietnia w sklepach pojawią się produkty, o których chyba nikomu się nie śniło. Co powiecie na… ubrania z logo Lidla? Kupicie?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Koszulki i skarpetki z logo Lidl

Ta oferta to nie żart! Od 26 kwietnia w sklepach sieci Lidl będzie można kupić odzież i akcesoria w kolorystyce sklepu i z jego logo. Kolekcja o nazwie „#lidlfan” jest limitowana, a oferta będzie dostępna tylko przez jakiś czas. Sprawdźcie, co będzie można kupić!

Zobacz także

Niecodzienna oferta w Lidlu

Dostępna od 26 kwietnia kolekcja #lidlfan jest dość skromna – być może pomysłodawca projektu ubrań wolał nie ryzykować i na początku wypuszczono tylko kilka produktów z logo Lidl na wypadek, gdyby jednak się nie przyjęły.

Za kilka dni będziecie mogli kupić w Lidlu poniższe produkty z kolekcji #lidlfan:

  • Męska koszulka z logo Lidl w rozmiarze S-XL za 24,99 zł
  • Klapki męskie z logo Lidl w rozmiarze 41-46 za 24,99 zł
  • Klapki damskie z logo Lidl w rozmiarze 37-41 za 24,99 zł
  • Skarpetki z logo Lidl oraz #lidlfan w rozmiarze 35-46 za 7,99 zł za jedną parę (produkt sprzedawany w dwupaku za 15,98 zł)

Tego jeszcze w Lidlu nie było. 26 kwietnia czeka was prawdziwy hit, nie przegapcie!
Gazetka Lidl

W gazetce Lidl można znaleźć informację o tym, że koszulki są w 100% wykonane z bawełny, natomiast w skarpetkach mają wysoką zawartość bawełny. Z kolei w przypadku klapków producent obiecuje, że są bardzo wygodne dzięki miękkiej podeszwie.

Żart, który się przyjął

Skąd taki niecodzienny pomysł na odzież z logo dyskontu? W 2019 roku w Niemczech w ramach żartu primaaprilisowego sieć Lidl przedstawiła projekt obuwia sportowego z logo sklepu. Okazało się, że wielu klientów wcale nie potraktowało tego jak dowcip i naprawdę chcieli kupić buty z logo dyskontu! Wobec tego sieć wyprodukowała 400 par butów ze swoim logo, a ponadto przy zakupie obuwia klient dostawał przedpłaconą kartę, którą mógł zapłacić w Lidlu za zakupy o wartości do 100 Euro. Ciekawy pomysł?

Czytaj także:

Komentarze