Przypominamy, że w ten weekend jest tzw. niedziela handlowa. Wszystkie sklepy Biedronka będą czynne, a oferty z tego tygodnia są ważne do niedzieli włącznie. Wyjątek stanowią te, które będą sprzedawane w podanych cenach niemal do samych świąt lub do wyczerpania zapasów.

Twaróg na sernik nawet za 5,49 zł

W ofercie sieci Biedronka, która jest ważna do niedzieli 19 grudnia, znalazł się ser na sernik. To twaróg sernikowy President w kubełku o wadze 1 kg. Dla każdego klienta ten produkt jest dostępny w cenie 6,99 zł za 1 kg, a dla stałych klientów sieci, posiadaczy karta „Moja Biedronka” jest oferowany w cenie 5,49 zł.

Jeśli korzystacie z karty lojalnościowej Moja Biedronka, obowiązuje was limit dzienny: 2 opakowania po okazaniu karty.

Domowi cukiernicy dokładnie wiedzą, że większość serów twarogowych kupionych na sernik wymaga mielenia. Czasem twaróg na sernik przepuszczacie przez maszynkę do mielenia nawet więcej niż raz. Twaróg President objęty ofertą w Biedronce nie wymaga mielenia, co oznacza sporą oszczędność pracy i czasu.

Zobacz także:

Miłośnicy domowego sernika poza serem mogą teraz także kupić tańsze jajka. Jaja z chowu ściółkowego „Moja kurka” kosztują 30 % taniej przy zakupie 3 opakowań. Oznacza to, że kupując 2 opakowania, 3. dostajecie gratis. Tu także obowiązują limity dzienne: na kartę „Moja Biedronka” możecie kupić maksymalnie 6 opakowań, czyli dostać maksymalnie 2 opakowania gratis.

Czas przystroić dom. Świerki, jodły i stroiki w Biedronce

Jeśli już zaczynacie dodawać akcenty świąteczne swoim wnętrzom, z pewnością zainteresują was ceny stroików:

  • Świerk kłujący w doniczce o średnicy 25 cm – 26,99 zł
  • Jodła kaukaska cięta 150-175 cm – 49,99 zł
  • Cyprysik w osłonce o średnicy 9 cm – 7,99 zł
  • Poinsecja w kubku o średnicy 13 cm – 10,99 zł
  • Elwoodi w doniczce „Świąteczny skrzat” o średnicy 9 cm – 9,99 zł
  • Poinsecja 4-pędowa o średnicy doniczki 12 cm – 9,99 zł
  • Golteria Big Berry o średnicy doniczki 10,5 cm – 9,99 zł

Źródło: Biedronka Gazetka