Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. „Z Laurą jak siostry” według fanów
ONS.pl
Newsy

Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. „Z Laurą jak siostry” według fanów

Restauratorka niedawno została babcią pięknej Neny. W związku ze wspomnieniami, postanowiła podzielić się ze swoimi fanami fotografią z przeszłości. Internauci wskazują podobieństwo do córki Lary.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 17, 2021

Czas płynie nieubłaganie, a piękne chwile pozostają na zawsze w pamięci i na fotografiach. To piękna pamiątka, do której wraca się z wielkim sentymentem. Doskonale wie o tym Magda Gessler, publikując na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z młodości.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Młodość Magdy Gessler 

Magda Gessler urodziła się w Polsce, aczkolwiek całe swoje dzieciństwo spędziła w Sofii oraz na Kubie, co było związane z pracą jej ojca, czyli korespondentem Polskiej Agencji Prasowej. To wiązało się z licznymi podróżami i przeprowadzkami. Dzięki temu Magda Gessler od najmłodszych lat poznawała aktywnie świat. Po zakończeniu nauczania w liceum w Warszawie udała się do Madrytu, gdzie ukończyła studia Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda. Poprzez częste wyjazdy, restauratorka poznała wiele języków. Świetnie posługuje się takimi jak:

Gessler autorytetem kulinarnym

Gessler jest niepodważalnym autorytetem w dziedzinie kulinarii. Wydała trzy książki kulinarne:

  • „Kuchnia moja pasja”,
  • „Kocham gotować- Magdy Gessler przepis na życie”,
  • „Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler”.

Największą sławę przyniósł jej jednak autorski program „Kuchenne rewolucje”, gdzie przeprowadza spektakularne metamorfozy różnych restauracji w całej Polsce. Poza tym jest również jurorką w programie „MasterChef”. Ponadto publikuje swoje felietony w różnych magazynach. Magda Gessler prowadzi kilka popularnych lokali gastronomicznych w kraju, które są z chęcią odwiedzane przez Polaków. Jednym z nich jest „U Fukiera”, gdzie można dostać przepyszne i jedyne w swoim rodzaju wypieki. 

Magda Gessler w mediach społecznościowych

Restauratorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie komunikuje się z fanami, a także dzieli się różnymi przepisami bądź udziela kulinarnych rad. To jedno z popularniejszych kont w polskim show- biznesie. Magda Gessler jest uwielbiana dzięki swojej charyzmie.

Jak wyglądała Magda Gessler w młodości?

Magda Gessler lubi dzielić się z fanami również cząstką swojej prywatności. Ostatnio na swoim profilu opublikowała zdjęcie z młodości. W opisie wspomina ten okres dość czule. Internauci zwrócili jednak uwagę na aspekt, iż jej córka Lara Gessler jest dosyć podobno do swojej mamy, kiedy ta była w podobnym wieku. To prawda, podobieństwo jest zatrważające. Wyglądają jak dwie krople wody!
 

Czytaj także:

Komentarze