Smutne święta Izabeli Trojanowskiej. Śniadanie wielkanocne zje sama
ONS.pl
Newsy

Smutne święta Izabeli Trojanowskiej. Śniadanie wielkanocne zje sama

To trudny czas dla Izabeli Trojanowskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku, tym razem również w pojedynkę zje świąteczne śniadanie.

Świąteczne śniadanie to czas, na który czeka wiele osób. Wówczas jest okazja do spotkania się z dawno niewidzianą rodziną i możliwość wspólnego spędzenia czasu. Jednak ze względu na panującą pandemię, spotkania są ograniczone do kameralnego grona. Takiej sytuacji doświadcza również aktorka Izabela Trojanowska, która spędzi ten czas samotnie. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Wszechstronne życie Izabeli Trojanowskiej

Izabela Trojanowska jest wszechstronną artystką. Swoją karierę zaczęła od muzyki, a dokładniej od występów na różnych festiwalach, gdzie zdobyła wiele nagród. Wykształcenie zdobyła w Studium Wokalno- Aktorskim Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Zadebiutowała tam jako aktorka. Od momentu ukończenia studiów w 1978 roku, jej kariera zaczęła rozwijać się dynamicznie. Otrzymała propozycje ról aktorskich, a jednocześnie spełniała się jako piosenkarka. Podczas kariery współpracowała z wieloma gwiazdami, między innymi zespołem Budka Suflera. Na swoim koncie ma kilka wydanych albumów studyjnych oraz wiele nagród za swoją działalność. Jest znana w głównej mierze z takich produkcji jak „Klan”, „Juliusz”, „Fenomen” czy „Kariera Nikodema Dyzmy”. Zdecydowanie należy do grona najpopularniejszych artystek w Polsce.

Zobacz także

Samotne święta Trojanowskiej

Aktorka po raz kolejny w pojedynkę zasiądzie do wielkanocnego śniadania, a to ze względu na panującą pandemię. To będzie już druga taka Wielkanoc aktorki. Wszystko za sprawą koronawirusa. Izabela Trojanowska zazwyczaj święta spędza w gronie najbliższych, a dokładniej mamy oraz córki Roksany. Jednak kobiety mieszkają na co dzień w Berlinie, toteż spotkanie w tym momencie jest niemożliwe. Artystka jest zasmucona zaistniałą sytuacją, ale zdaje sobie sprawę z obostrzeń i nie chce ryzykować. Postanowiła podejść do tematu rozsądnie, więc święta wielkanocne spędzi samotnie w Warszawie. 

Izabela Trojanowska nie traci optymizmu i nadziei poprzez obecną sytuację. Mimo zbliżających się świąt wielkanocnych oraz perspektywy spędzenia ich w samotności, nadal wierzy w dobre zakończenie. Aktorka pozytywnie patrzy w przyszłość. Wierzy, że kolejne święta odbędą się już w pełnym gronie rodzinnym, kiedy pandemia nieco przycichnie, a spotkania będą mogły odbyć się w bezpiecznych warunkach, nienarażających innych na utratę zdrowia.

Nowe obostrzenia - trzecia fala pandemii w Polsce

Ze względu na dynamiczny rozwój trzeciej fali koronawirusa, rząd wprowadził ponownie surowe obostrzenia, które będą obowiązywać do 9 kwietnia, czyli włącznie ze świętami wielkanocnymi. Oprócz zamkniętych galerii handlowych, wielkopowierzchniowych sklepów meblowych czy budowlanych, a także nowemu limitowi osób na powierzchni kościoła bądź sklepów spożywczych, jest również zakaz udziału w zgromadzeniach, imprezach oraz spotkaniach. Rządzący zalecają spędzenie świąt w kameralnym gronie, aby nie narażać większej ilości osób na zakażenie. Do tego grona zdecydowanie dołączyła Izabela Trojanowska, która zrezygnowała ze świąt z bliskimi i postanowiła spędzić je samotnie.
 

Komentarze