biedronka
Adobe Stock
Newsy

Rozpoczynacie już przygotowania do świąt wielkanocnych? Skorzystajcie z rewelacyjnych promocji w Biedronce

Wielkanoc tuż, tuż. Wielki Post już przekroczył półmetek, pora więc zacząć gromadzić zapasy i produkty spożywcze na święta – np. dzięki promocjom w Biedronce.
Hubert Rój
marzec 15, 2021

Do świąt wielkanocnych pozostało już niewiele ponad 2 tygodnie. Czas brać się za kiszenie żuru i robienie świątecznych zakupów.

A skoro zapasy i zakupy na święta, to bez wątpienia warto poszukać dobrych okazji w tanich sieciach spożywczych.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jakie promocje Biedronka przygotowała na Wielkanoc?

Jak zwykle do usług w takich wypadkach jest Biedronka. Sieć sklepów należąca do portugalskiego właściciela już przygotowała dla swoich klientów ciekawą, świąteczną ofertę.

Zacznijmy od składników na wielkanocne wypieki. Babki, baby, babeczki, a do tego przecież jeszcze dochodzą różnorakie mazurki i inne ciasta – lista jest długa.

Doświadczone gospodynie dobrze wiedzą, że podczas pieczenia ciast nie da się iść na skróty. Dlatego też potrzebne są dobre i sprawdzone składniki, takie jak masło.

Do świątecznych bab i mazurków jak znalazł będzie Masło Ekstra Mleczna Dolina 200 g z Biedronki. W tym tygodniu kostkę takiego masła otrzymacie za 2,99 zł.

Promocja będzie obowiązywała podczas zakupu 3 sztuk. Pamiętajcie także o tym, by przed zakupem aktywować przy kasie kartę Moja Biedronka.

Do świątecznych wypieków na pewno przyda się sporo masła – dlatego zróbcie zapas i zamroźcie go w zamrażarkach. Uwaga! W promocji obowiązuje limit 3 kostek na 1 kartę Moja Biedronka!

Jakie czekolady będą w promocji w Biedronce?

Skoro już jesteśmy przy słodkich wypiekach wielkanocnych, przejdźmy do biedronkowej promocji na czekolady.

Sieć sklepów przygotowała promocję na różne rodzaje czekolady marki Wedel. Biała, klasyczna mleczna, gorzka – niezależnie od wybranego rodzaju zapłacicie za jedną tabliczkę 2,39 zł.

Wystarczy spełnić dwa warunki – kupić naraz 3 tabliczki i tak samo jak w przypadku promocji na masło aktywować kartę Moja Biedronka.

Oprócz słodkich składników, na regałach sklepowych Biedronek całego kraju pełno już różnego rodzaju świątecznych produktów.

Ćwikła z chrzanem, koncentrat do żurku, barwniki i pisaki do kolorowania wielkanocnych pisanek, a także cała masa bakalii i gotowych słodyczy – króliczków, jajeczek i innych smakołyków.

Świąteczne promocje w Biedronce na mięso

Klienci Biedronki mogą także skorzystać z atrakcyjnych promocji na mięso – w sam raz na uroczysty, rodzinny obiad np. w Lany Poniedziałek.

Szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo kupicie za jedyne 8,99 zł za 1 kg. To aż 43% taniej niż wynosi regularna cena! Promocja na mięso także obowiązuje z kartą Moja Biedronka.

Na początku tego tygodnia warto rzucić okiem na jeszcze jedną mięsną promocję, w sam raz na święta.

Chodzi tutaj o całą kaczkę świeżą bez podrobów. Za kilogram tego drobiowego mięsa pochodzącego z Polski zapłacicie jedynie 6,99 zł.

Komentarze