Natasza Urbańska Janusz Józefowicz
ONS.pl
Newsy

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz planują otworzyć sklep spożywczy. Nie zgadniecie, co chcą sprzedawać

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz to para związana z branżą artystyczną. Jak poinformowali w ostatnim czasie, otwierają nowy wspólny biznes, a będzie to sklep spożywczy!

Branża artystyczna została nieco przygaszona ze względu na panującą pandemię. Artyści niestety nie mogą się realizować w swoich zawodach, toteż szukają różnych alternatywnych rozwiązań, które wypełnią wolny czas oraz będą dodatkowych źródłem dochodu. Znana para z show biznesu, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz postanowili nieco poszerzyć swoje horyzonty, przez co otwierają swój własny sklep spożywczy.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Miłość jak z filmu

Natasza Urbańska oraz Janusz Józefowicz tworzą od kilkunastu lat niezwykle zgodną, szczęśliwą parę.

Patrząc na przestrzeni lat, ta miłość nie mogła się udać, a jednak! Poznali się w teatrze, gdy Józefowicz był reżyserem i szukał obsady do sztuki „Metro”, a Urbańska była jedną z kandydatek do danego spektaklu.

Początkowo została odrzucona, ale ponownie spróbowała swoich sił po kilku latach, i udało się jej dostać do obsady Teatru Buffo. Wówczas między dwojgiem zaiskrzyło i od ponad dwudziestu lat tworzą piękną parę.

Muzyczna kariera Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska od najmłodszych lat wiedziała, że swoją przyszłość chce związać z muzyką. Z tego też powodu udała się na studia lingwistyczne, aby móc jednocześnie realizować swoją pasję. Jednak przez spore zaangażowanie, porzuciła na trzecim roku studiów dalszą edukację.

Pierwsze kroki na scenie postawiła w wieku 13 lat, kiedy startowała w castingu do spektaklu w Teatrze Buffo. Z czasem jej kariera artystyczna nabrała tempa i została pełnoetatową aktorką w teatrze muzycznym. Współpracowała przy wielu projektach u boku swojego przyszłego męża. Jest znana z takich produkcji jak „Bitwa warszawska”, „Węże”, „Metro” czy „Romeo i Julia”. Na swoim koncie ma również wiele piosenek.

Wszechstronność Janusza Józefowicza

Janusz Józefowicz to jeden ze słynniejszych polskich reżyserów teatralnych. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Swoje umiejętności rozwijał na wielu polach, toteż pracował jako choreograf, scenarzysta, aktor.

Karierę reżysera rozpoczął w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy został dyrektorem Teatru Buffo. Wówczas rozszerzył jego działalność poprzez stworzenie zajęć dodatkowych dla dzieci z zakresu śpiewu oraz tańca. Współpracował z wieloma gwiazdami, dzięki czemu może poszczycić się sporym dorobkiem artystycznym.

Pandemia nie dla artystów

Pandemia koronawirusa nie oszczędza tylko gastronomii, ale również artystów poprzez zamknięte kina, teatry czy opery. Aktorzy nie mogą realizować swoich projektów, występować na scenie przez co również ich wynagrodzenia są również mniejsze. To sytuacja, która zmusza wiele osób do podjęcia dodatkowych czynności w celu utrzymania się, a także zapełnienia czasu wolnego.

Nowy biznes Urbańskiej i Józefowicza

Natasza Urbańska oraz Janusz Józefowicz to para, która nie lubi spoczywać na laurach. Ciągle poszukują nowych opcji, a szczególnie teraz, kiedy nie mogą normalnie pracować na deskach teatru.

Para postanowiła ruszyć z nowym biznesem, a dokładniej otwierają swój sklep spożywczy. Będą w nim sprzedawać własne przetwory z nabiału oraz samodzielnie wyhodowane warzywa i owoce z własnego ogródka!

 To świetny biznes szczególnie w obecnych czasach, gdy wiele osób dba o ekologię. 
 

Natasza Urbańska: ,,odcinamy się od kupowania warzyw, owoców czy kur". Co jada rodzina Józefowiczów?
ONS.pl / Adobe Stock
Newsy
Natasza Urbańska: „odcinamy się od kupowania warzyw, owoców czy kur". Co je rodzina Józefowiczów?
Aktorka i tancerka opowiada, dlaczego nie kupują warzyw, owoców i kur. To dla wielu osób było sporym zaskoczeniem.

Natasza Ubrańska i Janusz Józefowicz to para, która przykuwa uwagę od dawna. Tancerka poznała męża na deskach teatru muzycznego Studio Buffo w Warszawie, gdzie wspólnie pracowali, przy głośnym musicalu ,,Metro”.  Aktorka, poza występami w spektaklach, zrealizowała kilka własnych projektów muzycznych. Spróbowała też sił w biznesie, prowadząc z przyjaciółką dom mody. W ciągu dnia bardzo żywiołowa i aktywna, bo pracuje w tempie, jakiego wymaga miasto, zmienia oblicze, gdy tylko kończy pracę i wraca do domu. Za miastem. Druga twarz Nataszy Urbańskiej Rodzina Józefowiczów od pewnego czasu bywa w stolicy jedynie z powodów zawodowych. Po pracy, domownicy z radością wracają swojej posiadłości, która jest oddalona 70 kilometrów od Warszawy. Para razem z córką zamieszkała w dworku „Emilin” w Jajkowicach, niedaleko Grójca. Aktorka pokazała dziennikarzom swój piękny dom, jednak ze szczególną dumą prezentowała ogród, pełen samodzielnie uprawianych roślin i hodowanych zwierząt. To miejsce jest cudowną okazją, żeby pozwolić sobie na przebywanie ze zwierzętami. Stworzyliśmy gospodarstwo, w którym już od kilku lat odcinamy się od kupowania warzyw, owoców czy kurek na rosół.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial) Rodzina Józefowiczów produkuje własną żywność Aktorka zaznaczyła, że produkcja własnej żywności, to dla niej ogromna przyjemność i powód...

Teresa Lipowska, szklanka wody
ONS/Pixabay, pasja1000
Newsy
Co zrobi, gdy nie będzie w stanie nalać sobie szklanki wody? Teresa Lipowska zaskoczyła szczerym wyznaniem
Aktorka cieszy się dużą sympatią widzów. Głównie za sprawą roli w serialu "M jak miłość", który oglądają od lat Polacy. Teresie Lipowskiej zdarza się również wypowiedzieć na temat tego, jak będzie wyglądała jej przyszłość.

Teresa Lipowska ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim w Łodzi i także tam zaczęła się jej kariera filmowa. Teresa Lipowska zaczęła swoją karierę w wieku 13 lat Mając 13 lat, została zaangażowana jako statystka w filmie Pierwszy start Leonarda Buczkowskiego. W latach 1957–1985 występowała w warszawskim Teatrze Ludowym, a latach 1985–1992 była etatową aktorką Teatru Syrena w Warszawie. Po przejściu na emeryturę nadal kontynuuje przygodę z aktorstwem. Przez wiele lat związana była z kabaretem „Dudek”. Przede wszystkim znacie ją jako Barbarę Mostowiak w serialu M jak miłość . Jest też jedną z bohaterek książki Siła codzienności Marzanny Graff. Dodatkowo jest wykładowcą w Akademii Dobrych Obyczajów. W 2007 obchodziła jubileusz 50 lat pracy zawodowej na scenie Jubileusz wydarzenia odbył się w Teatrze Kwadrat w Warszawie. W 2010 aktorka została wyróżniona nagrodą Wielki Splendor przez Zespół Artystyczny Teatru Polskiego Radia. W 2017 została dodatkowo uhonorowana Odznaką „Za Zasługi dla Miasta Łodzi”. Teresa Lipowska planuje już swoje późniejsze lata Jak donoszą poczytne portale internetowe, Teresa Lipowska nie chce być ciężarem dla swoich bliskich. Ma w związku z tym małe plany na swoją najbliższą przyszłość. Widzowie hitu serialowego mogą poczuć się zszokowani jej wyznaniem.  Lipowska mówi, że nie chce zamieszkać w państwowym domu opieki. Prywatnie ma dwoje wspaniałych dzieci, ale nie chciałaby być dla nich ciężarem. Aktorka podkreśla, że nie chce być ciężarem ani dla nich ani dla swoich wnuków. Sytuacja bezsilności i bezradności ją przeraża, jednak nie podda się łatwo. Serialowa aktorka chciałaby być samowystarczalna do końca, odpowiadać za siebie i być...

Michał Milowicz jakiś czas temu sporo schudł. Ograniczył 1 produkt i wdrożył pewną skuteczną zasadę
ONS.pl/ONS.pl
Newsy
Michał Milowicz jakiś czas temu sporo schudł. Ograniczył 1 produkt i wdrożył pewną skuteczną zasadę
Odkąd popularny aktor wprowadził w swoje życie jedną nową rzecz, kilogramy zaczęły spadać jak szalone. Sprawdźcie, dzięki czemu dziś tak świetnie wygląda.

Michał Milowicz urodził się w 1970 roku w Warszawie. To znany polski piosenkarz, aktor telewizyjny, teatralny, musicalowy i filmowy, a także producent i reżyser oraz biznesmen. Początkowo Milowicz wiązał swoją przyszłość ze sportem - tuż po ukończeniu klasy maturalnej zdecydował się studiować na Akademii Wychowania Fizycznego. Jednak kiedy był na drugim roku studiów na AWF, jego tata podsunął mu ogłoszenie o castingu do musicalu Janusza Józefowicza - „Metro". Milowicz nie dostał się jednak do show, ale poprosił Józefowicza, żeby pozwolił mu uczęszczać na zajęcia jako wolny słuchacz. Z czasem porzucił studia i na początku lat 90. zadebiutował na profesjonalnej scenie Teatru Studia Buffo.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Michał Milowicz (@michal_milowicz) Później Milowicz osiągnął niebywały sukces we własnym spektaklu kabaretowo-rewiowym „Elvis", w reżyserii Janusza Józefowicza. Był nawet nazywany był „polskim Elvisem Presleyem” i „następcą Johna Travolty”. Jak przystało na polskiego Elvisa, Michał Milowicz był jakiś czas temu bardziej krągły i pucołowaty. Z czasem jednak postanowił przejść na dietę i sporo na niej schudł. Na czym ona dokładnie polegała?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Michał...

Violetta Arlak
ONS
Newsy
Violetta Arlak gwiazda „Rancza” schudła 20 kg dzięki nietypowej diecie. Fani aktorki mogą jej nie poznać
Niektóre metamorfozy gwiazd są co najmniej spektakularne. O ile zrzucenie kilku kilogramów wydaje się możliwe, o tyle utrata wagi na poziomie kilkunastu kilu to prawdziwy sukces.

Gwiazdy chudną nie tylko ze względów zdrowotnych. Czasami wymaga tego ich zawód, czasem zwyczajna potrzeba zmiany rozmiaru na lato. Efektem nowej sylwetki może pochwalić się m.in. Violetta Arlak. Trzykrotnie zdawała do szkoły teatralnej Wioletta Arlak już nie raz udowodniła, że ma upór i jest pracowita. Nawet początki jej kariery przypominały bieg przez płotki.  Trzykrotnie zdawała do szkoły teatralnej, bez pozytywnego skutku. Po tej próbie zdania do szkoły aktorskiej wybrała się na rozmowę do krakowskiego „Teatru 38”, gdzie została przyjęta i zadebiutowała na scenie w 1992 roku w spektaklu Bogusława Schaeffera „Tutam”. W latach 1992–2003 występowała w teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach i stała się ulubienicą publiczności kieleckiej. W 1995 roku zdała pomyślnie egzamin eksternistyczny i doczekała się upragnionego, aktorskiego dyplomu. Liczne role teatralne przeplatała telewizją z debiutem na dużym ekranie w uhonorowanym wieloma nagrodami filmie Doroty Kędzierzawskiej „Nic”. W filmie „Cześć, Tereska”. była nauczycielką w szkole krawieckiej, a sympatię widzów zyskała głównie przez popularne serialne takie jak: Lokatorzy, Na dobre i na złe, Plebania, Niania, Hela w opałach i kultowe już Ranczo. Wzięła także udział w w pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w parze z Krzysztofem Hulbojem. Aktorka także estradowa  Aktorka ma za sobą dziesiątki ról na scenie, deskach teatru, w serialach i filmach. Została również nagrodzona kilkoma nagrodami.  I miejsce w plebiscycie studenckiego Koła Miłośników Teatru „Premiera” w Kielcach czy Dzika Róża - nagroda w plebiscycie popularności to tylko symboliczne przykłady. ...