Tak taniego mięsa jeszcze nie było. Lidl kusi mega promocjami
Adobe Stock
Newsy

Tak taniego mięsa jeszcze nie było. Lidl kusi mega promocjami

Lidl nieprzerwanie zaskakuje swoich klientów. Tym razem nie mogło być inaczej! Tuż po świętach wielkanocnych oferuje w sprzedaży mięso w niezwykle korzystnych cenach. Śpieszcie się koniecznie, aby skorzystać z tej świetnej okazji!
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 07, 2021

Sklepy spożywcze coraz częściej zwracają uwagę na klienta, a przez to wprowadzają różne udogodnienia, które mają na celu poprawienie komfortu zakupów. Poza tym często występują promocje. W tej kwestii Lidl nie ma sobie równych i wprowadza świetną promocję na mięso z indyka. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Udogodnienia w Lidlu

Lidl jest jednym ze sklepów na polskim rynku, który z największą dbałością troszczy się o swoich klientów. Można to zauważyć poprzez liczne ułatwienia. Wśród trafnych ulepszeniem można wyróżnić:

  • szersze alejki, które umożliwiają swobodne przemieszczanie bez zbędnego tłoku,
  • kasy samoobsługowe, 
  • tygodniowe gazetki informacyjne,
  • wózki zakupowe z dodatkową półką na ciężkie produkty jak zgrzewki wody mineralnej, 
  • aplikacja mobilna z szeregiem informacji o nowościach na półkach czy promocjach. 

Poza tym warto dodać, że każdego dnia w tym dyskoncie spożywczym można zakupić świeże pieczywo wypiekane na miejscu, a także często są organizowane tygodnie tematyczne z lokalnymi produktami jak okres włoski, hiszpański, grecki czy amerykański. To najczęściej wybierany sklep przez Polaków. Zachęca do odwiedzenia korzystnymi cenami, częstymi rabatami i w szerokim znaczeniu dbałością o klienta. 

Zobacz także

Świetna promocja na mięso

Lidl za każdym razem zaskakuje w pozytywny sposób swoich klientów. Tym razem dyskont spożywczy wprowadza promocję na wszystkie rodzaje mięsa z indyka, czyli porcję rosołową, mielone, filet z piersi indyka czy mięso z uda na gulasz. Wszystkie te produkty są przecenione aż o połowę ceny. To świetna okazja, z której warto skorzystać. Dana promocja w sklepach spożywczych Lidl obowiązuje od wtorku 6 kwietnia do końca następnego dnia, czyli 7 kwietnia bądź do momentu wyczerpania zapasów. Nie warto czekać tylko spieszcie się już teraz i skorzystajcie z tej okazji!

Mięso z indyka okiem dietetyków

Indyk jest jednym z popularniejszych mięs w sprzedaży. Z chęcią jest również wybierany przez Polaków podczas zakupów, a to nie tylko ze względu na smak, ale i cenne wartości odżywcze. Ten produkt jest nagminnie polecany przez wszystkich dietetyków. Zawiera w swoim składzie niewielką ilość tłuszczy w porównaniu do sporej zawartości białka. Świetnie sprawdza się u osób na diecie. Poza tym ma wiele cennych właściwości, dzięki którym powinien częściej gościć na stole.
 

Czytaj także:

Komentarze