Katarzyna Dowbor
Daniel Wysocki/ons.pl
Newsy

Nie do wiary ile Katarzyna Dowbor wydaje na jedzenie. Od lat walczy ze swoją wagą

Gwiazda Polsatu korzysta z pomocy diety pudełkowej, które są ostatnio coraz bardziej popularne, nie tylko wśród celebrytów.
Aleksandra Jaworska
listopad 09, 2020

Tarczyca może płatać figle. Szczególnie jeśli jej nie badamy. Wahania wagi to tylko jeden z jej poważniejszych i często odnotowywanych objawów. Katarzyna Dowbor wie na ten temat coś więcej.

Prezenterka od lat zmaga się z dolegliwościami tarczycy. Efektem ubocznych zmagań o podłożu tarczycowym są najczęściej silne wahania wagi. Dbałość o utrzymanie zdrowego poziomu kilogramów nie zawsze w starciu z tarczycą jest możliwa. Regularność i dobór produktów są pewną podpowiedzią.

Tarczyca nie lubi w szczególności produktów zmniejszających przyswajalność jodu. Takimi produktami są m.in. brukselka, czy kapusta. Niełatwo upilnować wszystkich produktów wykluczonych z diety. Sprawę doboru w znaczący sposób ułatwiają diety pudełkowe. Zamówienie można bowiem indywidualizować.

Na tego typu rozwiązanie zdecydowała się prowadząca "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor.

 

„Kochani, uwielbiam jeść, ale nie zawsze mam czas, by gotować. A poza tym często jestem w trasie i w pracy na planie programu. Natomiast zjeść trzeba i najlepiej, by to jedzenie było smaczne, zdrowe i by nie miało zbyt wielu kalorii. Mnie się udaje! Zamawiam dietę 1200 kalorii na dzień. Jestem najedzona i nie podjadam” - napisała w swoich mediach społecznościowych Dowbor.

Dieta prezenterki to koszt 1400 zł miesięcznie.

 

Źródło: SE.pl

Komentarze
Bożena Dykiel
Ja Fryta/Wikipedia Commons
Gwiazdy Bożena Dykiel zdradziła jak dba o zdrowie i urodę. Tę ziołową miksturę może zrobić każdy
Jak nasze gwiazdy dbają o swój wygląd? Bożena Dykiel uchyliła nam rąbka tajemnicy. Oto sekret jej pięknych włosów.
Hubert Rój
listopad 09, 2020

Kiedy oglądamy nasze gwiazdy na szklanym ekranie, nieraz ogarnia nas zdumienie. Co takiego robią słynne aktorki, by mimo upływu lat wciąż wyglądać tak zachwycająco? Na to pytanie po części odpowiedziała nam Bożena Dykiel. 72-letnia aktorka w wywiadzie dla miesięcznika „Kobieta i życie” opowiedziała co nieco o swoich codziennych rytuałach. Aktorka znana choćby z ról w „Ziemi obiecanej” Andrzeja Wajdy, w serialu „Alternatywy 4” Stanisława Barei czy TVN-owskiej operze mydlanej „Na Wspólnej” opowiedziała o kilku swoich trickach. Dykiel dba o swoją cerę poprzez codziennie masaże twarzy. Włosy z kolei traktuje codziennie odżywką. Ale za to nie byle jaką! Sprawdźcie same. Serialowa Maria Zięba nie kupuje drogich preparatów w aptekach i drogeriach, tylko stawia na naturę. By zadbać o zdrowe i mocne włosy, Bożena Dykiel przygotowuje sobie odżywkę z pokrzywy. Zebrane liście tej rośliny zalewa wódką, po czym odstawia na 10 dni w ciemnej butelce. Po upływie tego czasu odżywka jest gotowa do użycia. Źródło: kolezanka.com, Kobieta i Życie

Przeczytaj