Magda Gessler
ONS
Newsy

Magda Gessler pokazała swój dom. Królowa polskiej gastronomii ma kuchnię jak z bajki

Znana restauratorka, Magda Gessler, podzieliła się z fanami nagraniem, na którym tańczy przygotowując obiad w swojej kuchni. Wnętrze olśniewa.
Weronika Kępa
marzec 13, 2021

Magda Gessler znana jest nie tylko z prowadzenia licznych restauracji i ratowania biznesów Polaków, ale również z wywoływania skrajnych emocji. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. W istocie jej charakter, styl życia oraz wygląd mogą zaskakiwać. Podobnie jak wnętrze jej dużego, kolorowego i przepięknego domu położonego w podwarszawskich Łomiankach.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jak urządzony jest dom Magdy Gessler?

Dom Magdy Gessler jest tak samo inny, zaskakujący i kolorowy jak sama właścicielka. Królują w nim drewniane meble, antyki, dodatki przywiezione z różnych zakątków świata, lampy, rośliny, a także odcienie pomarańczy i czerwieni. 

Co ciekawe, ściany zostały zapełnione obrazami autorstwa samej restauratorki – z pewnością niewielu z was wie, że Magda Gessler oprócz gotowania, uwielbia również malować. Z kolei podłogi zostały pokryte dużymi, różnokolorowymi, kwiecistymi dywanami. 

Dom restauratorki jest naprawdę ogromny, ale jednocześnie przytulny, ciepły i przestrzenny. Nie brakuje w nim kominka, ale również ogromnego pieca, w którym gwiazda przyrządza przepyszne obiady dla całej rodziny. W centralnej części jadalni stoi także bardzo duży stół. Na tym jednak nie koniec.

Dom Magdy Gessler okala przepiękny ogród, w którym nie brakuje zachwycających odmian roślin i kwiatów. Znajduje się w nim również drewniana altana, miejsce do relaksu i odpoczynku, a także przyjmowania gości. 

Jak wygląda kuchnia Magdy Gessler?

Kuchnia Magdy Gessler to serce jej domu. Podobnie jak większość azylu restauratorki szafki zostały wykonana z ciemnego drewna i dopełnione czarnymi uchwytami. Czarny kolor króluje także na blacie kuchennym gwiazdy TVN-u. Całości dopełniają srebrne sprzęty AGD – piekarnik, mikrofalówka, lodówka oraz toster.

Na nagraniu można również zobaczyć, że restauratorka posiada wyspę, na której znajduje się zlew. Na co dzień używa zwyczajnej, białej zastawy, a w jej kuchni króluje chaos. Blaty są zastawione mnóstwem przedmiotów potrzebnych do przygotowania przepysznego jedzenia.

Komentarze