Małgorzata Kożuchowska skończyła 50 lat, ale wygląda na 20 lat mniej. Nie uwierzycie, od czego jest uzależniona
ONS.pl
Newsy

Małgorzata Kożuchowska kończy 50 lat, wygląda na 20 mniej. Nie uwierzycie, od czego jest uzależniona

Małgorzata Kożuchowska zachwyca młodym wyglądem i promienną cerą – ale ma jedną słabość, z której nie rezygnuje!
Aleksandra Zaborowska
kwiecień 27, 2021

Aktorka, która zaskarbiła sobie miłość fanów rolami w „M jak miłość” czy „Rodzinka.pl”, nie ujawnia zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. Udało się jednak ustalić, bez czego nie wyobraża sobie swojego dnia w pracy.

Chociaż Małgorzata Kożuchowska na co dzień stosuje doskonale dobraną dietę opracowaną zgodnie z jej DNA, a wszystkie jej posiłki przygotowywane są przez catering dietetyczny – ma jedną kulinarną słabość, której nie potrafi poskromić. Znana z pięknej, szczupłej sylwetki i wspaniałej cery aktorka nie pije często alkoholu, nie je słodyczy oraz niezdrowych, słonych przekąsek czy fast foodów, a także stroni od papierosów. Jest jednak jeden napój, bez którego gwiazda nie jest w stanie się obejść…

Magda Gessler odpowiada na pytania

Ukochany napój Małgorzaty Kożuchowskiej

Od dawna słyszy się o wysokich wymaganiach gwiazd przebywających na planach. Niektóre z nich życzą sobie otrzymywać specjalne, wyjątkowo wymyślne dania, szampan, kawior, świeże kwiaty w garderobie, a czasem nawet… papier toaletowy o specjalnym kolorze.

Małgorzata Kożuchowska nie należy jednak do rozkapryszonych współpracownic i ma tylko jedno proste wymaganie: na planie, na którym przebywa, musi być dobra kawa! Aktorka nie utrudnia jednak pracy swoim kolegom – sama wozi ze sobą swój ekspres i kawę, z której korzysta podobno cała ekipa! Nic dziwnego, że Kożuchowska jest tak lubiana w polskim show-biznesie.

Dieta Małgorzaty Kożuchowskiej

Kiedyś serialowa Hanka Mostowiak korzystała z diety orkiszowej (diety świętej Hildegardy), która pomogła jej wrócić do formy sprzed ciąży. Teraz aktorka stosuje dietę skomponowaną pod jej DNA, a posiłki dostarcza jej catering dietetyczny – jak udało się ustalić, na te dwie usługi gwiazda wydaje miesięcznie nawet 5 tysięcy złotych. Chociaż różne cateringi dietetyczne oferują różne ceny i możliwe jest znalezienie ofert w dziennej cenie ok. 30-40 zł, te najwyższej jakości serwują dzienne jadłospisy nawet w cenie 70-80 zł za jeden dzień. 

Zobacz także

Nie dziwi więc, że gwiazda, która bardzo dba nie tylko o sylwetkę, ale także o jakość swoich posiłków, nie oszczędza na wysokiej jakości składnikach i daniach opracowywanych specjalnie z myślą o jej organizmie i trybie życia.

Czytaj też:

Komentarze