Małgorzata Rozenek
ONS
Newsy

Małgorzata Rozenek spektakularnie schudła. Zrezygnowała z jedzenia 2 bardzo popularnych produktów

Małgosia Rozenek to znana postać telewizyjna. To także mama dwóch dorastających synów i 1,5-rocznego Henryka. Jej nowa figura budzi podziw. Co pomogło jej wrócić do formy sprzed ciąży?

Małgosię Rozenek-Majdan kojarzycie głównie z gościnnych występów w telewizji. Prezenterka zaczynała w programach „Zacisze gwiazd" na antenie TVP. Mogliście też ją widzieć w programach stacji Polsat Café.

Perfekcyjna pani domu

Jesteśmy przekonani, że kojarzycie Rozenek-Majdan głównie przez jej jedną z najpopularniejszych przygód telewizyjnych. Mowa o programie „Perfekcyjna pani domu", który początkowo był emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN Style, a w sezonach 2–5 w TVN. W następnych latach kontynuowała współpracę z TVN, pełniąc funkcję jurorki w reality show „Bitwa o dom", modelki/jurorki w programie „Project Runway" oraz prowadzącej programów: „Piekielny hotel" i „Projekt Lady". Prowadziła również programy realizowane dla TVN Style.

Gwiazda zdradziła sekret swojej nieskazitelnej figury

Małgorzata Rozenek-Majdan ma się czym pochwalić. Po jej figurze widać, że dba o siebie i korzysta z ruchu. Gwiazda smukłej sylwetki nie zawdzięcza wyłącznie genom. Małgosia jakiś czas temu była na bardzo restrykcyjnej diecie. Niektórzy celebryci zrezygnowali z niej już po pierwszym dniu. Żona Radosława Majdana zdradziła kuluary swojego jadłospisu.

Główne założenie gwiazdy polega na wyeliminowaniu kilku produktów i niejedzenia po godzinie 19. Gwiazda opowiedziała na swoim Instagramie, że od dłuższego czasu nie je w ogóle czerwonego mięsa. Małgosia nie pije też alkoholu. 

Zobacz także
Dominika Gwit schudła. "Malutka się nam zrobiłaś" - komentuje fanka choć gwiazda nie planuje już chudnąć

Dominika Gwit schudła. „Malutka się nam zrobiłaś” - komentuje fanka. Gwiazda nie planuje już chudnąć

Małgorzata Tomaszewska tak szybko chudła po ciąży, że musiała zacząć więcej jeść. Prezenterka zdradza na jakiej jest diecie

Małgorzata Tomaszewska tak schudła po ciąży, że musiała więcej jeść. To przez dietę „okno żywieniowe"

Niejedzenie czerwonego mięsa było jedynie pierwszym krokiem. Kolejny przyszedł naturalnie. Rozenek-Majdan zapewnia, że następnym dla niej etapem było wykluczenie przetworzonego cukru z diety oraz stopniowe ograniczenie nabiału.

Gwiazda apeluje także, by dokładnie czytać etykiety. Uważa, że każdy bardziej niż powierzchownie powinien zagłębić się w tematykę żywienia. Dzięki temu możecie stać się bardziej świadomymi ludźmi, którzy zdrowiej się odżywiają.

Co pije rano Małgorzata Rozenek-Majdan?

Codzienną praktyką Rozenek-Majdan jest także szklanka wody z cytryną pita na czczo. Gwiazda nie zapomina również o kawie, która pojawia się zaraz po wodzie z cytryną. Na śniadanie zdarza się jej też zjeść gotową owsiankę, a podczas dnia dbać o nawodnienie na poziomie 2 litrów wody. Co myślicie o sylwetce Małgosi Rozenek-Majdan?

Źródło: wp.pl