Małgorzata Narożna schudła piękni i młodzi
ONS.pl
Newsy

Magda Narożna pożegnała zbędne kilogramy. Wyznała, że przestała przygotowywać te dania

Widzieliście jak zmieniła się ostatnio Magda Narożna z Pięknych i młodych? Podobno sekret jej wyglądu tkwi w rezygnacji z pewnej swojej słabości.
Hubert Rój
marzec 23, 2021

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi to doskonały przykład na to, jak muzycy disco-polo coraz lepiej odnajdują się w tak zwanym głównym nurcie.

Jeszcze niedawno szlaki z trudem przecierać musiał Zenek Martyniuk. Sukces lidera grupy Akcent sprawił, że w ślad za nim ruszyli następni.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jak wyglądała kariera Magdy Narożnej z Pięknych i młodych?

„Piękni i młodzi” zyskali sobie sporą popularność wśród Polaków. Nic więc dziwnego, że na świecznik trafiła zjawiskowa wokalistka tej disco-polowej formacji.

Dwie trzecie tria z Łomży stanowiła para – Magdalena i Dawid Narożni. Po drodze nie obyło się bez zmian.

W czerwcu 2019 roku małżeństwo muzycznego duetu dobiegło końca. Byli małżonkowie zaręczali, że  nie będzie miało to wpływu na istnienie i funkcjonowanie zespołu.

Pół roku jednak wystarczyło do tego, by z formacji Piękni i młodzi „wyleciał” Dawid Narożny, który został zastąpiony przez innego muzyka.

Po rozejściu i pani Madzia i pan Dawid szybko znaleźli sobie nowe drugie połówki. Przy okazji kariera Magdaleny nabrała rozpędu.

Piosenkarka znalazła się w gronie uczestników polsatowskiego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. I co tu dużo mówić – jest co oglądać.

Narożna wcieliła się już z dużym wdziękiem w kilka ciekawych gwiazd muzyki. Śpiewała hity „Boney M, Haliny Frąckowiak, a nawet… Piotra Cugowskiego.

Ten niecodzienny występ możecie obejrzeć tutaj:

Jak teraz wygląda Magda Narożna z zespołu Piękni i młodzi?

32-latka ponadto wzięła się porządnie za pracę nad swoją figurą. Jak przystało na wokalistkę „Pięknych i młodych”, nigdy nie brakowało jej wdzięku i powabu, ale teraz wygląda jeszcze lepiej.

Jak powiedziała Magda  w jednym z wywiadów, kluczem do metamorfozy był powrót do aktywnego stylu życia i uprawiania sportu.

Ponadto Narożna wyjawiła, że nie ma teraz nawet czasu na przygotowywanie i sięganie po domowe słodkości wypieki. Efekty? Zobaczcie:

Rozwijająca się w sporym tempie kariera muzyczna nie pozwala Narożnej nawet na kontrolowania zmian swojej wagi.

Piosenkarka przyznaje, że zmiany swojej wagi obserwuje wyłącznie po tym jak przymierza swoje przyduże ciuchy.

Komentarze