Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrzuciła 17 kg. "Więcej warzyw, więcej wody i poszło"
modrafrelka/Instagram
Newsy

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrzuciła 17 kg. „Więcej warzyw, więcej wody i poszło"

Kto pamięta Oliwię Ciesiółkę ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, ten może mieć dziś problem z tym, żeby ją rozpoznać. Celebrytka schudła kilkanaście kilogramów i różnica jest naprawdę zauważalna. W mediach społecznościowych opowiada, jak udało jej się tego dokonać.

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest w Polsce nadawany od 2016 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością - pierwszy sezon obejrzało blisko 1,5 mln Polaków.  Uczestnicy są dobierani w pary przez grupę ekspertów i po raz pierwszy spotykają się dopiero na ślubnym kobiercu.

Format może się wydawać niecodzienny, a nawet kontrowersyjny, ale liczby mówią same za siebie - Polacy po prostu pokochali „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Uczestnicy, którzy zostali ciepło przyjęci przez widzów, korzystają ze zdobytej popularności. Jedną z takich osób jest Oliwia Ciesiółka, która w programie poznała Łukasza. Urodził im się syn, Franciszek, jednak w 2020 roku małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie.

Mimo tego Oliwia nadal może się poszczycić dużą liczbą fanów (ponad 220 tys. obserwujących na Instagramie), a niedawno zrobiło się o niej głośno dzięki spektakularnej metamorfozie. 

Oliwia Ciesiółka pochwaliła się przemianą

Zrzucanie kilogramów nigdy nie jest łatwe, dlatego metamorfozy celebrytów wzbudzają podziw i zainteresowanie. Nie inaczej jest w przypadku Oliwii Ciesiółki - uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się ostatnio na swoim profilu na Instagramie, że schudła aż 17 kilogramów. Dodała również zdjęcia, na których można zobaczyć jak celebrytka wyglądała przed i po swojej metamorfozie. 

Oliwia ze
modrafrelka/Instagram

Zobacz także
Julia Gołębiowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 10 kg, bo przestała jeść te produkty

Julia Gołębiowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 10 kg, bo przestała jeść te produkty

Kasia Zięciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiada fanom ile kalorii jada dziennie. Lepiej tego nie oglądajcie

Kasia Zięciak ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia" o tym, ile kalorii jada dziennie. To już przesada

Jak schudła Oliwia Ciesiółka?

Celebrytka od niedawna aktywna jest również na TikToku. Swój profil w pełni poświęciła tematyce odchudzania. Tam właśnie udostępniła film w którym opowiedziała, jak udało jej się zrzucić 17 kilogramów:

– Schudłam 17 kilogramów. Jak na mnie to jest bardzo sporo, a przy moim wzroście to naprawdę zauważalna różnica (...). Przede wszystkim, przestałam obsesyjnie patrzeć na swoją sylwetkę, obsesyjnie wchodzić na wagę (...). Zaczęłam sobie wprowadzać jakieś zmiany do swojego żywienia: więcej warzyw, więcej wody w ciągu dnia. Dzięki temu też mój apetyt się zmniejszył - powiedziała Ciesiółka.

Oliwia podkreśliła, że poza odpowiednim odżywianiem i aktywnością fizyczną, ogromnie ważny jest odpoczynek:

– Zaczęłam się lepiej wysypiać, więcej rzeczy odpuściłam, nie nakładałam sobie jakiejś sztucznej presji i poszło - mówiła o swojej przemianie.

Przemiana jest naprawdę godna podziwu i pozostaje tylko pogratulować Oliwii motywacji i samozaparcia.