Jane Seymour, SAG Awards 2020
ONS
Newsy

Pamiętacie serialową doktor Quinn? Aktorka ma prawie 70 lat i wygląda obłędnie. Zdradziła, że nie je...

Niektóre gwiazdy trzymają się jak na swój wiek doskonale. To zasługa genów, pracy nad sobą, ale i prawidłowego odżywania. Jane Seymour zachwyca sylwetką i nie zwalnia tempo. Czemu zasługuje swój młody wygląd?
Aleksandra Jaworska
styczeń 13, 2021

Zdarza się, że diety gwiazd nie wyróżniają się niczym szczególnym. Wystarczy ograniczenie niektórych produktów i wprowadzenie do swojej diety kilka nieznanych wcześniej nawyków żywieniowych. 

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Gwiazdy, które schudły i przeszły spektakularną metamorfozę

Celebryci, będąc cały czas pod ostrzałem obiektywów i tłumu gapiów, mają wyjątkowo trudne zadanie jeżeli chodzi o codzienne dbanie o siebie. Ich wysiłki są czasami zdwojone. Tego wymaga ich zawód, ale i zapisy w kontraktach. Utrzymanie zdrowej diety nie należy do łatwych zdań.

Jeśli jednak głównym celem jest zdrowie samo w sobie, można osiągnąć spektakularne efekty bez drakońskich diet i morderczych godzin na siłowni. Regularność i pamięć o sobie to ważne komponenty rozsądnego odżywiania. Gwiazdy, które poszły tą drogą to na pewno Cezary Żak czy Violetta Arlak. 

Jane Seymour – brytyjska aktorka i producentka filmowa w fenomenalnej formie

Na pewno najlepiej znacie ją z filmu z serii o Jamesie Bondzie "Żyj i pozwól umrzeć", miniserialu ABC "Na wschód od Edenu", jak i amerykańskiego serialu CBS "Doktor Quinn". Aktorka to zdobywczyni nagrody Emmy oraz dwukrotna laureatka statuetki Złoty Glob. Ma swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame.

W 2000 otrzymała Order Imperium Brytyjskiego. Przodkowie jej ojca pochodzili z Polski i Niemiec. Jej dziadek był związany z Płockiem. Seymour marzyła o karierze baletnicy, jednak kontuzja kolana przekreśliła plany. Postanowiła więc spróbować aktorstwa. W tym celu wymyśliła sobie pseudonim „Jane Seymour”.

W 2007 wzięła udział w V edycji Tańca z gwiazdami, gdzie zajęła 6 miejsce z Tonym Dovolanim. Przez całe życie angażuje się w działalność UNICEF. Oprócz tego, na swoje 69 urodziny postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Seymour wygląda obłędnie dobrze!

Dieta Jane Seymour

Seymour podczas wywiadu z ET zdradziła, że zrzucenie wagi było częścią prezentu urodzinowego dla siebie. Głównym powodem jej szybkiego sukcesu okazał się przerywany post i odstawienie alkoholu na 23 dni. Przerywany post polega na jedzeniu przez 8 godzin dziennie i poszczeniu przez pozostałe 16.  Dzięki temu udało jej się zrzucić aż 5,5kg! Korzyści ze zrzucenia wagi okazały się zdumiewające.

Podziwiamy!

Komentarze
kobieta dieta
Adobe Stock
Newsy Dieta zmieniająca rysy naprawdę istnieje. Będziecie w szoku, jak bardzo wyszczupla twarz
O dietach zmieniających rysy twarzy zrobiło się głośno głównie za sprawą gwiazd, które w ten sposób próbowały tłumaczyć część wykonywanych na sobie zabiegów plastycznych. Istnieje jednak dieta, która w sposób szczególny rozprawi się z tłuszczem zgromadzonym na brodzie i policzkach.
Aleksandra Jaworska
styczeń 13, 2021

W sieci znajdziecie całą masę diet, którą można dopasować do wieku, upodobań, a także grupy krwi. Jedne przeprowadzą was w zdrowy sposób do zmiany rozmiaru na mniejsze, inne powodują frustrację i efekt jojo. Czy dieta może wpłynąć na rysy twarzy? Pewnie automatycznie sądzicie, że nie. Okazuje się, że odpowiedź nie jest wcale taka oczywista ani to nie żart. Niektóre produkty lub ich eliminacja mogą wpłynąć na tłuszcz zgromadzony na wielu obszarach waszego ciała. Głównie w nich należy się w pierwszej kolejności rozprawić.  Tłuszcz osiada w ciele na różnych jego częściach. Są osoby, które narzekają na tzw. oponki, a są i takie, którym przeszkadza figura gruszki, czyli masywne uda, biodra i łydki. Tłuszcz może sobie wybrać również twarz jako miejsce, które będzie sukcesywnie powiększał. Głównie mowa o drugim podbródku i tłuszczyku z policzków. Jak się go pozbyć? Czy dieta może wpłynąć na wygląd ludzkiej twarzy? Jakkolwiek irracjonalne by się to nie wydawało, wystarczy prześledzić historię pewnej dziewczyny, która udowodniła, że odpowiednia dieta może zdziałać cuda.  Szczupła twarz i zgrabna sylwetka  Doskonałe zdrowie, które znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie i samopoczuciu to zapewne jedno z marzeń każdego z was. Diety nie zawsze zachęcają do ich przestrzegania. Ważne są też uwarunkowania indywidualne, ale i zacięcie, zapobieganie nieprzyjemnemu efektowi jojo. Stąd popularność wielu specyficznych diet z bardzo konkretnymi założeniami, których zwolennicy obiecują nie tylko utratę kilogramów, ale także poprawę jakości życia i powrót do pełni sił witalnych. 27-latka o imieniu Alba przeszła na popularną w ostatnim czasie dietę ketogeniczną. Nie spodziewała się, że tak duża zmiana...

Przeczytaj