lidl promocje
AdobeStock
Newsy

Przed Lidlem ustawiają się kolejki, bo tak tanio dawno nie było. 3+3 gratis na…

Lidl po raz kolejny zaskakuje swoich klientów niskimi cenami. W nowej ofercie znajdziecie mnóstwo korzystnych wielopaków. W ten sposób zaoszczędzicie między innymi na… przepięknych tulipanach.
Weronika Kępa
marzec 08, 2021

Kolejne mega promocje w Lidlu na pewno ucieszą jego stałych klientów. Tym bardziej, że tydzień zaczyna się bardzo uroczyście… od dnia kobiet. To właśnie z tej okazji Lidl postanowił przecenić przepiękne polskie tulipany. Kupując 3 bukiety, kolejne 3 dostaniecie całkowicie za darmo. Oferta obowiązuje tylko w poniedziałek, 8 marca. Na tym jednak nie koniec.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

W wielopakach kupicie jedzenie za grosze

Lidl zachęca swoich klientów do sięgania po wielopaki, obniżając ceny kolejnych produktów. W ten sposób możecie zaoszczędzić między innymi na maśle od firmy Mlekpol. Kupując cztery kostki, za każdą zapłacicie tylko 3,25. 

Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o mleko. Kupując 12 litrów tego napoju w kartonach za każdy zapłacicie tylko 1,89. To blisko 50 proc. mniej niż zwykle. W tej wyliczance nie można także zapomnieć o kiwi – sięgając po trzy sztuki tego przepysznego owocu, kolejne trzy dostaniecie całkowicie za darmo.

Być może kogoś zainteresuje fakt, że w okazyjnych wielopakach znalazło się również mięso mielone wieprzowo-wołowe. Sięgając po dwa opakowania tego przysmaku, zaoszczędzicie aż 44 proc. Podobnie jest w przypadku jajek. Na drugim opakowaniu (10 sztuk) zaoszczędzicie aż 70 proc. 

Dla fanów piwa też coś się znajdzie. Sięgając po 18 butelek Perlenbachera ,za każdą zapłacicie tylko 1,85. Z kolei kupując trzy czteropaki Tyskiego w puszkach, zaoszczędzicie aż 69 proc.

Produkty w super cenach naprawdę się opłacają

W Lidlu nie brakuje też produktów w tak zwanych super cenach. Wśród nich znajdziecie między innymi majonez kielecki za 7,49zł/700ml, miód z pastą z owoców za 12,99zł/400g, nogi z kurczaka za 8,99zł/1kg, mięso mielone z kurczaka za 4,99zł/400g czy schab w plastrach za 5,99zł/300g.

W super cenach dostaniecie także pieczywo – ciabatte, bułkę długo dojrzewającą, chleb żytni bez drożdży oraz chleb baltonowski. Nie można również zapomnieć o przepysznych rybach – polędwicy z dorsza pacyficznego za 4,49zł/100g, tuszy z makreli za 1,99zł/100g oraz świeżej tołpydze za 2,49zł/100g.

Skorzystajcie z tych zniżek w Lidlu

W tym tygodniu w Lidlu zaoszczędzicie także na perliczce. Za kilogram tego przysmaku zapłacicie tylko 12,99. Rabatami zostały objęte również kabanosy od marki Pikok. Za każde 500 gramów tej przekąski zapłacicie tylko 6,99. Na tym jednak nie koniec.

W promocyjnych cenach znajdziecie pomarańcze deserowe. Na każdym kilogramie cytrusów zaoszczędzicie aż 3 złote. Zrabatowano też cebulę szalotkę, rukolę, seler naciowy, marchewkę oraz gruszki. Jeśli jesteście fanami boczniaków, koniecznie zajrzyjcie do Lidla, teraz opakowanie kosztuje tylko 3,49 (250 gramów). 

Komentarze