Magda Gessler zagrała w tej samej reklamie, co Jennifer Lopez. Zobaczcie spot
Screen Twitter
Newsy

Magda Gessler zagrała w tej samej reklamie, co Jennifer Lopez. Zobaczcie spot

Magda Gessler pokazała się z zupełnie innej strony. Zobaczcie jej najnowsze przedsięwzięcie.

Magda Gessler to prawdziwa królowa polskiej gastronomii. Gwiazda nie tylko prowadzi własne restauracje (m.in. takie lokale, jak: „Alle Gloria", „U Fukiera", „Zielnik", „Polka" czy cukiernię „Słodki Słony"), ale też jest jurorką w kilku kulinarnych show („Master Chef", „Master Chef Junior") oraz prowadzi program „Kuchenne rewolucje", w którym ratuje podupadające finansowo restauracje.

Ostatnio Gessler wzięła udział w tej samej reklamie, w której wystąpiła jakiś czas temu amerykańska piosenkarka Jennifer Lopez. Zobaczcie, jak wypadła w spocie.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Magda Gessler zagrała w tej samej reklamie, co Jennifer Lopez

Magda Gessler z pewnością nie może narzekać na brak popularności. Jej nazwisko zna w Polsce niemal każdy. Mimo to, gwiazda przyznała w jednym z wywiadów, że nie jest zadowolona z poziomu zarobków, jakie otrzymuje za występowanie w popularnych show. Jej zdaniem na zachodzie gwiazdy takich programów zarabiają kilka razy więcej niż w Polsce:

- To, co robię dla telewizji, nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN-ie nie ma procentu od reklam, ani od niczego. Mam skromną stałą kwotę, bardzo skromną w stosunku do tego, ile się na świecie płaci w telewizji za tak udany program - przyznała zawiedziona.

Zobacz także
Sałatka jarzynowa nie smakuje tak, jak powinna? Magda Gessler wytyka błędy, które Polacy najczęściej popełniają

Sałatka jarzynowa nie smakuje tak, jak powinna? Magda Gessler wytyka błędy, które Polacy najczęściej popełniają

Po co Magda Gessler jedzie na lotnisko z cytryną w torebce? To jak to uzasadnia ma sens

Po co Magda Gessler jeździ na lotnisko z cytryną w torebce? Jej tłumaczenie ma sens

Nic dziwnego, że Gessler postanowiła dorobić sobie w reklamie. A konkretne w reklamie gier.

Magda Gessler wzięła niedawno udział w reklamie gry na smartfony. W tej samej kampanii wystąpiła dwa lata temu słynna piosenkarka Jennifer Lopez.

Jak podliczył ostatnio „Super Express", za udział w reklamie Magda Gessler mogła zainkasować nawet pół miliona złotych. Z kolei za jeden post sponsorowany na Instagramie, dostaje co najmniej 50 tys. złotych. Oznacza to, że tylko w tym roku gwiazda mogła już zarobić nawet milion złotych z samych reklam. A jak wiadomo czerpie jeszcze zyski z innych źródeł – m.in. z książek, programów telewizyjnych oraz oczywiście z restauracji.

Zobaczcie jak się zaprezentowała w spocie. Ma zdolności aktorskie?

Źródło: msn.com.pl

Doda o Magdzie Gessler: „Ciągle mi wisi kolacje u siebie w restauracji”
Instagram/MagdaGessler
Newsy
Doda o Magdzie Gessler: „Ciągle mi wisi kolację u siebie w restauracji”
Czyżbyśmy byli świadkami narodzin zupełnie nowej showbiznesowej przyjaźni? Przeczytajcie.

Doda i Magda Gessler zagrały ostatnio razem w reklamie. Dziś śmiało możemy mówić, że między paniami nawiązała się przyjaźń. Poznajcie szczegóły. Doda i Magda Gessler wystąpiły we wspólnej reklamie Doda i Magda Gessler zostały zaproszone do wspólnej reklamy. Popularna piosenkarka i kulinarna gwiazda wystąpiły razem w spocie reklamowym gry na smartfony. Akcja reklamy rozgrywa się w supermarkecie, w którym obie panie wpadają na siebie wózkami i nawiązują ze sobą rozmowę. Jakie wrażenia Doda ma po zagraniu z Gessler w spocie? Piosenkarka zdradziła, że wszyscy ją ostrzegali przed Magdą, która słynie z wyjątkowo ciętego charakteru, ale artystka zrobiła na niej wrażenie osoby ciepłej i dobrej: - Wszyscy mnie przestrzegali przed nią, że ona jest taka harda, ostra, mówi to, co myśli, że wszyscy się jej boją... Przepraszam, czy ktoś mówi o mnie? Spotykam ją drugi czy trzeci raz i ona nigdy w życiu nie odniosła się do mnie tak, że mogłabym wyciągnąć takie wnioski. Mam wrażenie, że to jest tak ciepła, dobra i kochana osoba, że nie wiem, o jakiej oni Magdzie Gessler mówią. Dała mi się poznać z zupełnie innej strony, pracowało mi się z nią świetnie – powiedziała Doda w rozmowie z portalem Pomponik. Artystka dodała, że Magda Gessler zaprosiła ją nawet na kolację do jednego ze swoich lokali:         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) - Ciągle mi wisi kolację u siebie w restauracji, bo mój czas mi zabronił się z nią spotkać, a...

10-latka z MasterChefa z ciętą ripostą do Ani Starmach. Wytknęła jej brak umiejętności
ONS.pl
Newsy
10-latka z MasterChefa z ciętą ripostą do Ani Starmach. Wytknęła jej brak umiejętności
Silne emocje udzieliły się jednej z uczestniczek MasterChefa Junior, która zdecydowanym tonem odpowiedziała Ani Starmach. 10-latka wytknęła jurorce brak odpowiednich kompetencji.

MasterChef Junior to kulinarny program telewizyjny dla młodszych kucharzy. Jego formuła jest oparta na brytyjskim show o tej samej nazwie. Z grona uczestników podczas castingów wybiera się finałową czternastkę, która bierze udział w nagraniach programu. Nad pracą czuwają specjaliści najlepsi w swojej dziedzinie: Anna Starmach, Michel Moran oraz Magda Gessler. W Polsce program jest emitowany od 2016 roku. W ostatnim programie 10-letnia Lena zaskoczyła widzów i jurorów emocjonalną wypowiedzią. Odważyła się skrytykować Anię Starmach! Słodkie wyzwanie  W ostatnim odcinku uczestnicy mieli za zadanie odtworzyć trudny słodko-kwaśny monodeser z sezamkiem, wcześniej wykonany przez gościa programu, mistrza cukiernictwa Krzysztofa Kopcińskiego. Każdy z zawodników otrzymał recepturę przyrządzenia danej słodkości, ale i tak stanowiło ono prawdziwe wyzwanie. Zwycięzcy poprzedniej konkurencji  podczas przygotowań mogli liczyć na wsparcie ze strony Ani Starmach. Cięta riposta 10-letniej uczestniczki  Każde zadanie kończy się degustacją przygotowanych dań. Podczas testowania jurorzy sprawdzają jakość zaserwowanej potrawy, a także wymieniają się uwagami. Podczas próbowania deseru 10-letniej uczestniczki, Ania Starmach przyznała: „Tak się zastanawiam, bo nie wiem tego, czy gdybym ja dostała przepis szefa po raz pierwszy, to czy umiałabym go idealnie odtworzyć. Prawdopodobnie nie”. Lena Góra zdecydowanie odpowiedziała jurorce: „No wie pani, pani jest jedyna, ale pani właśnie jak pomagała pani Stasiowi i Oliwce, to pani szefa cały czas wołała, no bo pani nawet tego nie wie, a jest pani kucharką”. Na tak ciętą ripostę ze strony młodej zawodniczki, wszyscy zareagowali śmiechem. Trzeba przyznać, że 10-latka ma charakter. Zadania w programie  MasterChef Junior ma za...

Jennifer Lopez na diecie je tylko jedną zupę i... wącha cytrusy! A co ze zdrowiem?
ONS.pl
Newsy
Jennifer Lopez ma 51 lat, jada tylko jedną zupę i... wącha cytrusy! A co ze zdrowiem?
51-letnia piosenkarka i aktorka od lat zachwyca wyjątkową figurą, której zazdroszczą jej nawet nastolatki! Jak to robi?

Jennifer Lopez od lat utrzymuje się na szczycie – stale nagrywa nową muzykę, a także gra w hollywoodzkich filmach (jej role są nawet doceniane nominacjami do nagród). Gwiazda prowadzi bardzo intensywny tryb życia, w którym dbałość o dietę zajmuje ogromne miejsce. Jako aktorka i wokalistka, Lopez pracuje nad swoją sylwetką i organizmem, które muszą być w doskonałej kondycji – przede wszystkim zdrowotnej. Trzeba jednak przyznać, że Jennifer Lopez nadal ma ciało jak u nastolatki . Co więc ląduje na talerzu gwiazdy „Ślicznotek”, aby mogła pochwalić się takimi efektami? Co je Jennifer Lopez? Na co dzień, kiedy piosenkarka nie musi aż tak restrykcyjnie pilnować swojego menu, najchętniej sięga po chude mięso, tuńczyka i orzechy. Przy częstych treningach, to właśnie te składniki zapewniają jej stały dostęp do białka. Zdarzają się jednak momenty, kiedy Jennifer musi przejść na bardziej rygorystyczną dietę. Zaczyna wtedy każdy dzień od szklanki wody z cytryną, a jej menu obejmuje wyłącznie azjatycką zupę miso z glonami oraz tofu. Jak artystka radzi sobie z głodem? Wącha aromat cytrusowy, który ma niwelować łaknienie, a zwłaszcza ochotę na kaloryczne dania. Niezdrowe diety gwiazd Czy dieta piosenkarki jest zdrowa? Należy pamiętać, że żadne monodiety (oparte na jednym typie posiłków lub wyłącznie jednej grupie żywności takiej jak białka czy tłuszcze) nie są korzystne dla zdrowia. Chociaż nie jest to rewolucyjne odkrycie, eksperci od lat są zgodni: najlepsze efekty dietetyczne można uzyskać poprzez utrzymywanie zbilansowanej diety pełnej warzyw i owoców, a także regularną aktywność fizyczną.  Jakie diety stosują gwiazdy ? Wiele z nich jest niezdrowych. Istnieją jednak też takie, które zaskarbiły sobie uznanie dietetyków – jest to np. dieta SIRT ,...

ile zarabia magda gessler
ONS, AdobeStock
Newsy
Wielu Polaków nie zarobi tyle przez całe życie. Ujawniono zarobki Magdy Gessler. Lepiej usiądźcie
Polska gwiazda programów kulinarnych Magda Gessler zna się nie tylko na gotowaniu – jest też świetną bizneswoman. Sprawdźcie, ile zarabia.

Wszyscy Polacy doskonale znają Magdę Gessler! Ekspertka od gotowania, gwiazda telewizji i znakomita bizneswoman. Każdy widział przynajmniej jeden odcinek „Kuchennych rewolucji”, programu, w którym Gessler efektownie rzuca talerzami po całej restauracji, by później przeprowadzić jej całkowitą metamorfozę. Przy tym uczy załogę w każdym lokalu tego, jak prawidłowo przygotowywać dania, a właściciele uczą się lepiej zarządzać zespołem. To, co czyni ten program wyjątkowym to fakt, że poza tym iż „Kuchenne rewolucje” pomagają restauracjom podnieść się finansowo, to prowadząca program Magda Gessler nierzadko wchodzi w rolę psychologa, który pomaga zrozpaczonym restauratorom i rozwiązuje konflikty w zespole. Bardzo cenne porady „Kuchenne rewolucje” stały się ogromnym sukcesem. Nie dziwi więc nikogo fakt, że gwiazda tego programu Magda Gessler może żądać od producentów programu wyjątkowo wysokiego wynagrodzenia. W końcu bez Magdy program ten nie mógłby istnieć! Nikt jednak nie spodziewał się chyba tego, jak dużo Gessler zarabia na prowadzeniu „Kuchennych rewolucji”. W popularnym serwisie internetowym można znaleźć informacje na temat zarobków gwiazdy. Są oszałamiające! W 2018 roku Magda Gessler zarobiła łącznie aż 700 tysięcy złotych za sam udział w „Kuchennych rewolucjach!”. Wyemitowano wówczas dwa sezony tego programu, po 14 odcinków każdy. Łatwo można więc policzyć, że Gessler dostaje aż 25 tysięcy złotych za jeden odcinek! Imponujące zarobki To nie koniec wysokich kwot, które Magda Gessler otrzymuje za udział w programach! Jest także jurorką w programie „Masterchef”. Może liczyć na 600 tysięcy złotych wynagrodzenia rocznie, czyli ponad 42 tysiące złotych za odcinek. Do tego jest gospodynią programu „Sexy Kuchnia Magdy...