Szaleństwo o 6 rano w Lidlu. Na nagraniu widać bitwę klientów o 1 produkt
Adobe Stock
Newsy

Nowe promocje w Lidlu. Tak tanich jabłek w tym roku jeszcze nie było. Do tego masło za mniej niż 3 zł

Lidl zachęca klientów do wizyty w swoich sklepach świetnymi promocjami. Mięso, warzywa, nabiał - wszystko w naprawdę okazyjnych cenach!

Do tegorocznych zbiorów jabłek jeszcze trzeba trochę poczekać. W tym czasie pozostaje nam zadowolić się jeszcze zeszłorocznymi owocami. Te kupicie w Lidlu w naprawdę godnej polecenia cenie.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Ile kosztują jabłka w Lidlu w tym tygodniu?

Cena 1,49 zł za 1 kg czerwonych polskich jabłek w Lidlu jasno daje do zrozumienia, że sadownicy, hurtownicy i sklepy powoli wietrzą już swoje magazyny w oczekiwaniu na nowy zbiór. Starych jabłek nie ma co się jednak obawiać – te owoce zachowują swoje właściwości naprawdę na długo.

Polecamy skorzystanie z promocji na uda lud podudzia z kurczaka. 1 kg tego mięsa dostaniecie w Lidlu za 4,49 zł. To aż 50% taniej w stosunku do ceny regularnej. Przyrządźcie je na przykład w chrupiący i soczysty sposób w ketchupie.

Inne promocje w Lidlu w tym tygodniu

Jeszcze jedna mięsna propozycja na początek tego tygodnia to plastry mięsa schabowego. Za 700-gramowe opakowanie zapłacicie 8,95 zł (cena za kilogram – 12,79 zł). Wykorzystajcie taki właśnie schab nie tylko na kotlety. Sprawdźcie przepis na potrawkę ze schabu z cebulą w sosie własnym.

Zobacz także
Te produkty podrożały po Wielkanocy. Na 26 artykułów aż 9 kosztuje więcej niż przed świętami

Gdzie zrobicie tanie zakupy? Wcale nie w Biedronce ani Lidlu

W Lidlu co tydzień organizowane są "ciche godziny". Co to znaczy?

W Lidlu co tydzień organizowane są „ciche godziny”. Co to znaczy?

Jabłka i mięso to jednak nie wszystko. W Lidlu w tym tygodniu czeka na was jeszcze jedna świetna oferta. Chodzi o masło. Masło ekstra Pilos 200 g za jedyne 2,99 zł kupicie wtedy, jeśli zdecydujecie się od razu na zakup 3 kostek.

Oprócz tego polecamy jeszcze kilka innych promocji z Lidla w tym tygodniu:

  • Łosoś atlantycki ze skórką 1 kg – 39,90 zł
  • Ser gouda w plastrach 1 kg – 13,99 zł
  • Olej rzepakowy Wielkopolski 3 kg – 14,97 zł
  • Świeży bób 500 g – 9,99 zł
  • Cukinia 1 kg – 3,79 zł
  • Twaróg wędzony 300 g – 3,99 zł
  • Makrela wędzona na gorąco 1 kg – 14,90 zł
  • Frankfurterki z szynki Pikok 250 g – 4,99 zł
  • Jacobs Krönung, Espresso lub Crema, kawa ziarnista 1 kg – 34,95 zł
  • Soczewica zielona lub czerwona 500 g – 2,79 zł za 1 opakowanie przy zakupie 2
  • Morele 1 kg – 6,99 zł
  • Bazylia w doniczce – 2,99 zł
  • Pietruszka w doniczce – 2,99 zł
  • Kolendra w doniczce – 3,59 zł
lidl promocje
Adobe Stock
Newsy
Klienci będą zachwyceni. Lidl w tym tygodniu przygotował niewiarygodne przeceny uwielbianych produktów
Nie lubicie wydawać kroci na codzienne zakupy spożywcze? Lidl przygotował specjalne oferty dla oszczędnych!

Nowe podatki, wzrastająca inflacja i kilka jeszcze innych czynników sprawia, że ceny w sklepach są coraz wyższe. Niestety, trzeba się do takiej sytuacji przyzwyczaić. Na przykład do droższego chleba. Pieczywo zdrożeje ze względu na podwyżkę cen prądu. Czerwone jabłka w Lidlu Jeśli nie chcecie, by wasze portfele odczuły skutki tych podwyżek, koniecznie polujcie na promocje. Takie jak te z Lidla. Niemiecka sieć sklepów spożywczych w tym tygodniu przygotowała dla swoich klientów naprawdę godne uwagi akcje promocyjne. W pierwszej kolejności musicie zwrócić uwagę na orzeźwiające i lekko kwaskowate jabłka odmiany gloster. W Lidlu, do środy, za 1 kg tych czerwonych jabłuszek zapłacicie jedyne 1,79 zł! Co powiecie na świeżą szarlotkę? Obiadowa klasyka w super cenach Na obiad śmiało możecie zaplanować sobie pulpety lub mielone. 800-gramowe opakowanie mięsa mielonego z szynki będzie dostępne do środy w Lidlu za 7,99 zł. A skoro są kotlety, to i muszą być ziemniaki. W ramach promocji polskie kartofle będą dostępne w cenie 0,99 zł. Lubicie kulinarne innowacje? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, warto poznać zalety, właściwości i smak kopru włoskiego. Tę ciekawą roślinę kupicie w okazyjnej cenie w Lidlu, oczywiście do środy. Jedna sztuka kopru wraz z „cebulą” będzie kosztowała 2, 99. Więcej o koprze włoskim, znanym także jako fenkuł, przeczytacie tutaj:  Jak smakuje fenkuł i dlaczego warto go dodać do rosołu? Nowe rodzaje pieczywa Koniecznie zwróćcie uwagę na promocję na twaróg. Ser biały półtłusty marki Pilos 250 g, będzie kosztował do środy  1,75 zł pod warunkiem, że kupicie dwie sztuki. Świetna okazja w Lidlu jest także na margarynę Delma. Podobnie jak w przypadku twarogu, przy zakupie dwóch opakowań, cena jednej (500 g)...

Mega promocja na mięso w Lidlu. Mielone za 4,99 i wszystkie wędliny paczkowane aż o 60% taniej
AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Mega promocja na mięso w Lidlu. Mielone za 4,99 zł i wszystkie wędliny paczkowane aż o 60% taniej
Tylko do środy w Lidlu czekają na was gigantyczne promocje na mięso. Idźcie na zakupy, bo tak tanio jeszcze nie było.

Tylko do jutra w Lidlu czekają na was duże obniżki cen mięsa. Kupując dwa 500-gramowe opakowania świeżego mięsa mielonego wieprzowego marki Rzeźnik, zapłacicie teraz za drugie opakowanie tylko 4,99 zł. Co zrobić z tak dużym zapasem mięsa? Mięso mielone najlepiej smakuje w postaci smacznych kotletów mielonych, ale możecie też wykorzystać je do zrobienia spaghetti oraz lazanii. Tanie wędliny w Lidlu Jesteście fanami smacznych wędlin? Koniecznie zajrzyjcie do Lidla, bo czeka tam na was gigantyczna promocja na paczkowane wędliny. Przy zakupie dowolnej wędliny w plastrach marki Pikok lub Pikok Pure, za drugi produkt zapłacicie teraz aż o 60% taniej. Do wyboru macie m.in. polędwicę sopocką, filet wędzony z piersi indyka czy szynkę konserwową wieprzową. W promocji w Lidlu są też takie produkty jak: paczkowana salami wieprzowa z papryką schab pieczony kiełbasa żywiecka kiełbasa krakowska sucha kiełbasa sucha z szynki premium Pozostałe promocje w Lidlu w tym tygodniu Lubicie dania gotowe? Kupcie w Lidlu smaczną pizzę z pieca opalanego drewnem. Do wyboru macie dwa rodzaje pizzy: quattro formaggi pizza arrabbiata. Za opakowanie pizzy zapłacicie teraz aż 36% taniej, tylko 6,99 zł. Lidl przygotował też dużą, bo aż 50% zniżkę na świeże polskie pomidory malinowe. Za kilogram tych smacznych i zdrowych warzyw zapłacicie teraz tylko 4,49 zł. Na promocji jest też: świeża polska rzodkiewka tylko za 0,99 zł za pęczek (regularna cena to 1,99 zł) polska brukselka za 7,99 zł/kg (regularna cena to 9,99 zł) polskie brokuły za 2,79 zł/kg (regularna cena to 4,99 zł) polskie buraki gotowane za 1,99 zł/opakowanie (regularna cena to 3,99 zł) polska sałata masłowa w doniczce za 2,99 zł za sztukę (regularna cena to 4,49 zł) Lidl przygotował też dużą obniżkę na mango. Za kilogram tych smacznych i zdrowych...

W Biedronce jabłka za 1,49 zł za 1 kg. A 1 kg łopatki wieprzowej tylko 8,49 zł!
Adobe Stock
Newsy
W Biedronce jabłka za 1,49 zł za 1 kg. A 1 kg łopatki wieprzowej tylko 8,49 zł!
Co za promocje w Biedronce! Nowy tydzień to nowe okazje, dla łowców przecen i rabatów. Coś dla siebie znajdą i mięsożercy, i fani owocowego szaleństwa.

Polacy to mięsożercy i kropka. Dużo czasu zajmie prawdopodobnie jeszcze ekologom i zwolennikom diety roślinnej przekonanie mieszkańców kraju nad Wisłą do tego, by nieco ograniczyć spożycie mięsa. Bo jak tu zrezygnować z takich smakołyków jak kotlety mielone czy gołąbki , skoro 1 kg  łopatki wieprzowej  bez kości kosztuje w Biedronce jedynie 8,49 zł (promocja obowiązuje do środy 07.07 z kartką Moja Biedronka)? Dlaczego Biedronka wyprzedaje jabłka za 1,49 zł za 1 kg? Jędrność miąższu, zawartość cukrów, indeks skrobiowy – to tylko niektóre ze zmiennych, które sadownicy biorą pod uwagę wyznaczając termin zbiorów jabłek. Z grubsza przypada on zwykle na wrzesień lub nawet październik. Na tegoroczne jabłka z polskich sadów przyjdzie nam więc wszystkim jeszcze chwilę poczekać. Fani słodko-kwaśnych smaków nic jednak nie tracą. W magazynach i chłodniach wciąż dużo jest wartościowych owoców z zeszłorocznych zbiorów. O tym, że dobrze przechowywane jabłka długo zachowują swoje walory smakowe i odżywcze wiadomo od lat. W tym roku na korzyść konsumentów wpływa jeszcze zeszłoroczny urodzaj. Jesienią 2020 roku zebrano dużo owoców – dzięki temu cena jabłek jest niska nawet obecnego lata. Jakie jabłka można kupić w tym tygodniu za 1,49 zł w Biedronce? Z tych oto właśnie względów na wyprzedaż wszystkich rodzajów polskich jabłek zdecydowała się sieć sklepów Biedronka. W doskonałej cenie – mówimy tu o kwocie 1,49 zł za 1 kg – kupicie od poniedziałku do środy takie gatunki jak: Gala Ligol Jonagold Szampion Gloster Golden Delicious Eliza Jabłka zielone Alwa Idared Inne promocje w tym tygodniu w Biedronce Mięso i jabłka to...

Sklep Lidl
Adobe Stock
Newsy
Mega niskie ceny w Lidlu. Jajka i masło jeszcze nigdy nie były tak tanie
Pośpieszcie się i zróbcie zapasy, bo takie promocje często się nie zdarzają!

Lidl to niemiecki market, który jest jednym z bardziej uwielbianych przez Polaków. Odznacza się wysoką jakością sprzedawanych produktów, dużym asortymentem i stosunkowo niskimi cenami. Sprawdźcie, jakie produkty są szczególnie warte uwagi i zakupu w tym tygodniu. Będziecie pozytywnie zaskoczeni! Jakie produkty są na promocji w Lidlu? Lidl przyzwyczaił swoich klientów do regularnych, atrakcyjnych promocji. Tak tanio nie było jednak od dawna! Przed świętami w supermarkecie możecie kupić wiele produktów spożywczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Naszą uwagę przykuły jednak szczególnie ceny masła i jajek. Na pewno wszyscy będziecie z nich korzystać przy przygotowaniu wielkanocnych potraw. Trudno wskazać bardziej podstawowe artykuły spożywcze w polskiej kuchni. Jajka na promocji w Lidlu Świeże jajka kupicie w Lidlu z 60-procentową zniżką przy zakupie drugiego opakowania. Dobre polskie jaja jednej z polskich firm są w tym tygodniu w Lidlu niesamowicie przecenione. Ceny za jedno jajko wahają się od 35 groszy do 53 gorszy. Oczywiście najdroższe są jaja z wolnego wybiegu, ale 53 gorszy za sztukę to i tak naprawdę bardzo atrakcyjna cena. Oferta ważna jest od dziś (poniedziałek 22.03) do środy 24.03. Pośpieszcie się więc z zakupami! Masło na promocji w Lidlu Wszyscy wiecie jak w ostatnim czasie podrożało masło. Z produktu pierwszej potrzeby stało się niemal artykułem ekskluzywnym. Świąteczne wypieki możecie jednak zrobić w tym roku bez wydawania fortuny. Lidl oferuje masło w niezwykle korzystnej cenie. Jeśli kupicie 4 kostki, za jedną zapłacicie tylko 2,99 zł. Regularna cena za opakowanie to 5,99 zł, więc to naprawdę niecodzienna oferta. Pamiętajcie, że aby zakupić masło z tą zniżką, musicie kupić 4 kostki lub wielokrotność tej liczby. Oferta jest ważna już od dziś (poniedziałek 22.03) i potrwa do wyczerpania...