Natasza Urbańska Janusz Józefowicz
ONS.pl
Newsy

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz planują otworzyć sklep spożywczy. Nie zgadniecie, co chcą sprzedawać

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz to para związana z branżą artystyczną. Jak poinformowali w ostatnim czasie, otwierają nowy wspólny biznes, a będzie to sklep spożywczy!

Branża artystyczna została nieco przygaszona ze względu na panującą pandemię. Artyści niestety nie mogą się realizować w swoich zawodach, toteż szukają różnych alternatywnych rozwiązań, które wypełnią wolny czas oraz będą dodatkowych źródłem dochodu. Znana para z show biznesu, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz postanowili nieco poszerzyć swoje horyzonty, przez co otwierają swój własny sklep spożywczy.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Miłość jak z filmu

Natasza Urbańska oraz Janusz Józefowicz tworzą od kilkunastu lat niezwykle zgodną, szczęśliwą parę.

Patrząc na przestrzeni lat, ta miłość nie mogła się udać, a jednak! Poznali się w teatrze, gdy Józefowicz był reżyserem i szukał obsady do sztuki „Metro”, a Urbańska była jedną z kandydatek do danego spektaklu.

Początkowo została odrzucona, ale ponownie spróbowała swoich sił po kilku latach, i udało się jej dostać do obsady Teatru Buffo. Wówczas między dwojgiem zaiskrzyło i od ponad dwudziestu lat tworzą piękną parę.

Muzyczna kariera Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska od najmłodszych lat wiedziała, że swoją przyszłość chce związać z muzyką. Z tego też powodu udała się na studia lingwistyczne, aby móc jednocześnie realizować swoją pasję. Jednak przez spore zaangażowanie, porzuciła na trzecim roku studiów dalszą edukację.

Pierwsze kroki na scenie postawiła w wieku 13 lat, kiedy startowała w castingu do spektaklu w Teatrze Buffo. Z czasem jej kariera artystyczna nabrała tempa i została pełnoetatową aktorką w teatrze muzycznym. Współpracowała przy wielu projektach u boku swojego przyszłego męża. Jest znana z takich produkcji jak „Bitwa warszawska”, „Węże”, „Metro” czy „Romeo i Julia”. Na swoim koncie ma również wiele piosenek.

Wszechstronność Janusza Józefowicza

Janusz Józefowicz to jeden ze słynniejszych polskich reżyserów teatralnych. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Swoje umiejętności rozwijał na wielu polach, toteż pracował jako choreograf, scenarzysta, aktor.

Karierę reżysera rozpoczął w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy został dyrektorem Teatru Buffo. Wówczas rozszerzył jego działalność poprzez stworzenie zajęć dodatkowych dla dzieci z zakresu śpiewu oraz tańca. Współpracował z wieloma gwiazdami, dzięki czemu może poszczycić się sporym dorobkiem artystycznym.

Pandemia nie dla artystów

Pandemia koronawirusa nie oszczędza tylko gastronomii, ale również artystów poprzez zamknięte kina, teatry czy opery. Aktorzy nie mogą realizować swoich projektów, występować na scenie przez co również ich wynagrodzenia są również mniejsze. To sytuacja, która zmusza wiele osób do podjęcia dodatkowych czynności w celu utrzymania się, a także zapełnienia czasu wolnego.

Nowy biznes Urbańskiej i Józefowicza

Natasza Urbańska oraz Janusz Józefowicz to para, która nie lubi spoczywać na laurach. Ciągle poszukują nowych opcji, a szczególnie teraz, kiedy nie mogą normalnie pracować na deskach teatru.

Para postanowiła ruszyć z nowym biznesem, a dokładniej otwierają swój sklep spożywczy. Będą w nim sprzedawać własne przetwory z nabiału oraz samodzielnie wyhodowane warzywa i owoce z własnego ogródka!

 To świetny biznes szczególnie w obecnych czasach, gdy wiele osób dba o ekologię. 
 

Komentarze