Majka Jeżowska zachwyca szczupłym ciałem. Jej dieta jest zaskakująca, ale skuteczna
ONS.pl
Newsy

Majka Jeżowska zachwyca szczupłym ciałem. Jej dieta jest zaskakująca, ale skuteczna

W wieku prawie 61 lat, Majka Jeżowska wygląda po prostu świetnie. Sprawdźcie, jak ona to robi!
Katarzyna Wyborska
kwiecień 06, 2021

Czy istnieje w Polsce ktoś, kto by nie znał Majki Jeżowskiej? Piosenki gwiazdy wychowywały kilka pokoleń Polaków, a ona sama nie zwalnia tempa. W tym roku skończy 61 lat, a wygląda fantastycznie. Czemu zawdzięcza doskonałą figurę? Sprawdźcie sami!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Dieta Majki Jeżowskiej

Majka szczerze przyznała, że nie stosuje się do żadnej konkretnej diety, za to przestrzega zasad diety wegetariańskiej od ponad 10 lat! Zdecydowała się na nią z powodów zdrowotnych i jak widać świetnie jej służy. W wywiadzie dla portalu internetowego Majka opowiedziała o tym, jak przejście na wegetarianizm wpłynęło na jej zdrowie:

Zmieniają się nam rysy twarzy, naprawdę, proszę mi wierzyć. Znika opuchnięcie, taka pewna ociężałość, którą mamy, jedząc te rzeczy, które się długo, długo, długo odkładają.

Ponadto, zwróciła też uwagę na to, że ze zmiany diety skorzysta nie tylko ona, ale i środowisko:

Widzimy, jak dużo mówimy o tym, że planeta naprawdę jest coraz bardziej zmęczona i widzę tę solidarność, że jakoś skrzykujemy się do różnych akcji.

Gwiazda przyznała się do tego, że poza przejściem na wegetarianizm, swoją szczupłą figurę zawdzięcza temu, że niewiele je – głównie dlatego, że często nie chce się jej przygotowywać różnych posiłków!

Jakbyście weszli do mnie do mieszkania i zobaczyli co mam w lodówce, to naprawdę nie ma tam wielu produktów. Jem surowe jarzyny, bo nie chce mi się ich gotować. Wolę wziąć dwie marchewki i sobie schrupać, by zabić pierwszy głód.

Piosenkarka dodała też, że unika przetworzonej żywności i wszystkie posiłki przyrządza ze świeżych produktów.

Zobacz także

Rodzaje wegetarianizmu

Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale istnieje kilka rodzajów wegetarianizmu! Majka Jeżowska trzyma się zasad podstawowej odmiany tego stylu żywienia, czyli całkowicie zrezygnowała z mięsa (w tym ryb), ale je jaja, sery, mleko i inne produkty odzwierzęce. Jeżeli komuś nie odpowiada tak radykalny sposób odżywiania się, zawsze można przemyślać którąś z odmian wegetarianizmu:

  • Laktowegetarianizm – nie je się mięsa, ryb i produktów odzwierzęcych poza jajkami.
  • Weganizm – zabronione jest mięso i wszystkie produkty odzwierzęce.
  • Witarianizm – polega na jedzeniu jedynie świeżych produktów. Nie wolno ich gotować, smażyć, dusić itd. Nie można nawet pić herbaty!
  • Frutarianizm – bardzo radykalna odmiana. Frutarianie nie jedzą żadnych warzyw i owoców, których zerwanie zabija roślinę (należy do nich np. sałata).

Czytaj także:

Komentarze