Poszła do Biedronki po chleb. Wygrała pół miliona zł na mieszkanie
AdobeStock/AdobeStock
Newsy

Poszła do Biedronki po pieczywo. Wygrała pół miliona zł na mieszkanie

Oto jedna z pierwszych laureatek loterii mieszkaniowej Biedronki. To pani Iwona z Tłuszcza.

Wielka Loteria Biedronki trwa. Właśnie ogłoszono nazwisko pierwszej osoby, która wygrała 500 tys. zł na mieszkanie. To pani Iwona Bojar z miejscowości Tłuszcz pod Warszawą. Jak bardzo ucieszyła się z wygranej?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Wielka Loteria Biedronki

W dniu 7 lutego wystartowała Wielka Loteria Biedronki, która potrwa do 16 kwietnia. Gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę, ponieważ do wygrania jest 50 mieszkań.

Żeby wziąć udział w loterii, trzeba być posiadaczem karty „Moja Biedronka" i zrobić zakupy powyżej 99 zł, za które otrzymamy los, który weźmie udział w konkursie. Do wygrania jest 500 tys. zł. na mieszkanie lub dom.

Zobacz także
Przerażona kobieta wybiegła z Biedronki. Znalazła między pączkami coś okropnego

Przerażona kobieta wybiegła z Biedronki. Znalazła między pączkami coś okropnego

W loterii mieszkaniowej Biedronki jest haczyk? Sprawdźcie, jaki

W loterii mieszkaniowej Biedronki jest haczyk? Sprawdźcie, o co chodzi

Pani Iwona z Tłuszcza wygrała pieniądze na mieszkanie

Jedną z pierwszych osób, które wygrały pieniądze na mieszkanie, jest pani Iwona Bojar z podwarszawskiego Tłuszcza. Kobieta pracuje na co dzień jako pracownik biurowy i często chodzi na zakupy do Biedronki.

W szczęśliwym dniu, do swojego koszyka z zakupami włożyła następujące produkty: litrowy napój owsiany GoVege, sos chilli Asia Flavour i warzywa na patelnię Mroźna Kraina, a także wodę, mandarynki oraz dwa rodzaje bułek i pączki, za które zapłaciła łącznie 131,33 zł:

- Kupowałam swoje ulubione pieczywo, a okazało się, że wyszłam z mieszkaniem, coś niesamowitego. Jeszcze raz dziękuję Biedronce za tę wspaniałą nagrodę – powiedziała pani Iwona Bojarska, cytowana w oficjalnym komunikacie sieci Biedronka:

- Jestem niezwykle wzruszona, wciąż nie wierzę w to wielkie szczęście. Bardzo się cieszę, że wygrałam. To najlepsza wiadomość od dawna dla mnie – dodała. 

Pozostałe nagrody z pierwszego losowania z 15 lutego, trafiły do szczęśliwców z Kłobucka, Modliborzyc, Gdańska i Zebrzydowic. Kolejne losowanie odbędzie się we wtorek, 22 lutego.

Ważne informacje dotyczące loterii Biedronki

Jeżeli i wy bierzecie udział w Wielkiej Loterii Biedronki, pamiętajcie o tym, że:

 • Biedronka nie daje mieszkania, tylko pieniądze na ten cel (500 tys. zł)
 • Biedronka nie wpłaca tych pieniędzy do ręki osobie wygranej - pieniądze zostaną przekazane na zakup lokalu
 • Jeżeli będziecie chcieli kupić tańszy lokal, to różnica przepadnie
 • Możecie kupić lokal droższy niż 500 tys. ale różnicę będziecie musieli pokryć z własnej kieszeni
 • Nie możecie przeznaczyć tej kwoty na lokal użytkowy, udziały w kamienicy lub spółdzielcze prawo własności
 • Nagrody w loterii są opodatkowane (10 proc.), ale Biedronka przewidziała dodatkową nagrodę pieniężną na pokrycie podatku
 • W loterii mogą wziąć udział tylko posiadacze karty „Moja Biedronka”
 • Aby otrzymać los musicie zrobić zakupy na powyżej 99 zł
 • Jednego dnia możecie otrzymać maksymalnie 10 losów
 • Do wartości zakupów nie wlicza się alkohol i produkty dla dzieci
 • Potwierdźcie kasjerowi lub na kasie automatycznej podczas skanowania produktów, że chcecie wziąć udział w Wielkiej Loterii
 • Sprawdzajcie czy wygraliście nagrodę - co tydzień odbędzie się losowanie 5 paragonów ze szczęśliwym losem
 • Z wygranymi sieć skontaktuje się telefonicznie

Źródło: se.pl

Lidl rozda klientom 700 voucherów na 100 zł. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bon na zakupy?
Adobe Stock
Newsy
Lidl rozda klientom 700 voucherów na 100 zł. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bon na zakupy?
Spróbujecie wziąć udział w tej akcji? Nagroda jest bardzo atrakcyjna i na pewno się wam przyda.

Supermarkety co jakiś czas urządzają akcję promocyjne i konkursy, by przyciągnąć do siebie klientów i zyskać jeszcze większy rozgłos. Najczęściej w takich akcjach można uzyskać produkty w atrakcyjnych cenach lub zdobyć jakiś gratisowy przedmiot. Tym razem, dzięki szczególnej akcji firm Lidl i Visa, możecie zdobyć bon na zakupy. Jeśli spełniacie warunki, przyłączcie się do akcji. Pieniądze na pewno się wam przydadzą. Promocyjna akcja Lidla i Visy Lidl i Visa postanowiły wprowadzić akcję promocyjną w trakcie której rozdadzą aż 700 voucherów o wartości 100 zł każdy, które można będzie wydać na zakupy w sklepach Lidl. Promocja ta ma zachęcić klientów do częstszego płacenia kartami i płatności bezgotówkowych. Każdy uczestnik może wygrać jeden z voucherów o wartości 100 zł. Jak otrzymać bon do Lidla? By wziąć udział w akcji „Nie musisz być Olimpijczykiem żeby wygrywać”, trzeba zarejestrować swoją kartę Visa na stronie firmy (www.visa.pl). Gdy rejestracja zakończy się pomyślnie, każda płatność zbliży was do wygranej. Chodzi o wszystkie płatności dokonywane zarejestrowaną kartą Visa, nie tylko te za zakupy w Lidlu! Jeśli jednak chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną, kupując w Lidlu i płacąc za zakupy kartą Visa, podwajacie swoje szanse. Akcja obejmuje: Płatności Visa w sklepach internetowych Płatności zbliżeniowe Płatności dokonane z kodem PIN Płatności telefonem lub innymi urządzeniami z zarejestrowaną kartą Visa Na co można wydać bon wygrany w akcji? Jeśli to wy będziecie jednym z 700 szczęśliwców, którym uda się wygrać bon na 100 zł, będziecie mogli wydać go w Lidlu. Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o zakup produktów. Lidl jako partner tej akcji, funduje te nagrody. Akcja potrwa do 1 czerwca....

biedronka promocje
AdobeStock
Newsy
Biedronka rozda aż pół miliona bonów na zakupy. Żeby je otrzymać trzeba spełnić 1 warunek
W wyniku interwencji UOKiK, sieć Biedronka przeprowadzi wielką akcję promocyjną. Śpieszcie się, bo bony na pewno szybko znikną!

Kłopoty dla Biedronki, zysk dla jej klientów! Popularna sieć supermarketów od jakiegoś czasu jest oskarżana przez konsumentów o nieuczciwe promocje. Klienci regularnie zwracają uwagę na to, że regulaminy akcji promocyjnych organizowanych przez Biedronkę są niejasne, w wyniku czego chętni nie mogą skorzystać z promocji reklamowanych w gazetkach. Problem okazał się być na tyle duży, że zainterweniował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Dowiedzcie się, co to oznacza dla sieci Biedronka i jej klientów! Interwencja UOKiK w sprawie Biedronki Do UOKiK od dłuższego czasu napływały skargi na temat nieuczciwych praktyk sieci Biedronka. Klienci skarżyli się na fakt, że sieć za późno publikowała regulaminy akcji promocyjnych. Na czym polegał problem? Biedronka regularnie rozdaje klientom vouchery zniżkowe na różne produkty. Problem polegał na tym, ze nigdzie nie można było znaleźć informacji na temat tego, które produkty są objęte promocją. Takie informacje znajdują się w regulaminie, więc klienci, którzy o niego pytali byli odsyłani na stronę internetową Biedronki, jednak tam także często regulaminu nie było i publikowano go dopiero w ostatni dzień obowiązywania promocji. Przez takie praktyki zasady akcji promocyjnych były niejasne i część konsumentów, nie mogła z nich skorzystać, ponieważ to właśnie w regulaminie znajdują się szczegółowe informacje na temat produktów objętych promocją. Dodatkowo, do UOKiK dochodziły sygnały o negatywnym rozpatrywaniu reklamacji. Klienci zwracali produkty, które okazywały się nie być objęte promocją, jednak Biedronka nie przyjmowała tych zwrotów. Biedronka rozdaje bony na zakupy W związku z tymi zarzutami,  sieć została zobowiązana przez UOKiK do przeprowadzenia akcji promocyjno-edukacyjnej. Jakie są zasady?...