Magda Gessler od kuchni: "Jesteście ciekawi moich sekretów?". Restauratorka wydaje autobiografię
ONS.pl
Newsy

Magda Gessler od kuchni: "Jesteście ciekawi moich sekretów?". Restauratorka wydaje autobiografię

Najsłynniejsza restauratorka w Polsce postanowiła podzielić się sekretami ze swojego życia. Gessler wydaje autobiografię, gdzie nie brakuje ciekawych historii. Przedsprzedaż już trwa.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 30, 2021

Magda Gessler to zdecydowanie jedna z barwniejszych osób w polskim show-biznesie. Nie chodzi tylko o kolorowe stroje, ale również i o jej bezkompromisowy charakter. Prawdopodobnie to czynnik, który zapewnia tak dużą popularność programowi prowadzonemu przez restauratorkę. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Autobiografia Gessler w przedsprzedaży 

Najsłynniejsza polska restauratorka postanowiła podzielić się sekretami ze swojego życia prywatnego. Jak można dowiedzieć się z krótkiego opisu książki, przedstawia ona drogę do sukcesu królowej polskiej gastronomii. Wbrew pozorom jak może się wydawać, nie była taka prosta. Z zapowiedzi wynika, że to nie tylko autobiografia, ale również motywująca książka w dążeniu do marzeń i celów. Wszyscy zainteresowani mogą zakupić już publikację w przedsprzedaży.

Zobacz także

Rodzaje książek

W trwającej przedsprzedaży pojawiły się różne wersje książki. Każda z nich zawiera taką samą treść. Różnią się one niewielkimi szczegółami, jak cena czy okładka. Do każdej publikacji dołączone są papierowe okulary w formie zakładki. Można zakupić takie autobiografie Magdy Gessler jak:

  • książka w miękkiej oprawie z podpisami autorów, cena 44,90 złotych,
  • książka w twardej oprawie z galerią fotografii Gessler w środku oraz podpisami autorów, cena 54,90 złotych,
  • książka w wydaniu ekskluzywnym, imienna dedykacja z podpisami oraz unikalnym hologramem, produkt znajduje się w eleganckim etui, wyprodukowano jedynie 1000 takich egzemplarzy, co nadaje tej wersji wyjątkowości, cena 139,90 złotych.

Najsłynniejsza restauratorka w Polsce

Magda Gessler to niekwestionowany autorytet w dziedzinie kulinarii. Od lat prowadzi program w jednej ze stacji telewizyjnych, gdzie przeprowadza rewolucje w różnych restauracjach w całej Polsce. Wielu z nich pomogła odmienić swoje miejsce, co przełożyło się na znaczne zyski. Poza tym jest również jurorką w popularnym show „MasterChef”. Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji, jedną z nich jest warszawski lokal „U Fukiera”, gdzie można spróbować ciekawych smaków czy zakupić pyszne słodkości na wynos.

Magda Gessler ma nie tylko kolorowy charakter, ale i życie. Wydaje się, ze to słusznie ,że swoimi doświadczeniami oraz sekretami postanowiła się podzielić ze swoimi fanami poprzez wydanie autobiografii.
 

Czytaj także:

Komentarze