Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Pokazuje na nim z ukochanym tatą. Są podobni?
ONS.pl
Newsy

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Pozuje na nim z ukochanym tatą. Są podobni?

Najsłynniejsza polska restauratorka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii widać też jej tatę!

Magda Gessler od lat jest bardzo aktywna w sieci i mediach społecznościowych. To jeden z powodów, dla którego zyskała tak wielką rzeszę fanów z każdego pokolenia. Ostatnio prowadząca „Kuchennych rewolucji” i „MasterChefa”, udostępniła na swoim profilu starą fotografię z dzieciństwa, na której mała Gessler pozuje ze swoim ojcem – Mirosławem Ikonowiczem. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Magda Gessler jako dziecko

Wielu fanów restauratorki zastanawiało się jak wyglądała ona jako dziecko. Urodzona w 1953 roku Gessler skończy w tym roku 67 lat. Jej życie, pełne zwrotów akcji, szalonych przygód i wielu sukcesów, postanowiła w końcu opisać w książce autobiograficznej o tytule „Magda” (która miała premierę zaledwie kilka dni temu). 

W książce Gessler zamieściła wiele fotografii z młodych lat, a także z dzieciństwa. Wszystkie pochodzą z jej prywatnych archiwów, a większość nie była wcześniej nigdzie publikowana. Jedno ze zdjęć wyjątkowo rozczuliło fanów restauratorki: malutka Magda znajduje się na nim w ramionach taty. Gwiazda zapytała internautów czy dostrzegają podobieństwo pomiędzy nią, a jej ojcem. Zdjęcie to musiało zostać wykonane w 1953/1954 roku. 

Zobacz także

Co ciekawe, fani gwiazdy TVN szybko dostrzegli wielkie podobieństwo pomiędzy Mirosławem Ikonowiczem a… Larą Gessler, czyli córką restauratorki. Faktycznie, nie da się ukryć, że Lara jest wyjątkowo podobna do dziadka – może to właśnie dlatego „polubiła” zdjęcie opublikowane przez mamę. Jedna z fanek zauważyła też, że tata Magdy był w młodości bardzo przystojnym mężczyzną.

Sięgniecie po autobiografię jednej z najbardziej barwnych postaci polskiej gastronomii i show-biznesu?

Czytaj też:

Komentarze