Patryk Vega
ONS/ONS
Newsy

Patryk Vega przeszedł na popularną dietę i schudł prawie 60 kilogramów. Co jadł?

Patryk Vega dołączył do grona celebrytów mających za sobą spektakularne metamorfozy. Reżyser schudł blisko 60 kilogramów. Jest nie do poznania!

Nadprogramowe kilogramy to problem, z którym Patryk Vega zmagał się przez wiele lat. Reżyser postanowił zmienić swoje życie dopiero po 40-tce. Restrykcyjna dieta i specjalne ćwiczenia przyniosły efekty, o których na początku nawet nie marzył. Mężczyzna w końcu czuje się dobrze we własnym ciele.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Patryk Vega schudł blisko 60 kilogramów

Znany reżyser jest nie do poznania. Schudł aż 57 kilogramów. Nie tylko wygląda fenomenalnie, ale również tak się czuje.

Zrobiłem to dla zdrowia. Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Byłem więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne, męskie decyzje – stwierdził w jednym z wywiadów Patryk Vega.

Dieta Patryka Vegi

Odchudzona sylwetka Patryka Vegi to przede wszystkim zasługa regularnych ćwiczeń, ale również restrykcyjnej diety redukcyjnej. Reżyser musiał pilnować regularności, ilości i jakości spożywanych posiłków. Jak sam przyznaje, początki nie należały do łatwych.

Nie jest lekko. Dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40 kilogramów! Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10 kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświęcić, bo jest naprawdę super! Tak dobrze nie czułem się od 20 lat – wyznał w jednym z wywiadów Patryk Vega.

Finalnie Patryk Vega schudł nawet więcej niż zamierzał. Celował w niecałe 50 kilogramów. Okazało się, że schudł, aż 57. To niesamowity wynik.

Zobacz także
Bartłomiej M. odszedł z polityki, schudł i znów popadł w tarapaty… Poszło o nielegalny handel wódką

Bartłomiej M. odszedł z polityki, schudł i znów popadł w tarapaty… Poszło o nielegalny handel wódką

Ważyła 150 kg, była wyśmiewana, teraz chce schudnąć. Kinga Zawodnik o sobie samej: „Byłam pączusiem”

Ważyła 150 kg, była wyśmiewana, teraz chce schudnąć. Kinga Zawodnik o sobie samej: „Byłam pączusiem”

Na czym polega dieta redukcyjna Patryka Vegi?

Dieta redukcyjna polega na wprowadzeniu do życia podstawowych zasad zdrowego żywienia, nie wyłączając przy tym żadnej grupy składników odżywczych. Jadłospis opiera się przede wszystkim na warzywach, rybach, półtłustym nabiale, chudym mięsie oraz owocach.

Nie należy jednak spożywać żywności wysokoprzetworzonej, fast-foodów, produktów typu instant, słodyczy, gazowanych, słodzonych i barwionych napojów, tłustych mięs oraz słonych przekąsek.

Spektakularna metamorfoza Patryka Vegi. Schudł prawie 60 kg. Uniknął „efektu jo-jo” dzięki 1 prostej rzeczy
ONS/ONS
Newsy
Patryk Vega schudł prawie 60 kg. Uniknął „efektu jo-jo” dzięki 1 prostej rzeczy
Patryk Vega zmienił się nie do poznania. Jeszcze kilka lat temu reżyser wyróżniał się z tłumu dość pulchną sylwetką. Teraz to sama skóra i kości. Jak on to zrobił?

Patryk Vega to niezwykle płodny reżyser. Filmy jego autorstwa w ostatnich latach trafiały na ekrany polskich kin jeden po drugim. Nie zamierzamy oceniać wartości artystycznej kolejnych części „Pitbulla” czy „Botoksu”, ale pełni podziwu musimy przyznać Vedze jedną rzecz. Patryk Vega schudł prawie 60 kg Chodzi mianowicie o to, że 44-letni twórca filmów schudł prawie 60 kg w niemal równie dużym tempie, w jakim wypuszczał swoje nowe produkcje. Z powodu kryzysu branży kinowej wywołanej koronawirusem, Vega musiał oczywiście nieco przystopować. Mimo tego, właśnie wraca z kolejnym filmem. „Small world” to jego najnowsza propozycja na 2021 rok. Kontrowersyjny reżyser jest z wykształcenia socjologiem, dlatego w najnowszym filmie możemy się na pewno spodziewać kilku ciekawych obserwacji niezwykle zawiłej natury ludzkich zachowań. Dieta Patryka Vegi Sposób odżywiania Patryka Vegi okazał się strzałem w dziesiątkę a obecna sylwetka reżysera może budzić podziw. Miesiące mijają, a artysta wciąż unika niebezpiecznego efektu jo-jo. Autor serii „Pitbull” zrzucił niemal 60 kg i stale utrzymuje świetną formę. Jak on to robi? Vega zawdzięcza to zdrowej i pożywnej diecie oraz regularnym ćwiczeniom. Spójrzcie sami. O opasłej sylwetce nie ma już mowy. Patryk Vega może z dumą prezentować swoje liczne tatuaże.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official) Przepis na sukces w odchudzaniu Patryka Vegi Vega w jednym z wywiadów zdradził swój przepis na sukces....

Spektakularna metamorfoza Daniela z "Kanapowców": "Mam ciało sportowca"
daniel_kanapowcy_4_ttv/Instagram
Newsy
Daniel Płoński z „Kanapowców" schudł 39 kg. O podjadaniu cukru prosto z cukiernicy nie ma już mowy
Bohater ostatniego sezonu „Kanapowców" pobił rekord programu i schudł 39 kg. Wciąż nie może przywyknąć do tego, jak teraz wygląda.

Zakończył się kolejny już sezon programu „Kanapowcy”, którego uczestnicy zmagają się z dodatkowymi kilogramami i walczą o szczuplejszą i zdrowszą sylwetkę. Gwiazdą tego sezonu jest Daniel Płoński, który zrzucił najwięcej w historii tego programu, czyli aż 39 kilogramów! Dziś Daniel jest zupełnie nie do poznania.  Daniel z „Kanapowców” był uzależniony od jedzenia  Jak podkreśla wielu ekspertów, często otyłość jest wynikiem uzależnienia od jedzenia. Jak twierdzi Daniel, tak było i w jego przypadku. Mężczyzna potrafił zjeść całą kostkę sera, podjadać w nocy cukier prosto z cukiernicy, a w ciągu dnia leżeć w łóżku i przeglądać internet. Takie nawyki sprawiły, że w końcu osiągnął wagę 128 kg i wtedy postanowił zgłosić się do programu, by odmienić swoje życie.  — Ja całe życie byłem pulchny, natomiast około 5 lat zajęło mi takie „zapuszczanie się" - mówi Daniel Płoński w programie „Dzień Dobry TVN”.  Daniel Płoński schudł z rozmiaru XXXXL do L  Jednym z powodów, które zmotywowały Daniela do zmiany, były problemy zdrowotne. Przez otyłość już jako młody mężczyzna musiał się leczyć na nadciśnienie i cukrzycę - a to tylko jedne ze zdrowotnych konsekwencji otyłości i niezdrowego stylu życia.  — Na początku programu wychodziłem z założenia, że grube jest piękne. Tłumaczyłem tak swoją otyłość i choroby z tym związane – cukrzyca i nadciśnienie. W tym momencie mam ciało sportowca, wygrałem życie. Bez tabletek, bez insuliny - mówi Daniel.  Mężczyzna podkreśla, że jego sukces to wynik ciężkiej pracy nie tylko jego samego, ale przede wszystkim specjalistów, którzy mu w tym pomogli. Dziś Daniel jest nie do poznania i, jak przyznaje, czasami...

Fit Dzik o życiu z wagą 200 kg : "to było pchanie w siebie jak w kosz na smieci. Miałem 100 lat". Teraz pomaga innym
Instagram/Fit Dzik
Newsy
Fit Dzik o życiu z wagą 200 kg: „To było pchanie w siebie jak w kosz na śmieci. Miałem 100 lat"
Najważniejsze to podjąć decyzje, a potem być konsekwentnym i wytrwałym. To dzięki temu Tomasz Łomnicki dziś z dumą nazywa siebie „Fit dzik” i tłumaczy, że dzik jest zwierzęciem, które nigdy się nie poddaje.

Co trzeba jeść, żeby ważyć ponad 200 kg i jak czuje się człowiek z tak dużą nadwagą? Lepiej nie sprawdzajcie tego na własnym ciele. Posłuchajcie Tomasz Łomnickiego, byłego leśnika, a obecnie trenera personalnego, który swoim doświadczeniem dzieli się z innymi. Jak się czuje człowiek, który waży 200 kg? W rozmowie z „7Nutrition" portalem właściciela marki suplementów Tomasz Łomnicki, czyli Fit Dzik opowiadał o czasie, gdy ważył ponad 200 kg: - Wyobraź sobie 200 kg tłuszczu – powiedział na początku rozmowy. - Moje odżywianie, jeśli można to było nazwać odżywianiem jakimkolwiek, to było pchanie w siebie jak w kosz na śmieci. Moje odżywianie było takie: napoje energetyczne, hot dogi, frytki. Osoba o takiej tuszy, cierpiąca na otyłość olbrzymią, nie ma łatwego życia. Podstawowe, codzienne czynności wydają się wielkimi wyzwaniami. Cierpi na tym nie tylko samopoczucie, ale też zdrowie: - Mając 31 – 32 lata uświadomiłem sobie, że mam… 100 lat. - Nie mogłem wejść na pierwsze piętro po schodach, bo czułem się jakbym odbył maraton, o wiązaniu butów nie wspomnę, kupowałem buty na rzepy, bo nie było mowy o tym, żeby się nawet schylić. - Wypycham to z pamięci, to były najgorsze lata mojego życia. Nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, wiecznie miałem jakieś infekcje uszne i cały czas byłem chory. Kto wie jak potoczyłyby się losy leśnika Łomnickiego, gdyby któregoś dnia nie postanowił z tym skończyć.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez fitdzik_official...

Michał Milowicz jakiś czas temu sporo schudł. Ograniczył 1 produkt i wdrożył pewną skuteczną zasadę
ONS.pl/ONS.pl
Newsy
Michał Milowicz jakiś czas temu sporo schudł. Ograniczył 1 produkt i wdrożył pewną skuteczną zasadę
Odkąd popularny aktor wprowadził w swoje życie jedną nową rzecz, kilogramy zaczęły spadać jak szalone. Sprawdźcie, dzięki czemu dziś tak świetnie wygląda.

Michał Milowicz urodził się w 1970 roku w Warszawie. To znany polski piosenkarz, aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy i filmowy, a także producent i reżyser oraz biznesmen. Początkowo Milowicz wiązał swoją przyszłość ze sportem - tuż po ukończeniu klasy maturalnej zdecydował się studiować na Akademii Wychowania Fizycznego. Jednak kiedy był na drugim roku studiów na AWF, jego tata podsunął mu ogłoszenie o castingu do musicalu Janusza Józefowicza - „Metro". Milowicz nie dostał się jednak do show, ale poprosił Józefowicza, żeby pozwolił mu uczęszczać na zajęcia jako wolny słuchacz. Z czasem porzucił studia i na początku lat 90. zadebiutował na profesjonalnej scenie Teatru Studia Buffo.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Michał Milowicz (@michal_milowicz) Później Milowicz osiągnął niebywały sukces we własnym spektaklu kabaretowo-rewiowym „Elvis", w reżyserii Janusza Józefowicza. Był nawet nazywany był „polskim Elvisem Presleyem” i „następcą Johna Travolty”. Jak przystało na polskiego Elvisa, Michał Milowicz był jakiś czas temu bardziej krągły i pucołowaty. Z czasem jednak postanowił przejść na dietę i sporo na niej schudł. Na czym ona dokładnie polegała?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Michał...