Mega promocje w Biedronce od poniedziałku. Łopatka wieprzowa za 11 zł/kg, arbuz za 5 zł/kg
AdobeStock
Newsy

Mega promocje w Biedronce od poniedziałku. Łopatka wieprzowa za 11 zł/kg, arbuz za 5 zł/kg

Zobaczcie, co teraz można kupić w Biedronce taniej. W promocji są mięsa oraz coś dla łasuchów!

 

Rok szkolny się właśnie zakończył, a to oznacza oficjalne rozpoczęcie wakacji! Z tej okazji w Biedronce w tym tygodniu promocje są bardzo orzeźwiające - taniej można kupić arbuza, lody i inne pyszności, które świetnie sprawdzą się w upały. Sprawdźcie oferty Biedronki na ten tydzień.

Promocje na owoce i warzywa w Biedronce

Owocem, który jednoznacznie kojarzy się z gorącymi, wakacyjnymi dniami jest oczywiście arbuz. Świetnie orzeźwia, gdy za oknem dokucza upał i pomaga nawodnić organizm. Teraz arbuzy kupicie w Biedronce w cenie 4,99 zł za kilogram. Śpieszcie się, ponieważ ta promocja obowiązuje tylko do środy.

Tańsze są także brzoskwinie, które teraz kosztują 5,99 zł za kilogram oraz polskie maliny - 4,99 zł za opakowanie 125 g. W dobrej cenie można teraz też kupić melony, które kosztują 6,99 zł za kilogram.

A jeśli macie ochotę na zupę gotowaną na młodych warzywach, to wciąż możecie kupić w Biedronce młodą włoszczyznę w cenie 3,99 zł za pęczek (500 g). 

Zobacz także
Jak przyrządzić cynaderki wieprzowe. Dodajcie tej przyprawy, a wyjdą jak dawniej

Jak przyrządzić cynaderki wieprzowe. Dodajcie tej przyprawy, a wyjdą jak dawniej

Lemoniada arbuzowa orzeźwia i hamuje apetyt. Weźcie arbuza i zróbcie z niego ten pyszny napój na lato

Lemoniada arbuzowa orzeźwia i hamuje apetyt. Weźcie arbuza i zróbcie z niego ten pyszny napój na lato

Tańsze mięso w Biedronce

Warto zajrzeć na dział mięsny, bo w tym tygodniu jest w czym wybierać! Z kartą Moja Biedronka do środy kupicie łopatkę wieprzową bez kości w cenie 10,99 zł za kilogram. Warunkiem skorzystania z promocji jest wydanie minimum 29 złotych na inne produkty w Biedronce. A chude mięso mielone kosztuje tylko 6,99 zł za opakowanie 500 g przy zakupie 3 sztuk. Sprawdźcie, co jeszcze można kupić taniej:

  • Paski z fileta z piersi indyka, 300 g: 9,99 zł/opak.

  • Zestaw obiadowy z indyka: 13,99 zł/kg

  • Mięso mielone z nogi kurczaka Kraina Mięs, 400 g: 7,99 zł/opak.

  • Boczek wieprzowy w plastrach Kraina Mięs, 300 g: 7,99 zł/opak. 

Oferty na lody i soki w Biedronce

Nie mogło zabraknąć ofert dla łasuchów. Z okazji rozpoczęcia wakacji, w Biedronce taniej kupicie lody i soki. Teraz przy zakupie dowolnych wielopaków lodowych marki Marletto, drugi produkt jest tańszy o 70%. Promocja dotyczy tańszego produktu na paragonie. 

Z kolei wszystkie soki, lemoniady oraz smoothies marki Vital Fresh są teraz w promocji 2+1, przy okazaniu karty Moja Biedronka przy kasie. Obowiązuje dzienny limit 6 produktów na kartę. 

Źródło: biedronka.pl