Marcin Rogacewicz grał "W na dobre i na złe" teraz pracuje w warzywniaku żeby wyżywić rodzinę
ONS.pl, Adobe Stock
Newsy

Marcin Rogacewicz grał „Na dobre i na złe”, a teraz pracuje w warzywniaku żeby wyżywić rodzinę

Pandemia koronawirusa przyniosła zmiany, które trwają do dziś. Niektórzy z jej powodu zmienili całe swoje życie. Jak ten aktor.

Już prawie zapomnieliśmy o pandemii ze ścisłym lockdownem. Został wprowadzony na wiosnę 2020 roku i spowodował zamknięcie hoteli, restauracji, a także kin i teatrów. Polacy zostali w domach i zaczęli pracować zdalnie, dzieci objęto zdalną nauką. To czas, który odbił się szczególnie mocno na przedstawicielach niektórych zawodów. Należą do nich aktorzy.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Aktor, który musi wyżywić 6 – osobową rodzinę

Marcin Rogacewicz przez 10 lat grał doktora Zapałę w telenoweli „Na dobre i na złe”. Mogliście go zobaczyć także w serialach „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej”, „Korona Królów” czy „Tatuśkowie”. Swój talent muzyczny zaprezentował w show telewizyjnym „Twoja twarz brzmi znajomo”... A potem przyszedł lockdown i wielkie spowolnienie w świecie artystycznym.

Mężczyzna, który ma na utrzymaniu 6 osób, w tym troje małych dzieci, nie mógł sobie pozwolić na dalsze czekanie na nie nadchodzące propozycje ról. Uznał, że przyszedł czas na zmianę swojego zawodowego życia i otworzył… warzywniak. Opowiedział o tym w rozmowie dla magazynu „Rewia”:

- Marzenie o własnym miejscu, w którym mógłbym sprzedawać owoce i warzywa, tak ukochane przeze mnie i moją rodzinę, dojrzewało we mnie niczym zasiane ziarenko.

- Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzenia.

Zobacz także
Lockdown zostawił mu kilogramy, z którymi już sobie poradził. Paweł Małaszyński znowu zachwyca fanki

Paweł Małaszyński wyraźnie się zaokrąglił w czasie lockdownu. Oto, jak wrócił do formy w 3 miesiące

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Pokazuje na nim z ukochanym tatą. Są podobni?

Już wkrótce powstanie film o Magdzie Gessler. Zagra ją amerykańska aktorka

Sklep z warzywami nazwał „U aktora”. Mieści się na warszawskim Muranowie, w rejonie znanym z filmowej adaptacji powieści Poli Gojawiczyńskiej „Dziewczęta z Nowolipek”,  czyli właśnie na Nowolipkach.

Tak powstawał warzywniak „U aktora”

Aktor nie tylko podjął trudną decyzję o porzuceniu swojego zawodu, ale też przygotowując swoje nowe miejsce pracy, niemal wszystko zrobił sam. Gdy okazało się, drewniana budka, którą kupił zupełnie nie nadaje się do użytku, musiał więc rozebrać ją i zbudować ją od nowa:

- Wybranie koloru farby okazało się być nie lada wyzwaniem. Dalej poszło z górki! Za to rozprowadzanie kabli elektrycznych i montowanie lamp było czystą przyjemnością. Bejcowanie i lakierowanie podłogi zajęło mi 3 dni. Budowanie lady, półek i części gospodarczej było też czystą przyjemnością. Uwielbiam prace stolarskie. Tworzenie szyldu pozostawiłem mojej żonie.

Dziś aktor pracuje w warzywniaku na cały etat. Czy zobaczymy go jeszcze w jakiejś nowej roli? To pokaże przyszłość. Tymczasem możemy go zobaczyć za ladą w warzywniaku „U aktora” na Nowolipkach.

Źródło: Viva.pl, skyclinic.pl

Misiek Koterski przytył do roli aż 20 kg. Teraz schudł i zdradził, jak to zrobił. Postawił na sprawdzoną metodę celebrytów
ONS.pl
Newsy
Misiek Koterski przytył do roli aż 20 kg. Teraz schudł i zdradził, jak to zrobił. Postawił na sprawdzoną metodę celebrytów
Aktor naprawdę poświęcił się, by jak najlepiej odtworzyć postać Edwarda Gierka. Do premiery filmu jeszcze trochę czasu, a Michał Koterski już niemal zdążył wrócić do dawnej wagi!

Znany do niedawna jako trefniś i wesołek Misiek Koterski postanowił zmienić nieco swój wizerunek. Jak wygląda droga przejścia od Miśka do Michała? W tej metamorfozie pomogły mu ostatnie aktorskie kreacje. 41-latkowi po wielu latach udało się nareszcie wyjść z pewnego rodzaju zaszufladkowania. Koterski na dobre wyszedł z roli komedianta po przyjęciu głównej roli w długo wyczekiwanym filmie „Gierek”. Niestety pandemia koronawirusa przekreśliła szanse ekipy „Gierka” na pokazanie swojego dzieła szerszej publiczności w kinach. Premierę filmu o  I sekretarzu Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej z lat 1970-1980 przesunięto na październik. Dlaczego Michał Koterski przytył? Kręcony jeszcze w zeszłym roku film wymagał od aktorów wielu poświęceń. Chodziło o jak najwierniejsze oddanie wizerunków postaci historycznej. Najtrudniejsze zadanie stało przed Michałem Koterskim, który musiał zmierzyć się z legendarnym wizerunkiem „towarzysza I sekretarza”. Kontrowersyjny polityk słynął z masywnej budowy ciała. Rad nierad Koterski musiał coś z tym zrobić. Zamiast tradycyjnej charakteryzacji, aktor postanowił przytyć. 41-latek wybrał więc drogę, którą kroczą najwięksi aktorscy herosi Hollywood. Na potrzeby filmu w parę miesięcy przybrał na wadze ponad 20 kg. Różnica była widoczna gołym okiem. Po Michale Koterskim z roli chudziutkiego Sylwusia w „Dniu świra” nie było już śladu.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)...

Lockdown zostawił mu kilogramy, z którymi już sobie poradził. Paweł Małaszyński znowu zachwyca fanki
ONS.pl
Newsy
Paweł Małaszyński wyraźnie się zaokrąglił w czasie lockdownu. Oto, jak wrócił do formy w 3 miesiące
Zrzucenie zbędnych kilogramów czasem wymaga wsparcia specjalistów. Aktor skorzystał z pomocy i oto jakie osiągnął rezultaty.

Paweł Małaszyński to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Stał się rozpoznawalny po roli przystojnego młodego prawnika Piotra Korzeckiego, w serialu „Magda M”. Ma na koncie zarówno role amantów, jak i kreacje postaci dramatycznych. Jest także muzykiem i wokalistą. Od czasu do czasu przyjmuje zlecenia prowadzenia imprez jako konferansjer. W ostatnim czasie 45-latek skupił się na swojej karierze teatralnej, można go zobaczyć w Teatrze Kwadrat. I to właśnie tam, po przerwie, w której czasie teatry były nieczynne, aktor wrócił się wyraźnie tęższy. W zamknięciu nie jest łatwo utrzymać formę Lockdown to nie był łatwy czas. Zamknięcie w domach, praca zdalna, a w niektórych przypadkach, całkowite zawieszenie działalności, odczuwaliśmy przez długie miesiące po powrocie do normalności. Efektem ubocznym zmiany trybu życia, w wielu przypadkach było nabranie dodatkowych kilogramów. Aktor Paweł Małaszyński także doświadczył tej przykrej przemiany. Gdy wrócił na deski teatru, fani byli zaskoczeni jego wyglądem. Zaokrąglił się, jednak nie był zadowolony ze swojego wyglądu. Szybko rozpoczął pracę nad powrotem do dawnej formy. Udało mu się to osiągnąć w 3 miesiące.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Leszek Klimas (@leszek_klimas_efekt_klimasa) Prosty jadłospis i ruch pomagają zrzucić zbędne kilogramy Trener Małaszyńskiego, Leszek Klimas wyraźnie wzruszył się, czytając referencje, jakich udzielił mu aktor. Postanowił także skomplementować klienta i kolegę. Powiem krótko. Paweł...

Atletyczna budowa i... żadnej diety! Jak Cezary Pazura to robi?
ONS.pl
Newsy
Cezary Pazura ma prawie 60 lat i takie ciało, że niejeden zazdrości mu formy. Jak on to robi?
Chociaż już za kilka dni aktor skończy 59 lat, nadal zachwyca wyrzeźbionym ciałem, którego pozazdrościłby mu niejeden 20-latek!

Cezary Pazura promuje właśnie nową komedię romantyczną ze swoim udziałem. Film „Druga połowa” miał swoją uroczystą premierę 28 maja. Podczas gali aktor został zapytany, w jaki sposób dba o formę i ciało. Cezary Pazura zachwyca sylwetką. Jak o nią dba? Ciało to dla aktora narzędzie pracy, jak przyznał sam Pazura. „Na premierę "Drugiej połowy" przyjechałem prosto z planu filmu "Operacja Polska". Niby miałem tylko dwie sceny, ale były piekielnie ciężkie, że ledwo żyję. Bez treningów nie dałbym rady, naprawdę, słowo honoru. To jest zawód fizyczny połączony z wysiłkiem psychicznych i trzeba być zawsze gotowym. Ćwiczę regularnie trzy razy w tygodniu, trening trwa zazwyczaj godzinę i 15 minut plus oczywiście rozgrzewka i stretching” – opowiedział aktor redakcji "Plotka".         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura) Jego treningi są zaawansowane i regularne, dlatego znacząco zwiększają jego zapotrzebowanie kaloryczne. Pazura przyznał się jednak, że… nigdy nie musiał uważać na to, co je i nie stosował żadnej modnej  diety gwiazd . „Mam o tyle szczęście, że nie muszę stosować żadnej diety, bo moja rodzina to rodzina chudzielców, także ile bym nie zjadł, zawsze wszystko spalę. Nie wiem, jak to się dzieje. Jakiś dar z nieba. Mnie jest łatwiej schudnąć, niż przytyć. Więc jak reżyser każe mi schudnąć, to biorę rolę, jeśli odwrotnie, nie ma opcji” – wyznał. Wspaniałą sylwetką zachwyca także żona aktora,...

Musi przytyć do pracy. Je wszystko, co się nawinie. Czy to nie przegięcie?
Instagram
Newsy
Musi przytyć do pracy 20 kg w 6 tygodni. Je wszystko, co się nawinie. Przegięcie?
20 kilogramów więcej w 6 tygodni. Tego rodzaju poświęcenie stało się udziałem Marka Wahlberga. Hollywoodzki aktor w ten sposób dostosował swój wygląd do kolejnej filmowej roli. Co na to jego organizm?

Zawód aktora ma swoją specyfikę. Aktorki dbają za wszelką cenę o linię, by zdobyć upragnioną rolę, a aktorzy czasem do roli muszą przytyć. I to jak. Spójrzcie tylko na Marka Wahlberga, który jadł niemal wszystko, co mu się nawinęło, by przekonująco wypaść w roli boksera w nowym filmie „Stu”. – Chcą, bym tył w tak zdrowy sposób, jak to tylko możliwe, a ja jestem... Kurczę, trwałem na diecie od tak dawna, że teraz po prostu chcę zjeść wszystko, co mam w zasięgu wzroku. Chcę iść do piekarni. (....) Chcę naleśników . Chcę zjeść wszystko, co tylko mogę dostać w swoje ręce – powiedział aktor w jednym z wywiadów. Czy aktorzy powinni poświęcać się dla roli nawet kosztem niszczenia swojego organizmu? Przyznacie, że „tycie w zdrowy sposób” brzmi dość dwuznacznie. Zwłaszcza w obliczu konieczności przybrania na wadze w krótkim czasie aż o 20 kg. Czy to w ogóle możliwe bez uszczerbku dla zdrowia? Co sądzicie o postawie aktora? Ok so the first look at Mark Wahlberg in the upcoming "Stu" is *actually* worthy of the "x is unrecognizable* headlines. Damn. pic.twitter.com/Hsdg1y8kO2 — Will Mavity (@mavericksmovies) May 22, 2021 Do tej pory Wahlberg słynął raczej z fizjonomii kinowego Adonisa. 49-latek wyrzeźbił wcześniej swoje ciało w pocie czoła, jakby było ono spod dłuta samego Michała Anioła. Czego się jednak  nie robi dla roli… Który z polskich aktorów postanowił sporo przytyć do roli? Mark Wahlberg nie jest zresztą pierwszym aktorem, który dopuszczał się aż tak radykalnych poświęceń dla dobra filmu. Hollywoodzkim specjalistą w tym zakresie jest Christian Bale. Spójrzcie tylko na tę grafikę przygotowaną przez jednego internautę z przemianami Bale'a do...