Krzysztof Skiba zrzucił prawie 30 kg i to bez diety. Wystarczyło, że odstawił 3 produkty
ONS/Instagram/KrzysztofSkiba
Newsy

57-letni Krzysztof Skiba zrzucił prawie 30 kg. Odstawił 3 produkty

Big Cyc nie istnieje bez Krzysztofa Skiby, a Krzysztof Skiba nie istnieje bez Big Cyca. Ostatnio jednak znanego showmana zrobiło się jakby mniej. I to prawie o 30 kg!

57-letni Krzysztof Skiba to serce Big Cyca. Znakiem rozpoznawczym tego muzyka i satyryka od lat jest czapka z daszkiem, no i jak by nie patrzeć - dość korpulentna sylwetka.

„Misiowata" figura Skiby skaczącego wokół muzyków zespołu Big Cyc, to już przeszłość. Showman postanowił zadbać o swoje zdrowie i bardzo szybko schudł.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Przemiana Krzysztofa Skiby

Dajemy słowo. Dzisiaj nie poznalibyście Krzysztofa Skiby na ulicy. Po podwójnym podbródku ani śladu, podobnie z okrągłym piwnym brzuszkiem, który pozostał już tylko wspomnieniem.

Zobaczcie sami, jak bardzo zmienił się Skiba po przejściu swojej spektakularnej metamorfozy. I wcale nie chodzi tu nam o ten nieco kontrowersyjny milicyjny mundur:

Krzysztof Skiba odstawił alkohol i tłuste mięso

Postanowienia i nowe nawyki żywieniowe Skiby robią podobne wrażenie, jak zdjęcia muzyka po schudnięciu.

Kto by pomyślał, że słynny punkrockowiec zrezygnuje z picia alkoholu? To jeszcze nie wszystko. Na fali popularności diety wegetariańskiej, Skiba postanowił odstawić także i tłuste mięso!

Cała przemiana Krzysztofa Skiby zaczęła się i skończyła podczas ubiegłorocznego lockdownu. Wtedy, gdy koronawirus zamknął nas wszystkich w domach, muzyk postanowił popracować nad swoim ciałem.

Zobacz także
Edyta Górniak odstawiła ulubiony przysmak, by mieć idealną figurę. Nigdy nie zgadniesz jaki

Edyta Górniak odstawiła ulubiony przysmak, by mieć idealną figurę. Jaki? Nie zgadlibyście

Zenek Martyniuk ważył kiedyś nawet 100 kg. Dzięki prostej diecie muzyk czuje się jakby ubyło mu 10 lat

Zenek Martyniuk ważył kiedyś nawet 100 kg. Dzięki prostej diecie muzyk czuje się jakby ubyło mu 10 lat 

Krzysztof Skiba postawił na zdrowe odżywianie 

Jak przyznał rockman w jednym z wywiadów, pomogło mu przebywanie w domu przez dłuższy czas. Dzięki temu nie jadł sutych kolacji w środku nocy, co często zdarzało mu się podczas tras koncertowych Big Cyca.

Skiba, jak sam mówi, zmienił rozmiar z 3XL na L… Znany z poczucia humoru artysta zrezygnował z podjadania, a także z jedzenia słodyczy. Postawił na warzywa i regularne posiłki 5 razy dziennie. Wszystko oczywiście pod okiem dietetyka. I bardzo słusznie.

Odchudzanie samo w sobie jest oczywiście szlachetną czynnością, ale powinno być przeprowadzane z głową i z rozmysłem!

Źródło: Instagram, Pudelek.pl

Krzysztof Skiba
Adobe Stock
Newsy
58-letni Krzysztof Skiba zrzucił aż 30 kg. Przestał spożywać tylko 2 produkty
Lider zespołu Big Cyc szokuje swoją metamorfozą. Muzyk schudł aż 30 kilogramów rezygnując z ulubionych przysmaków.

Z wiekiem ludzie bardzo się zmieniają. Zaczynają mieć nowe zainteresowania, cele w życiu i priorytety. Niektórzy wchodząc w wiek średni, decydują się na drastyczne zmiany i rozpoczynają dietę odchudzającą. Tak, jak zrobił to lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. Muzyk od lat kojarzony był z dość pełną sylwetką i wesołym uśmiechem. Dlatego fani byli zaszokowani jego niedawną przemianą. Krzysztof jest po prostu nie do poznania. Artysta schudł aż 30 kilogramów. Jak tego dokonał? Odchudzanie w pandemii Wielu ludzi przez pandemię koronawirusa sporo przytyło. Zamknięte wówczas były siłownie, więc nie można było regularnie trenować. Wiosną i latem nie był to tak duży problem, ponieważ sport da się przecież uprawiać na świeżym powietrzu. Sprawa komplikowała się zimą – jazda na rowerze czy bieganie w śniegu, mrozie i przy unoszącym się w powietrzu smogu nie jest niczym przyjemnym. Do tego część Polaków przeszła na pracę zdalną i praktycznie nie ruszała się z domu. Wcześniej mieli zapewniony codzienny spacer przynajmniej z domu na przystanek autobusowy lub parking, a w biurze trochę się poruszali, załatwiając swoje sprawy. W czasie pandemii niektórzy pracowali na kanapie, z której nie ruszali się praktycznie przez cały dzień. Pokonywali jedynie dystans do lodówki i z powrotem. Nic dziwnego, że tylu ludzi wciąż tyje. Ale nie Krzysztof Skiba – muzykowi udało się schudnąć w trakcie pandemii. Przemiana Krzysztofa Skiby Lider zespołu „Big Cyc” zrobił taką furorę swoją metamorfozą, że jest stale pytany o to, jak udało mu się schudnąć aż 30 kilogramów. Muzyk ze śmiechem wyznaje, że jego droga do szczupłej sylwetki była przede wszystkim nudna. W wywiadzie udzielonym jednemu z popularnych serwisów internetowych Skiba powiedział: Może nawet wydam książkę „Jak tracić kilogramy,...

Krzysztof Skiba zrzucił 30 kg."Dopadł mnie efekt jojo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę". Co zaczął jeść, że znów przytył?
ONS.pl, Adobe Stock
Newsy
Krzysztof Skiba zrzucił 30 kg. „Dopadł mnie efekt jo-jo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę". Co zaczął jeść, że znów przytył?
Gdy już schudniecie pamiętajcie o jednym: nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych, bo będziecie tego żałować.

Duma, z jaką celebryci opowiadają o swoich dietetycznych sukcesach, nie dziwi. Każdy z was cieszyłby się ze zrzucenia nadmiernych kilogramów. Jednak żeby publicznie prezentować swoją odwróconą metamorfozę i przybranie 20 kg trzeba mieć odwagę, dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. Jak Krzysztof Skiba. Kim jest Krzysztof Skiba? O tym muzyku, który w latach 80. zaczął występować w gdańskim zespole „Big Cyc”, słyszał chyba każdy. Nie każdy jednak wie, że poza tym, że śpiewa i jest autorem tekstów piosenek, Krzysztof Skiba jest także satyrykiem, felietonistą i autorem książek. Już tytuł jego autobiografii „Skiba. Ciągle na wolności. Autobiografia łobuza” pokazuje, że muzyk ma duży dystans do siebie i poczucie humoru. Z prześmiewczym podejściem do życia ma do czynienia od dawna. Jest m.in. autorem zbioru opowiadań satyrycznych „Opowiadania podwodne". Jednak Krzysztof Skiba podejmuje także poważne działania na styku kultury i polityki. W latach 80. był organizatorem i pomysłodawcą wielu happeningów ulicznych ośmieszających władze i propagandę PRL. W czasie stanu wojennego publikował i należał do ruchu „Wolność i Pokój”, był współzałożycielem „Ruchu Społeczeństwa Alternatywnego", a w 1985 r. został zatrzymany w Jarocinie przez Milicję Obywatelską, za rozrzucenie antypaństwowych ulotek. Z aresztu wyszedł na mocy tzw. małej amnestii uwalniającej więźniów politycznych.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc) Krzysztof...

Co z metamorfoza! Dawid Narożny nie tylko zrzucił fałdki, ale zmienił w życiu niemal wszystko
Facebook / Dawid Narożny
Newsy
Dawid Narożny zrzucił 14 kg. Jak to zrobił? Ćwiczenia fizyczne to tylko 10% sukcesu, reszta to dieta
Niektórzy chudną szybko, inni wolniej. Jeszcze inni wraz ze zmianą wagi, zmieniają całe swoje życie. Jak Dawid Narożny.

Dawidowi Narożnemu rozpadło się całe poprzednie życie. Rozstał się z żoną, z którą tworzyli popularny zespół „Piękni i młodzi”, został wyrzucony z zespołu. Do tego nie był zadowolony ze swojej formy i wyglądu. Muzyk zabrał się za porządkowanie swojego życia i zrobił to na całej linii. Zrzucenie brzuszka okazało się tylko częścią zmian w jego życiu. Przemiana Dawida Narożnego 32-latek postanowił wziąć się za siebie. Plan miał przygotowany i jak pokazał czas, ten plan okazał się skuteczny. To jednak nie była szybka i łatwa metamorfoza. Jak sam przyznaje, było ciężko. Przemiana trwała 1,5 roku, w tym czasie muzyk zrzucił 14 kg. Głównym sekretem nowego Narożnego była dieta, choć wspierał ją regularnymi ćwiczeniami. Moja metamorfoza z prosiaczka🐖 w dzika🐗🦍 Z 40-letniego Pana na 20-latka🤙🤩👊 Idę po swoje💪❤👊 Niech i dla Was to będzie motywacja do działania🤩. Ogólnie przez ostatnie 1.5 roku 14 kg w dół. Jak dziś wspomina ten czas? Oj ciężka to była przeprawa... ale warto. Oczywiście, od fanów dostał same pochwały Świetna metamorfoza 👏Wyglądasz dużo lepiej, na pewno samopoczucie też masz lepsze. 😉 Super, naprawdę jak nie ty 🔥👏😍.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dawid Narożny (@dawidnarozny) Pozostałe zmiany w życiu Dawida Narożnego Gwiazdor disco polo nie tylko zmienił wagę i rozpoczął nowe, zdrowsze życie. Zaraz po rozstaniu z pierwszą żoną, odnalazł nową partnerkę, z którą latem tego roku wziął...

Krzysztof Ibisz po ślubie. Młoda żona wprowadza dyscyplinę: o 21:30 do łóżka, zero mięsa, medytacje
ONS.pl
Newsy
Trzecia żona Krzysztofa Ibisza dyscyplinuje męża. Prezenter musi zrezygnować z jedzenia 1 produktu
Do trzech razy sztuka. Krzysztof Ibisz po 2 rozwodach dał sobie trzecią szansę i powiedział „tak” 27-letniej modelce. Wspólne pożycie zaczęło się od próby zmiany nawyków dziennikarza.

Nie od dziś wiadomo, ze ludzie biorą ślub po to, by żyć razem, być blisko siebie na co dzień, dzielić ze sobą styl życia, zainteresowania czy sposób odżywiania. Wiadomo też, że każda para po ślubie musi się do siebie dopasować. Niektórzy młodzi małżonkowie wybierają partnerstwo w związku, inni szukają oparcia, czasem za cenę utraty niezależności. Pierwsze tygodnie po ślubie państwa Ibisz od razu pokazują, kto w tym związku będzie dyktował warunki i narzucał styl życia. Młodziutka żona przejęła inicjatywę, a starszy o 27 lat Krzysztof Ibisz wyraźnie się temu poddał. Nowy styl życia Krzysztofa Ibisza Zmian jest wiele: małżonkowie chodzą spać o 21:30, a wstają o 5 rano. Ponieważ sen jest tak ważny w życiu młodej żony prezentera Joanny Kudzbalskiej, para starannie się do niego przygotowuje i na dwie godziny przed snem nie używa telefonu, nie patrzy w ekran komputera, nie je produktów wysokowęglowodanowych, unika kofeiny i alkoholu: Asia przestawiła mnie na wcześniejsze spanie, bo chodziłem spać późno, dwunasta, pierwsza, a teraz 21:30 to już jest ostatni nasz moment - przyznał dziennikarz w jednym z wywiadów. Medytacja, oczyszczenie się, spotkanie się z taką pustką w głowie bardzo odstresowuje - dodał, przyznając, że medytacja jest jednym z jego ulubionych nawyków. Ale to nie wszystko. Według żony, fanki medycyny chińskiej, ważne jest też to, żeby przed snem oczyścić także głowę: Nie próbować rozwiązywać trudnych problemów na noc, na dwie, trzy godziny przed snem, żeby nam się nie kotłowało potem w głowie - opowiadała Joanna. Małżonkowie wstają o świcie, śniadanie jadają pomiędzy 7 a 9, bo jak twierdzi świeżo upieczona żona żołądek ma wtedy „ pik energetyczny", organizm najlepiej w tym czasie trawi i przyswaja z...