Magda Gessler
ONS
Newsy

Magda Gessler znika w oczach. Na tej diecie cud schudła już o dwa rozmiary. Jest banalnie prosta

Magda Gessler jak nikt inny, zna się na dobrym jedzeniu. Dobrze jednak nie zawsze znaczy zdrowo, szczególnie jeśli celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów.
Aleksandra Jaworska
styczeń 31, 2021

Początek roku to najlepszy czas na układanie postanowień noworocznych. Najczęściej się powtarzającym jest zrobienie formy na lato. Zdaje się, że Magda Gessler ma podobny plan.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Magda Gessler - kontrowersyjna i charyzmatyczna

W polskich mediach pełno jest Magdy Gessler i jej charakterystycznej burzy loków. Restauratorka od lat rozpieszcza podniebienia swoich gości w kilku knajpach zlokalizowanych m.in. w Warszawie. 

Smakom Magdy Gessler ufają również bohaterowie produkcji telewizyjnej Kuchenne rewolucje, w której prezenterka przeprowadza spektakularne metamorfozy w wielu kulinarnych miejscach na mapie Polski. Niektóre z nich odmieniają losy właścicieli nie do poznania! Zmiany wprowadzone przez restauratorkę, dotyczą bowiem nie tylko podawanych dań, ale także wystroju wnętrza, nazwy lokalu i dodatkowych atrakcji miejsca.

Zobacz także

Co jada Magda Gessler?

Mogłoby się wydawać, że osoba, dla której kuchnia nie ma tajemnic, wybiera produkty skomplikowane i wyszukane. Nic bardziej mylnego! Magda Gessler w swojej codziennej diecie, sięga także po całkiem pospolite produkty.

Wszystko w trosce o figurę i zdrowie. Restauratorka jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w kraju, zatem i jej publiczny wizerunek jest nieprzypadkowy i starannie wypracowany. Jej programy oglądają miliony widzów, do restauracji uczęszczają tłumy, a książki i produkty sygnowane jej nazwiskiem rozchodzą się na pniu. 

Restauratorka ogłosiła też, że przechodzi na specjalną dietę. Ułożoną przez siebie – dla siebie. Efekty mówią same za siebie!

 

Podstawą diety Magdy Gessler są bogate w potas pomidory oraz niskokaloryczna sałata. Dzięki tym prostym składnikom Magda Gessler czuje się i wygląda rewelacyjnie. Sałatę dla smaku posypuje startym parmezanem. 
 

Komentarze