Katarzyna Dowbor
Daniel Wysocki/ons.pl
Newsy

Nie do wiary, ile Katarzyna Dowbor wydaje na jedzenie. Od lat walczy ze swoją wagą

Tarczyca może płatać figle. Szczególnie jeśli jej nie badamy. Wahania wagi to tylko jeden z jej poważniejszych i często odnotowywanych objawów. Katarzyna Dowbor wie na ten temat coś więcej.

Prezenterka od lat zmaga się z chorobami tarczycy. Efektem ubocznych zmagań o podłożu tarczycowym są najczęściej silne wahania wagi. Dbałość o utrzymanie zdrowego poziomu kilogramów nie zawsze w starciu z tarczycą jest możliwa. Regularność i dobór produktów są pewną podpowiedzią.

Dieta pudełkowa Katarzyny Dowbor

Tarczyca nie lubi w szczególności produktów zmniejszających przyswajalność jodu. Takimi produktami są m.in. brukselka, czy kapusta. Niełatwo upilnować wszystkich produktów wykluczonych z diety. Sprawę doboru w znaczący sposób ułatwiają diety pudełkowe. Zamówienie można bowiem indywidualizować.

Na tego typu rozwiązanie czasowo zdecydowała się prowadząca „Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor.

 

„Kochani, uwielbiam jeść, ale nie zawsze mam czas, by gotować. A poza tym często jestem w trasie i w pracy na planie programu. Natomiast zjeść trzeba i najlepiej, by to jedzenie było smaczne, zdrowe i by nie miało zbyt wielu kalorii. Mnie się udaje! Zamawiam dietę 1200 kalorii na dzień. Jestem najedzona i nie podjadam” - napisała w swoich mediach społecznościowych Dowbor.

Dieta prezenterki to koszt 1400 zł miesięcznie.

Zobacz także
Córka karmi Katarzynę Dowbor bezmięsnym jedzeniem „A ja tak marzyłam o szyneczce!”. Woli tradycję?

Córka karmi Katarzynę Dowbor bezmięsnym jedzeniem „A ja tak marzyłam o szyneczce!”. Woli tradycję?

Katarzyna Dowbor pokazała, czym zajada się na śniadanie. Bardzo zdrowe i pyszne

Katarzyna Dowbor pokazała, czym zajada się na śniadanie. Bardzo zdrowe i pyszne

Katarzyna Dowbor w kuchni

Fani Katarzyny Dowbor doskonale wiedzą jednak, że gwiazda Polsatu sama nie tylko potrafi, ale i lubi gotować pyszne i zdrowe dania. Na swoim instagramowym profilu chętnie dzieli się zdjęciami swoich kulinarnych osiągnięć. Ostatnio zajadała się klasycznym chłodnikiem:

Piecze też pyszny domowy chleb:

I stawia na zdrowe śniadania:

Źródło: SE.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA