Robert Lewandowski wkrótce otworzy restaurację. O menu zadba syn Magdy Gessler
ONS
Newsy

Robert Lewandowski wkrótce otworzy restaurację. O menu zadba syn Magdy Gessler

Najsłynniejszy polski piłkarz wkracza w branżę gastronomiczną z… synem najsłynniejszej polskiej restauratorki! Przepis na sukces?
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 13, 2021

Robert Lewandowski zdecydował się zainwestować we własny lokal gastronomiczny, który ma zostać otwarty już latem tego roku. Restauracja będzie mieścić się w 150-letnim budynku dawnych Browarów Warszawskich, a jej budowa wyniosła ponad 5 milionów złotych! Właścicielom zależy na utrzymaniu klimatu starego browaru, dlatego całość inwestycji zrealizowana jest w industrialnym stylu. Będzie to świetne miejsce na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi.

Nie są jednak jeszcze znane ceny dań ani drinków. Można się jednak domyślać, że za dania szefa kuchni z rodziny Gesslerów trzeba będzie trochę zapłacić…

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Restauracja Roberta Lewandowskiego

Jak się okazuje, właścicielem lokalu jest nie tylko sportowiec, ale także Jerzy Krzanowski, jeden z najbogatszych Polaków i Jacek Trybuchowski, który wcześniej pełnił funkcję członka zarządu AmRest. Firma ta posiada marki takie jak KFC, Burger King, Pizza Hut czy Starbucks. 

Zobacz także

Restauracja ma zajmować aż cztery piętra, z czego trzy mają zostać przeznaczone na obszar dostępny dla wszystkich gości, a jeden ma być w całości poświęcony wynajmowi na przyjęcia okolicznościowe i eventy. Pieczę nad kuchnią ma objąć Tadeusz Mueller, syn Magdy Gessler. Serwowane tam dania mają należeć do kuchni europejsko-amerykańskiej, a więc będą dość uniwersalne: mogą to być burgery, pizza czy słodkości. 

Sportowy bar Roberta Lewandowskiego

Jeden z poziomów lokalu poświęcony zostanie na sportowy bar wyższej klasy. Mają tam być transmitowane mecze drużyn, w których gra Robert Lewandowski. W sprzedaży mają także być dostępne gadżety związane z piłkarzem, a bar zostanie ozdobiony elementami nawiązującymi do historii jego kariery. 

Czytaj też:

Komentarze