Anna Popek
ONS
Newsy

Na nic diety i zdrowe odżywianie. Anna Popek przyłapana w żenującej sytuacji

Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna pochodząca z Bytomia, musiała się ostatnio obszernie tłumaczyć. Jedno zdjęcie gwiazdy wywołało lawinę komentarzy pod adresem jej niezdrowego wyglądu.
Aleksandra Jaworska
styczeń 04, 2021

Anna Popek słynie z dbałości o wygląd. Ma świetną sylwetkę, którą wspomaga od lat niskotłuszczowymi dietami i aktywnością fizyczną. Dziennikarka prowadzi też konto na Instagramie, na którym dzieli się swoją codziennością - kadrami z pracy oraz działalności pozazawodowej. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

BBC przygotowało ją do zawodu

Jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i zaocznego podyplomowego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Przeszła kurs BBC przygotowujący do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych, który mogła wcielić w życie w swojej codziennej pracy zawodowej. Swoją karierę rozpoczynała jako prezenterka TVP Katowice.

Następnie była związana ze wszystkimi oddziałami wrocławskiej TVP. Prowadziła m.in. lokalny program informacyjny Fakty, aż trafiła do programu drugiego Telewizji Polskiej do redakcji ekonomicznej Panoramy jako prowadząca i dziennikarka południowego wydania ekonomicznego. Annę Popek mogliście też widzieć w porannym programie TVP1 pod tytułem Kawa czy herbata.

Anna Popek nie stroni od życia w mediach

Jest stałą bywalczynią branżowych imprez, ale też równie śmiało pokazuje swoje życie prywatne na mediach społecznościowych. Na początku 2017 została szefową PAP Life i ani trochę nie zwalnia tempa. Uczestniczyła w programach rozrywkowych Gwiazdy tańczą na lodzie, Taniec z gwiazdami i Fort Boyard.

Prezenterka utworzyła fundację „Kulturalna Polska”

Inicjatywa powstała pod wpływem pomysłów Popek i Agnieszki Wójcik. Zajmuje się promocją polskiej kultury i propagowaniem dobrych manier. Prywatnie ma dwie córki, Oliwię i Małgorzatę. Zagrała w Czwartej władzy i serialach: Pitbull, Egzamin z życia, Barway szczęścia, M jak miłość, Na dobre i na złe.

Po koniec roku Popek zaskoczyła fanów niekorzystnym zdjęciem

Dziennikarka prowadzi aktywne życie i bardzo o siebie dba, ale kilka dni temu została przyłapana w nienajlepszej kondycji, z której tłumaczyła się potem swoim fanom. Poradziła też jak usunąć efekt zmęczenia, który można było zobaczyć na niefortunnej fotografii. Prezenterka za wszystko obwinia stan zmęczenia, który jak twierdzi, powinny zrozumieć inne, nie mniej aktywne kobiety.

Przy okazji poradziła co robić, żeby ciało miało czas na regenerację po nawet bardzo ciężkim dniu. Anna Popek poleca masaż twarzy, nawilżenie, spacer, zioła zamiast kawy, spacer, 8 godzin snu i ciszę. Taki zestaw gwarantuje jej nabranie energii na wyzwania kolejnego dnia. Prezenterka dała przy okazji odczuć, że nie każdy i nie zawsze musi wyglądać idealnie, w końcu jesteśmy tylko ludźmi!

 

 

 

Komentarze