Syn Anny Przybylskiej poszedł do komunii. Na stole nie zabrakło przysmaków. Zobaczcie jego tort!
ONS.pl/Instagram
Newsy

Syn Anny Przybylskiej poszedł do komunii. Na stole nie zabrakło przysmaków. Zobaczcie jego tort!

Mimo tego, że Anna Przybylska odeszła w 2014 roku, jej pamięć wciąż jest żywa. O słynnej aktorce można było sobie przypomnieć patrząc na dojrzewanie jej dzieci. Najmłodszy syn Ani właśnie przystąpił do pierwszej komunii świętej. Na przyjęciu nie zabrakło frykasów!
Hubert Rój
maj 03, 2021

Jak ten czas leci… Niedługo minie już 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Gwiazda zmarła po ciężkiej chorobie w wieku zaledwie 34 lat. Nagle zakończyła się jej wspaniała kariera aktorska obfitująca w niezapomniane role, ale także, a może przede wszystkim, ciężki cios spotkał rodzinę, którą Ania założyła z Jarosławem Bieniukiem.

Ukochana aktorka wielu Polaków przedwcześnie odchodząc, pozostawiła troje dzieci. Jej córka - 18-letnia Oliwia - już stawia pierwsze kroki w aktorstwie. Oprócz niej, aktorka była mamą 15-letniego obecnie Szymona i 10-letniego Jana.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Dzieci Ani Przybylskiej dorastają

Tegoroczny maj dla ojca dzieci, byłego piłkarza Jarosława Bieniuka, to naprawdę dość intensywny okres. Wiosna obfituje w ważne wydarzenia dla dzieci pana Jarka. Najstarsza córka właśnie przystępuje do matury, średni syn zdaje egzamin ośmioklasisty, a najmłodszy syn Janek…

Najmłodszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, właśnie przystąpił do pierwszej komunii. W sieci pojawiło się sporo zdjęć z rodzinnej uroczystości. Z fotografii jasno wynika, że zgodnie z polskim obyczajem, na przyjęciu komunijnym nie zabrakło fantastycznych przysmaków.

komunia
Instagram

Zobacz także

Czym zajadano się na pierwszej komunii syna Ani Przybylskiej?

Spójrzcie tylko na ten fantastyczny tort. Trzeba przyznać, że takie okolicznościowe ciasto z imieniem chłopczyka i z efektowym napisem „Pierwsza komunia święta”, zrobi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych smakoszach.

Tort
Instagram

O Ani Przybylskiej pisaliśmy już kilka miesięcy temu. W jednym z artykułów przybliżaliśmy wam dietę słynnej aktorki, która nie miała jednak wpływu na przebieg jej choroby. Przypomnijmy, że Przybylska zmarła na raka trzustki, osieracając troje dzieci.

Czytaj także:

Komentarze