Małgorzata Rozenek
ONS
Newsy

Małgorzata Rozenek od 2,5 roku nie pije jednej rzeczy i dzięki temu schudła. „Nie da się dobrze wyglądać, jeżeli...”   

„Perfekcyjna Pani Domu” pochwaliła się swoim szybkim powrotem do formy po urodzeniu dziecka. Podobno wszystko to dzięki odstawieniu jednej rzeczy...
Hubert Rój
luty 02, 2021

Nie ma dnia w którym, Małgosia Rozenek nie podzieliłaby się czymś ze swoimi fanami na Instagramie. Celebrytka relacjonuje swoje luksusowe wczasy w Meksyku.

Gwiazda TVN-u przebywa na wakacjach w kurorcie Tulum wraz z mężem Radosławem Majdanem, a także z dziećmi.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Rozenek wyjaśnia sekret swojej sylwetki

Piękna, słoneczna pogoda, piaszczyste plaże i… nieustanny kontakt z polską rzeczywistością za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Nie nam oceniać, czy tak właśnie powinno się ładować akumulatory przed kolejnymi miesiącami pracy, ale trzeba przyznać, że Rozenek nie marnuje czasu.

Fani celebrytki notorycznie pytają swoją gwiazdę o to, w jaki sposób udało jej się wrócić do tak perfekcyjnej formy po porodzie.

Szczęśliwa mama małego Henryka również nie omija żadnej okazji, by pochwalić się swoją idealną figurą.

Podczas konferencji na żywo ze swoimi fanami na Instagramie, Małgorzata Rozenek przeanalizowała to, w jaki sposób udało jej się schudnąć.

„Perfekcyjna Pani Domu” przyznała, że dla zachowania pięknego wyglądu wystrzega się trzech produktów.

Nie tylko mięso i cukier

Po pierwsze chodzi o słodycze. Rozenek utrzymuje, że cukier jest człowiekowi do niczego potrzebny i służy jedynie jako pożywka dla tego co złe w naszym ciele.

Oprócz tego, gwiazda zrezygnowała także z mięsa. Ta decyzja podobno wzięła się z preferencji dzieci celebrytki, które same nie chciały jeść kotletów i szynki.

Zobacz także

Według 43-latki, mięso także nie jest pozycją obowiązkową w diecie człowieka. Rozenek powiedziała, że mięso nie daje siły, nie buduje także tkanki mięśniowej, a jedynie gnije w jelitach.

Oprócz tego „Perfekcyjna Pani Domu” od 2,5 roku nie pije alkoholu. To właśnie ma być tajemnica jej szybkiego powrotu do formy po ciąży.

Jak powiedziała w relacji na swoim Instagramie pani Małgosia: - "Nie da się dobrze wyglądać, jeżeli się pije".

Trzeba przyznać, że rezygnacja z picia alkoholu, niezależnie od motywacji, zawsze jest szlachetną i słuszną decyzją!

Co prawda, inna życiowa prawda mówi o tym, że wszystko jest dla ludzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zadbać o zdrowie i wygląd bez alkoholu.

Komentarze