Pamiętacie Gang Świeżaków? Biedronka szykuje kolejną akcję z pluszakami. Jak wziąć w niej udział?
AdobeStock/Instagram/gangswiezakow
Newsy

Pamiętacie Gang Świeżaków? Biedronka szykuje kolejną akcję z pluszakami. Jak wziąć w niej udział?

Biedronka przygotowuje kolejną akcję lojalnościową z pluszakami. Co trzeba zrobić, żeby je dostać?

Był już Gang Świeżaków, Gang Słodziaków i Gang Fajniaków. Biedronka przygotowuje kolejną akcję w ramach której na klientów jej sklepów będzie czekał pluszowy Gang Swojaków. Czy podobnie jak w przypadku wcześniejszych akcji, Biedronce i teraz uda się napędzić dzięki niemu sprzedaż?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Gang Swojaków w Biedronce

Biedronka doskonale wie, jak zwiększyć sprzedaż w swoich sklepach. Jej akcja z gangami pluszaków za każdym razem biła rekordy popularności wśród Polaków. Na jej punkcie najbardziej oszalały dzieci. Czy tak będzie i tym razem?

Jak będą wyglądały maskotki, jakie będą miały imiona i kiedy wystartuje akcja? Tego póki co nie wiadomo. Wiemy za to, że właściciel Biedronki, firma Jeronimo Martins, wykupiła w lipcu domenę gangswojakow.pl oraz zgłosiła do rejestracji w Urzędzie Patentowym znak towarowy „Gang swojaków". To może oznaczać jedno – że Biedronka przygotowuje się do kolejnej akcji z pluszakami.

Zobacz także
W Biedronce kurczak i schab tańsze niż warzywa. Czy niedługo nie będzie na nie nikogo stać?

W Biedronce kurczak i schab tańsze niż warzywa. Czy niedługo nie będzie na nie nikogo stać?

Lidl tnie ceny! Te wędliny kupisz do 88% taniej. Szybko, bo promocja już się kończy

Lidl tnie ceny! Te wędliny kupisz do 88% taniej. Szybko, bo promocja już się kończy

Poprzednie akcje promocyjne Biedronki

Warto zauważyć, że poprzednie akcje z pluszakami zawsze trafiały do sklepów pod koniec sierpnia, kiedy to dzieci zaczynały przygotowywać się do szkół, co wiązało się z koniecznością zakupienia wyprawek. Akcja polegała na tym, że klienci za każde wydane 50 złotych, otrzymywali jedną naklejkę, a za 60 uzbieranych naklejek mogli sobie wybrać maskotkę. Można też było otrzymać dodatkowe naklejki za zakup polskich produktów, owoców, warzyw, a także posiadanie karty Moja Biedronka.

To już 6 raz biedronkowej akcji z maskotkami

To już szósty rok z rzędu, gdy w Biedronce pojawia się akcja z maskotkami. Po raz pierwszy pluszakowa akcja pojawiła się w 2016 r., gdy Biedronka wystartowała z Gangiem Świeżaków.

Rok później akcja doczekała się reedycji, a w 2018 r. wprowadzono Gang Słodziaków, który rok później także doczekał się powtórki. W 2020 roku w sklepach Biedronka pojawiły się maskotki z Gangu Fajniaków.

Czy zbieraliście biedronkowe pluszaki? Weźmiecie po raz kolejny udział w akcji?

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

W Biedronce zakupy za pół ceny. Znamy zasady akcji „Oszczędzaj połowę”
AdobeStock
Newsy
W Biedronce zakupy za pół ceny. Znamy zasady akcji „Oszczędzaj połowę”
Biedronka rusza z kolejną akcją promocyjną „Oszczędzaj połowę” – poznajcie szczegóły!

Sieć Biedronka bardzo zachęca swoich klientów do robienia zakupów. Niedawno w sklepach Biedronka ponownie ruszyła akcja promocyjna „Oszczędzaj połowę”, dzięki której można realnie zaoszczędzić podczas robienia codziennych zakupów. Poznajcie szczegóły akcji! Sukces akcji „Oszczędzaj połowę” To nie pierwszy raz, gdy Biedronka przeprowadza taką akcję promocyjną. Już rok temu klienci sklepów sieci mogli oszczędzić na zakupach – jak podają przedstawiciele sieci, łącznie osoby robiące zakupy w Biedronce w trakcie poprzedniej edycji „Oszczędzaj połowę” zaoszczędziły aż 80 milionów złotych! „Oszczędzaj połowę” – zasady akcji promocyjnej Do skorzystania z akcji promocyjnej „Oszczędzaj połowę” są uprawnieni posiadacze karty „Moja Biedronka”. Osób, które korzystają z tej karty, jest coraz więcej, dlatego warto się śpieszyć, ponieważ konkurencja jest spora! Sieć wylicza, że aktualnie kartę „Moja Biedronka” posiada aż 10 milionów Polaków. Na czym dokładnie polega akcja „Oszczędzaj połowę”? Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej sieci Biedronka: W każdym tygodniu pojawi się aż 6 produktów lub kategorii, przy których zakupie klienci otrzymają voucher 50 proc. rabatu na kolejne zakupy. Akcja startuje 4 maja i potrwa do końca miesiąca(…)Robienie zakupów stało się więc realną oszczędnością, a vouchery - popularną metodą na płacenie mniej za kolejne zakupy. Biedronka nie czekała na kolejną okazję do promocji i już teraz, 4 maja, wprowadza nową akcję Akcja potrwa od 4 do 31 maja. „Oszczędzaj połowę” – co będzie można kupić taniej? Każdego tygodnia w ramach akcji „Oszczędzaj...

Biedronka test na covid
Newsy
Biedronka znowu rozdaje vouchery na zakupy. Możecie dostać je codziennie
Robicie zakupy w Biedronce z wykorzystaniem karty Moja Biedronka? Mamy dla was dobre informacje. Sieć rozdają vouchery na zakupy.

W kwietniu rusza kolejna odsłona biedronkowej akcji „Codziennie zyskuję więcej”, którą wprowadzono z myślą o klientach posługujących się kartą Moja Biedronka. Na czym będzie polegała akcja? Wystarczy zrobić w kwietniu  zakupy za minimum 99 zł i koniecznie wczytać przy kasie czerwoną kartę klienta. W jaki sposób można otrzymać voucher na zakupy w Biedronce? Co da zrobienie takich zakupów? Tuż po nich będziecie mogli odebrać od sieci Biedronka voucher, czyli talon na zakupy o wartości 15 zł. Będzie on możliwy do wykorzystania w ciągu dwóch dni od jego odebrania przy kasie. Voucher będzie ważny tylko przy zakupach o wartości min. 99 zł. Biedronka przygotowała także bliźniaczą akcję promocyjną dla osób, które robią nieco mniejsze zakupy. Voucher o wartość 5 zł do wykorzystania w ciągu 2 dni od jego otrzymania będzie wręczony klientom, którzy kupią w kwietniu towar w Biedronce o wartości min. 69 zł. Podobnie jak w przypadku pierwszej promocji, taki talon również będziecie mogli wykorzystać przy kolejnych zakupach za min. 69 zł. Jakie są szczegóły akcji voucherowej w Biedronce? Oferta promocyjna Biedronki z voucherami i kartą Moja Biedronka w rolach głównych obowiązuje w dniach 1.04.2021 do 30.04.2021. Biedronka zaznacza, że z promocji można korzystać jedynie raz dziennie. Tylko raz dziennie można więc otrzymać voucher o wartości 5 zł lub 15 zł. Ponadto voucher będzie mógł być wykorzystany tylko z tą kartą Moja Biedronka, dla której wcześniej został wydrukowany. Otrzymanych voucherów nie można łączyć – oznacza to, że podczas jednych zakupów wykorzystacie tylko jeden otrzymany voucher. Czym jest karta Moja Biedronka? Sieć sklepów Biedronka zdecydowała się na wprowadzenie lojalnościowego...

Pracownicy Biedronki dostaną bardzo wysokie premie. Ale tylko pod 1 warunkiem
Adobe Stock
Newsy
Załóżcie konto w tym banku, a dostaniecie nawet 350 zł na zakupy w Biedronce. Warto?
350 zł na zakupy w Biedronce – przyznajcie, że brzmi to jak kusząca propozycja. By z niej skorzystać, należy założyć konto bankowe w BNP Paribas i spełnić kilka warunków. Skorzystacie z tej oferty?

Biedronka znowu zaskakuje nietypową ofertą dla swoich klientów. Tym razem w duecie z bankiem BNP Paribas. W wyniku współpracy tych obu firm, nowi klienci banku będą mogli otrzymać powitalny bonus na duże zakupy w Biedronce. Warto się jednak pospieszyć z podjęciem decyzji o wzięciu udziału w akcji… Co zrobić, by otrzymać 350 zł na zakupy w Biedronce? By otrzymać 350 zł premii na start od banku BNP Paribas na zakupy w Biedronce, należy spełnić kilka podstawowych warunków. Oto one: Założyć Konto Otwarte dla Ciebie w BNP Paribas Zdążyć z otwarciem nowego rachunku do końca maja na specjalnej stronie akcji „Zakupy na majówkę BNP Paribas” ( zakupynamajowke.bnpparibasplus.pl ) Znaleźć się w gronie pierwszych 3 tys. klientów, którzy wezmą udział w promocji Spełnić pozostałe podstawowe warunki promocji określone przez bank, takie jak np. nieposiadanie konta w tym banku przez ostatnie 12 miesięcy Wykazać aktywność na prowadzonym rachunku bankowym (przelewy, wpływy na rachunek, logowania do konta internetowego) Czy warto skorzystać z tej okazji? Jeżeli akurat szukacie banku, w którym chcielibyście otworzyć swoje nowe konto bankowe, taka oferta powinna być wzięta przez was pod uwagę. Zanim jednak pokusicie się o „biedronkowy bonus”, koniecznie sprawdźcie szczegóły tej oferty. Upewnijcie się więc o płatnościach za prowadzenie konta, karty, a także tego ile bankomatów tego banku znajduje się w pobliżu waszego domu. Ważne będzie także sprawdzenie tego, czy bank będzie naliczał prowizję za skorzystanie z innych bankomatów. Jakie innowacje wprowadziła w ostatnim czasie Biedronka? Wspólny projekt z bankiem i premia dla nowych właścicieli kont to nie jedyny nowy pomysł, którym zaskoczyła w ostatnim czasie Biedronka. Głośno było o...

"Ekipa" wycofuje swoje produkty z Auchan. Inni też powinni tak zrobić?
Instagram/Lody Ekipa, Adobe Stock
Newsy
„Ekipa" wycofuje swoje produkty z Auchan. Inni też powinni tak zrobić?
Nie tylko ludzie prywatni, ale także polscy przedsiębiorcy włączają się w pomoc Ukrainie. Do tego podejmują działania związane z bojkotem sieci, które nadal działają w Rosji. Jedną z takich polskich firm jest Ekipa Holding.

Zarząd spółki „Ekipa” podjął konkretne działania w sprawie pomocy Ukrainie, na której terenie toczy się wojna wywołana przez Rosję. Firma uznała, że może mieć wpływ na opinię publiczną i konsumentów, a dzięki temu skutecznie wywoływać presję na sieć, która nie rezygnując z biznesu w Rosji, de facto współfinansuje działania wojenne prowadzone przez rosyjskiego przywódcę, Władimira Putina. Czy presja „Ekipy” pomoże Ukrainie? Wycofanie produktów „Ekipa” ze wszystkich sklepów Auchan Na stronie Ekipaholding.pl możemy zapoznać się z decyzją, jaką firma podjęła w sprawie działania sieci Auchan w Rosji: - Rosyjska agresja na niepodległą Ukrainę stoi w sprzeczności z wartościami wyznawanymi przez nas i podzielanymi przez wszystkich ludzi dobrej woli. W tej sytuacji chcemy wykorzystać wpływ, który posiadamy, aby wzmocnić presję na grupę Auchan w celu wstrzymania jej działalności w kraju będącym agresorem, mając nadzieję, że może się to przyczynić do przyspieszenia zakończenia wojny w Ukrainie. - Zarząd Ekipa Holding S.A., w porozumieniu z twórcami należącymi do Ekipy, podjął decyzję o wystąpieniu do wszystkich partnerów produkujących i dystrybuujących towary sygnowane marką Ekipa o niezwłoczne wycofanie ich z placówek grupy Auchan.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Lody Ekipa 🍋🍓 (@lodyekipa)   Wycofanie ze sklepów produktów firmowanych przez markę „Ekipa” dotyczy: Lodów Ekipa...