Polacy wykupili je z półek Biedronki w jeden dzień. Opakowania można sprzedać za 200 tys. złotych
Adobe Stock
Newsy

Polacy wykupili je z półek Biedronki w jeden dzień. Opakowania można sprzedać za 200 tys. złotych

Nie można tego nazwać inaczej, Polacy oszaleli na punkcie tego produktu. Cały asortyment wykupili zaledwie w ciągu jednego dnia, a teraz sprzedają puste opakowania w sieci za krocie. To zdecydowanie artykuł deficytowy w obecnym momencie.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 24, 2021

Według najnowszych obserwacji wynika, że najpopularniejszym produktem w obecnym roku będą lody na patyku. Większość tym faktem może się nieco zdziwić, ale to właśnie te artykuły sprzedały się w ekspresowym tempie. Lodowy deser wkrótce ponownie pojawi się w sprzedaży. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Głośna współpraca

Należy zauważyć, iż ten produkt to nie są zwykłe lody na patyku. Powstały one w ścisłej współpracy firmy Koral wraz z paczką youtuberów „Ekipy” od Friza. Lody występują jako sorbety w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem. Już teraz można stwierdzić, że to najlepsze posunięcie marki od lat. Jeden dzień sprzedaży i puste półki świadczą o kolosalnym sukcesie.

Zobacz także

Rekordowa sprzedaż

Sieć sklepów Biedronka jako pierwsza wprowadziła do swojej sprzedaży kultowe lody „Ekipa” od Friza wyprodukowane przez Koral. Ewidentny sukces kolaboracji można zauważyć poprzez ogromną sprzedaż, gdyż lody zostały wykupione ze wszystkich punktów zaledwie w ciągu jednego dnia. Rekord padł jednak w jednym z dyskontów spożywczych w Warszawie przy ulicy Bartyckiej, gdzie w ciągu doby kupiono aż 230 sztuk, co oznacza, iż sprzedawały się średnio co 16 sekund!

Nowe punkty sprzedaży 

Mimo ogromnych nakładów produktu, nie wszystkim udało się kupić kultowe lody i spróbować ich smaku. Nic straconego! Lody „Ekipa” od Friza wkrótce ponownie zostaną uzupełnione w zamrażarkach sieci dyskontów Biedronka. Te artykuły będą również sprzedawane w Lidlu, gdzie pojawią się w sprzedaży już w poniedziałek, 26 kwietnia. Niestety należy mieć na uwadze, iż ta liczba również będzie ograniczona. Wówczas liczy się, kto pierwszy ten lepszy.

Kolosalne kwoty sprzedaży 

Lody „Ekipa” od Friza wyprzedały się rekordowo we wszystkich punktach. Nie można również ich dostać w Internecie. Jedna sztuka artykułu w sklepie to koszt jedynie 1,69 złotych, zaś ceny w sieci biją na głowę. Można znaleźć w sprzedaży puste opakowania, których cena to nawet 200 tysięcy złotych! Taka kwota zdecydowanie przyprawia o szybsze bicie serca. Niemniej jednak, takie zainteresowanie świadczy o kolosalnym sukcesie marki Koral.

Kolaboracje Koral z celebrytami

Lodowa firma Koral od lat nawiązuje współprace z celebrytami czy gwiazdami. Wówczas powstają indywidualne smaki, sygnowane nazwiskiem danej osoby. Z daną marką współpracowali między innymi:

  • Doda
  • Joanna Krupa
  • Joanna Koroniewska
  • Maryla Rodowicz.

Jednak żadna z tych współpracy nie przyniosła takiego sukcesu, jak ta z Frizem. 
 

Czytaj także:

Komentarze