Małgosia Rozenek wraca do formy po porodzie. Jej brzuch robi wrażenie. To efekt diety czy treningów?
ONS.pl
Newsy

Małgosia Rozenek wraca do formy po porodzie. Jej brzuch robi wrażenie. To efekt diety czy treningów?

Po porodzie Małgorzata Rozenek postanowiła jak najszybciej schudnąć do figury sprzed ciąży. Niedawno pochwaliła się płaskim brzuchem!
Katarzyna Wyborska
marzec 29, 2021

Gwiazda programu „Perfekcyjna pani domu” oraz „Projekt Lady” nie zwalnia tempa i postanowiła wystąpić w kolejnej produkcji. Oczywiście znów w roli głównej bohaterki – Małgosia Rozenek od niedawna występuje w programie „Rozenek cudnie chudnie”, w którym dokumentuje swoją walkę z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. Sprawdźcie, jak jej idzie!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kontrowersje wokół programu

Nie obyło się oczywiście bez słów krytyki. Krótko po emisji pierwszych odcinków program spotkał się ze sporą krytyką ze strony widzów. Zwrócili uwagę, że w czasach gdy kładzie się nacisk na akceptację siebie, program o odchudzaniu Rozenek jest mocno nie na miejscu.

Gwiazda jest szczupła i nie ma nadwagi, co zauważyła nawet zatrudniona przez nią dietetyczka. W jednym z odcinków specjalistka zmierzyła BMI Rozenek i powiedziała, że nie ma nawet lekkiej nadwagi. Zapytała też o to, jak prezenterka odchudzała się wcześniej.

Małgosia bowiem po porodzie ważyła ponad 80 kilogramów, a w dniu wizyty dietetyczki już 67 kg. Rozenek tłumaczyła się mówiąc, że przecież jej syn ważył 4 kilogramy. Ale gdzie pozostałe 25 kilo?

Odchudzanie z Rozenek

Małgosia nie zwalnia jednak tempa i intensywnie się odchudza i ćwiczy, by odzyskać upragnioną, szczupłą sylwetkę. Krytykujący jej program stwierdzili, że Rozenek promuje niezdrowe wzorce wmawiając kobietom, że matki krótko po porodzie muszą jak najszybciej schudnąć. Małgorzata nie przejmuje się tym i na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępnia zdjęcia i filmiki, na których ćwiczy i chwali się płaskim brzuchem:

No ja muszę wam powiedzieć, że nie najgorzej jak na "Rozenek cudnie chudnie". Co prawda daleko mi jeszcze do sześciopaku, ale coś tu jakieś górne zarysy się już pojawiają. Właśnie dlatego, że nie ma wolnej niedzieli. Dla nas to jeszcze nie koniec bo później zrobimy spacer cardio.

Gwiazda z dumą pokazywała swój płaski brzuch. Robi wrażenie?

Komentarze