natalia kukulska dieta
ONS.pl
Newsy

Natalia Kukulska ma ciało 20-latki. Piosenkarka zszokowała fanów swoją dietą

Jak ona to robi, że tak świetnie wygląda? Kto jest ciekaw szczegółów diety Natalii Kukulskiej, ten mocno się zdziwi.
Katarzyna Wyborska
marzec 09, 2021

W przypadku Natalii Kukulskiej wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał! Choć gwiazda ma 45 lat, to w ogóle na tyle nie wygląda. Zachwyca promienną cerą i zgrabną sylwetką. Jak ona to robi? W wywiadzie udzielonym jednemu z portalowi internetowych, gwiazda opowiedziała o tym, jaki jest jej sposób na szczupłą figurę.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Sposób Natalii Kukulskiej na zgrabną sylwetkę

Choć piosenkarka wygląda, jakby stosowała ścisłą dietę, to szczerze przyznała, że nie ma w sobie tyle samozaparcia, by przestrzegać zaleceń dietetyków:

Jeśli chodzi o dietę, to nie mogę powiedzieć, że odnoszę sukcesy na tym polu. Bardzo lubię jedzenie i nawet lubię gotować, ale niestety często odżywiam się nieregularnie. Powiem inaczej: wiem, jak być powinno, ale niestety tak nie jest.

Jak wobec tego Natalia radzi sobie z utrzymaniem tak zgrabnej sylwetki? Okazuje się, że gwiazda dużo ćwiczy. Wyznała, że bardzo lubi chodzić na długie spacery, a do tego regularnie pojawia się na zajęciach z jogi. Na swoim profilu na Instagramie piosenkarka dzieli się zdjęciami ze spacerów i wycieczek rowerowych oraz z przygotowań do występów.

Nie zapominajmy w końcu o tym, że Natalia Kukulska jest cały czas aktywna zawodowo i występuje na scenie. A to naprawdę morderczy trening! Wiele godzin ćwiczeń przed występem zmęczyłoby niejednego i wymaga od piosenkarki dużo wysiłku.

„Dieta pudełkowa” Natalii

Ostatnio wśród gwiazd furorę robi „dieta pudełkowa”, czyli catering dietetyczny. To bardzo wygodne rozwiązanie dla zabieganych osób! Usługa polega na tym, że na stronie firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym, można wybrać dla siebie jedną z dostępnych diet, na przykład wegetariańską albo niskowęglowodanową, a firma przygotowuje wszystkie posiłki na cały dzień i dostarcza je prosto pod nasze drzwi. Nic dziwnego, że usługa jest tak popularna wśród gwiazd – nie trzeba w ogóle gotować ani martwić się o kalorie!

Natalia Kukulska postanowiła niedawno zażartować na swoim profilu na Instagramie i udostępniła zdjęcie swojej diety pudełkowej. Gwiazda prezentuje pudełko pełne… smakowitych pączków!

Lekki prztyczek w nos dla wszystkich zainteresowanych jej dietą?

 

Komentarze