Sylwia Gliwa jest po 40-tce i może pochwalić się piękną figurą. Ma zaskakujące podejście do diety
ONS.pl
Newsy

Sylwia Gliwa gwiazda „Na Wspólnej” jest po 40-tce i może pochwalić się piękną figurą. Ma zaskakujące podejście do diety

Sprawdźcie czemu zawdzięcza tak szczupłą sylwetkę.
Anna Urbańska
marzec 28, 2021

Sylwia Gliwa to polska aktorka teatralna i filmowa. Gwiazda ma 43 lata, a wprost zachwyca promiennym wyglądem i nienaganną figurą. Sylwia Gliwa pochodzi z Tarnowskich Gór, ale ukończyła akademię teatralną w Warszawie. Znana jest szczególnie z występów w serialach telewizyjnych.

Wystąpiła między innymi w „Pierwszej miłości”, „Na dobre i na złe” czy „Klanie”. Największą popularność i rozpoznawalność przyniósł jej jednak udział w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w postać Moniki Zięby, córki Marii i Włodka.

Sylwia Gliwa ma na swoim koncie także dubbing filmowy. Aktorka spełnia się w swojej roli, występując na deskach wielu teatrów. Obecnie najczęściej można oglądać ją na żywo na deskach Teatru Kamienica i Teatru Komedia.

Aktorka rzadko bywa na bankietach i nieczęsto można ją zobaczyć w blasku fleszy. Na Instagramie zgromadziła fanów w liczbie 20 tysięcy, co nie jest imponującym wynikiem w porównaniu do innych koleżanek z branży. Wygląda na to, że Sylwii bardzo odpowiada jednak taki stan rzeczy.

Sylwia słynie z naturalności, nie ma problemu z tym, żeby pokazać się na zdjęciu bez makijażu. Wiele jej zdjęć eksponuje nienaganną sylwetkę. Obserwatorzy zawsze obficie komplementują aktorkę. Wiemy, jak udaje jej się utrzymać taką figurę przez długi czas i jakie podejście do diety ma aktorka.

Zobacz także

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Dieta Sylwii Gliwy

Aktorka przyznała niedawno, że nie imponuje je jedzenie. Nawet bardzo wyszukana, droga i niezwykle przemyślana potrawa nie wywołuje szoku i zachwytu u aktorki. Uwielbia ona kuchnię tajską i indyjską i jeśli wybiera się na obiad poza domem, raczej szuka potraw tego rodzaju.

Aktorka mówi, że zwraca uwagę na to, co je i zdaje sobie sprawę z kaloryczności produktów spożywczych. Wie, że zdrowa i dobra dieta to złożony proces. Mówi, że nie wyobraża sobie przejścia na dietę 1300 kalorii, bo to za mało! Na zdrowe życie składa się aktywność fizyczna, odpowiednia ilość wypijanych płynów i zdrowe odżywianie. Aktorka nie objada się więc i unika wysokokalorycznego jedzenia, ale na pewno z tym nie przesadza. Zachowuje zdrowy rozsądek i umiar. Mimo wszystko udaje jej się utrzymywać piękną figurę.

 

 

Komentarze