Marcin Hakiel jest na diecie i schudł w święta 4 kg. Jak tego dokonał?
ONS
Newsy

Marcin Hakiel jest na diecie i schudł w święta 4 kg. Jak tego dokonał?

Podczas, gdy większość z nas w święta tyje, Marcin Hakiel schudł w tym czasie aż cztery kilogramy. Jak mu się to udało?

Święta to czas, w którym liczenie kalorii odchodzi na dalszy plan. Przy suto zastawionym stole, na którym pojawiają się takie przysmaki, jak smażony karp, zupa grzybowa czy przepyszne ciasta, nikt nie martwi się tym, że przytyje.

Już Wigilia rozpoczyna prawdziwy maraton objadania. Na naszych stołach pojawiają się makowce, ryby i pierogi. W pierwszy i drugi dzień świąt królują pasztety i sycące dania, takie jak pieczenie i przeróżne mięsa oraz oczywiście sałatki.

Mimo iż w święta przytyć jest bardzo łatwo, są tacy, którzy potrafią podczas nich schudnąć. Jedną z takich osób jest znany tancerz Marcin Hakiel.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Marcin Hakiel?

Marcin Hakiel urodził się w 1983 roku w Gdyni. To znany polski tancerz, choreograf i instruktor tańca, a także przedsiębiorca. Marcin ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów w dziedzinie tańca. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S". Hakiel może się poszczycić zajęciem 12. miejsca na Mistrzostwach Świata w 2001 roku oraz 5. miejsca w Pucharze Europy w 2004 roku.

Prywatnie jest mężem znanej polskiej aktorki Katarzyny Cichopek, z którą wychowuje dwójkę dzieci - 12-letniego syna Adama i 8-letnią córkę Helenę.

Zobacz także
Kasia Cichopek pokazała kaloryfer na brzuchu. Zdrowa dieta i treningi z Anną Lewandowską czynią cuda

Kasia Cichopek pokazała kaloryfer na brzuchu. Zdrowa dieta i treningi z Anną Lewandowską czynią cuda

Kasia Cichopek wygląda szczuplej niż kiedykolwiek. Okazuje się, że wcale nie dzięki diecie

Marcin Hakiel schudł w święta 4 kilogramy

Marcin Hakiel zrobił sobie postanowienie, by nie przytyć w święta. W rzeczywistości udało mu się podczas nich schudnąć aż cztery kilogramy. Jak on tego dokonał? Tancerz postanowił, że nie będzie się w tym czasie objadać i z rozsądkiem będzie jeść potrawy, które pojawią się na jego świątecznym stole:

- Święta, święta i po świętach – minus 4 kg – podpisał zdjęcie, na którym widzimy go pozującego bez koszulki w łazience.

Marcin Hakiel jest na diecie i schudł w święta 4 kilogramy. Jak on tego dokonał?
Instagram/MarcinHakiel

W życiu Marcina ogromne znaczenie ma nie tylko taniec, ale również sport, dzięki któremu udaje mu się utrzymać doskonałą formę i smukłe ciało.

Hakiel nie tylko codziennie trenuje na tanecznej sali, ale też ćwiczy w siłowni oraz stosuje plan treningowy Ewy Chodakowskiej. Nic dziwnego więc, że nie musi narzekać na nadwagę i tak znakomicie wygląda.

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcin Hakiel przeszedł na dietę i schudł nie do poznania. Zdziwicie się, ile teraz waży
ONS.pl
Newsy
Marcin Hakiel przeszedł na dietę i schudł nie do poznania. Zdziwicie się, ile teraz waży
Marcin Hakiel schudł nie do poznania. Nie uwierzycie, ile teraz waży znany tancerz. Czy aby nie powinien już poprzestać z odchudzaniem?

Tuż po ogłoszeniu rozstania z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel sporo schudł. Czy tancerz stosuje jakąś specjalną dietę? Kim jest Marcin Hakiel? Marcin Hakiel urodził się w 1983 roku w Gdyni. To utalentowany polski tancerz, choreograf i instruktor tańca. Marcin ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów tanecznych - reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S". Hakiel zajął 12. miejsce na Mistrzostwach Świata w 2001 roku oraz 5. miejsce w Pucharze Europy w 2004 roku. Prywatnie jest byłym mężem znanej polskiej aktorki Katarzyny Cichopek, z którą wychowuje dwójkę dzieci - 13-letniego syna Adama i 8-letnią córkę Helenę.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel) Marcin Hakiel bardzo schudł – jak on tego dokonał? Marcin Hakiel zawsze był w doskonałej formie. Nic dziwnego, w końcu to zawodowy tancerz, który spędził pół życia na treningowej sali. Ostatnio postura Hakiela zmieniła się nie do poznania. Tancerz opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać, ile obecnie waży. Okazuje się, że to tylko 69,4 kg: - Powrót do szkoły średniej - napisał Hakiel pod fotką, sugerując, że właśnie tyle ważył, gdy był w liceum.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Marcin Hakiel...

Instagram/FitOldboy
Newsy
67-letni „Fit Oldboy” to nowy uczestnik „Tańca z gwiazdami”. Kim jest? Jak udało mu się schudnąć?
Takiego uczestnika jeszcze w „Tańcu z gwiazdami” nie było. Będziecie oglądać go w akcji na parkiecie?

W najnowszej, 12. edycji „Tańca z gwiazdami", zobaczymy bardzo nietypowego uczestnika. Dlaczego nietypowego? Ponieważ nie jest on tak rozpoznawalny, jak chociażby Iza Małysz , Radek Liszewski czy Sylwia Bomba , ale nawet pomimo tego zdołał w krótkim czasie stać się prawdziwą gwiazdą internetu. Kim jest 67-letni Fit Oldboy i jak mu się udaje utrzymać tak wspaniałą formę w takim wieku?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Wojciech Węcławowicz (@fit_oldboy) „Fit Oldboy” - nowy uczestnik „Tańca z gwiazdami” Fit Oldboy to uczestnik najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami", która wystartuje na początku września w telewizji Polsat. Na parkiecie zobaczymy go w towarzystwie blondwłosej tancerki Pauliny Biernat. 67-letni Wojciech Węcławowicz, znany użytkownikom internetu, jako Fit Oldboy, to prawdziwy gwiazdor sieci. Po przejściu na emeryturę, za namową swojego syna Tomka, który jest trenerem personalnym, postanowił całkowicie zmienić swoje życie – schudnąć, przejść na zdrową dietę i zacząć ćwiczyć. Efekty przyszły szybciej niż się tego spodziewał. Mężczyzna może się dziś pochwalić znakomitą, umięśnioną sylwetką, której z pewnością zazdrości mu wiele znacznie młodszych od niego mężczyzn. Jak mu się to udało?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post...

Marcin Dorociński musiał sporo przytyć do roli. Schudł w bardzo nietypowy sposób
ONS.pl
Newsy
Marcin Dorociński musiał sporo przytyć do roli. Schudł w bardzo nietypowy sposób
Marcin Dorociński ma na swoim koncie niezwykłą przemianę. Nie uwierzycie, dzięki czemu udało mu się schudnąć kilkanaście kilogramów.

Marcin Dorociński jest jednym z najbardziej utalentowanych, młodych polskich aktorów. Przygotowując się do roli w filmie „Boisko bezdomnych", gwiazdor musiał sporo przytyć. Jak mu się udało odzyskać dawną formę? Jego sposób, jak się okazuje, był dość nietypowy. Kim jest Marcin Dorociński? Marcin Dorociński urodził się w 1973 roku w podwarszawskim Milanówku. To utalentowany polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, a także działacz społeczny. W 1993 roku Dorociński został studentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Sześciokrotnie był nominowany do Orłów za role w takich filmach, jak: „Boisko bezdomnych" (2008 r.), „Rewers" (2009 r.), „Róża" (2011 r.), „Obława" (2012 r.), „Jack Strong" (2014 r.) i „Moje córki krowy" (2015 r.). W 2014 r. aktor został odznaczony srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” w dziedzinie „film". Prywatnie jest żonaty ze scenografką Moniką Sudół, z którą ma dwójkę dzieci - syna Stanisława (ur. 2006 r.) i córkę Janinę (ur. 2008 r.).         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Marcin Dorociński (@marcindorocinski) Niezwykła metamorfoza Marcina Dorocińskiego W 2008 roku odbyła się premiera filmu „Boisko bezdomnych" w reżyserii Kasi Adamik. Marcin Dorociński odgrywał w nim jedną z głównych ról. Zagrał Jacka Mroza, nauczyciela WF-u, który wpadł na pomysł, aby...

Marcin Miller zamierza otworzyć hodowlę jajek
ONS.pl
Newsy
Marcin Miller z Boys jest zdesperowany brakiem koncertów. Teraz będzie sprzedawał... jajka
Artyści nie grają koncertów już od ponad roku, z małymi przerwami. Taka sytuacja sprawia, że większości z nich powoli zaczyna brakować środków do życia. Marcin Miller postanowił się więc przebranżowić.

50-letni Marcin Miller, lider i wokalista disco-polowego zespołu Boys, postanowił zmienić nieco swoje życie zawodowe. Z racji, że od ponad roku praktycznie nie gra koncertów, na czas pandemii chce zająć się czymś zupełnie innym. Wraz z żoną otwiera kolejne biznesy. Czym zajmie się Marcin Miller? Pandemia koronawirusa mocno dała się we znaki wszystkim artystom. Brak koncertów to przecież również brak dochodów. Niektórzy postanowili więc przenieść swoją działalność do internetu, w którym, bądźmy szczerzy, nigdy nie zarobią tak dużo, jak podczas tradycyjnych wydarzeń kulturalnych.  Ci którzy mieli odłożone pieniądze na „czarną godzinę”, jakoś wiążą koniec z końcem. Pozostali muszą szukać alternatywnych zajęć, by całkowicie nie zbankrutować i mieć za co żyć. Nic więc dziwnego, że lider zespołu Boys, Marcin Miller, postanowił uruchomić nowy biznes – zamierza uruchomić hurtownię jajek. Hurtownia jajek Marcina Millera Pewnie zastanawiacie się, jak to możliwe, że gwiazdor disco-polo będzie handlować jajkami. Odpowiedź jest prosta.  Mam znajomych, którzy mają dwie największe fermy kur niosek w Polsce i dysponują dużym asortymentem jaj. Już zapowiedzieli że bardzo mi pomogą i dadzą dobrą cenę – oznajmił w rozmowie z „Faktem” Marcin Miller. Piosenkarz miał otworzyć biznes już we wrześniu 2020 roku. Nie udało się to jednak przez wprowadzenie kolejnych obostrzeń i drugą falę koronawirusa. Zapowiada jednak, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, jego plan ziści się już w maju.  Na początek artysta planuje zatrudnić tylko dwóch pracowników, którym zamierza samodzielnie pomagać w powierzonych obowiązkach.  Będę doglądał, będę przyjeżdżał, może coś będzie trzeba pomóc pakować, to...