Maciej Musiałowski wyrzucony z warszawskiej restauracji. Menadżer restauracji: "To się u nas bardzo często zdarza"
ONS.pl
Newsy

Maciej Musiałowski wyrzucony z warszawskiej restauracji. Menadżer: „To się u nas bardzo często zdarza”

Gwiazdy nie zawsze zachowują się tak, jak spodziewaliby się po nich fani. I choć czasem awantury, jakie wywołują mogą przynieść nawet i dobre skutki, w przypadku 27-letniego aktora tak się jednak nie stało.

Jeśli celebrytom wydaje się, że wolno im więcej niż przeciętnemu człowiekowi, to jednak się grubo mylą. Aktor Maciej Musiałowski po tym jak zaczął awanturować się w warszawskiej restauracji „Ćma”, należącej do Mateusza Gesslera, został z niej natychmiast wyrzucony. 

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Maciej Musiałowski?

27-letni Maciej Musiałowski to aktor młodego pokolenia. Ma na koncie sporo ról w filmach, np. „Chrzciny”, „Polot”, „Kod genetyczny” czy „Osiecka”. Był nominowany do nagrody Orła za najlepszą rolę męską w filmie „Sala samobójców”. Hejter”.

Jak wielu młodych ludzi, udał się w kwietniową sobotę razem z kilkoma znajomymi do restauracji. Grupa wybrała lokal „Ćma” mieszczący się w warszawskiej „Hali Koszyki”. W trakcie posiłku około 2 w nocy, aktor wszczął burdę i zaatakował obsługę, z którą doszło do szarpaniny. W rezultacie wyprowadzono go z restauracji.

Informator portalu Pudelek tak relacjonował tę sprawę:

- Maciej rzucił się na pracowników restauracji, doszło do szamotaniny. Po chwili udało się okiełznać bojowego aktora.

Super Express dotarł do menadżera restauracji, który potwierdził incydent.:

- Rzeczywiście miał miejsce incydent z udziałem aktora. To się u nas bardzo często zdarza, że ktoś się za dużo napije i da upust swoim emocjom. Gwiazdor został wyprowadzony z lokalu, ale nie nałożono na niego zakazu wstępu w przyszłości. To codzienność, że znane osoby próbują zwrócić na siebie uwagę. Jak przeginają, są po prostu wypraszane

Musiałowski kręcił się jeszcze chwilę przed budynkiem i jak opowiadał jeden ze świadków pokazał język, obnażył brzuch, a następnie wysmarkał się na chodnik.

Czy takie zachowanie może sugerować, że aktor był pod wpływem alkoholu lub innych środków, czy po prostu w niedojrzały sposób starał się pokazać, że nie obeszło go całe zajście? Tak czy inaczej, wyraźnie ściągnął na siebie uwagę.

Zobacz także
Anna Mucha w ogniu krytyki po aferze z owocami morza. "Nie będę tego komentować"

Anna Mucha w ogniu krytyki po aferze z owocami morza. „Nie będę tego komentować”

Doda o Magdzie Gessler: „Ciągle mi wisi kolacje u siebie w restauracji”

Doda o Magdzie Gessler: „Ciągle mi wisi kolację u siebie w restauracji”

Zachowania celebrytów w miejscach publicznych

Media raz na jakiś czas donoszą o nieodpowiednich zachowaniach celebrytów w miejscach publicznych. Dotyczy to zarówno gwiazd polskich, jak i zagranicznych. Oto największe skandale ostatnich miesięcy:

  • Jazda pod wpływem alkoholu Beaty Kozidrak
  • Jazda bez prawa jazdy Piotra Kraśki. Okazało się, że dziennikarz regularnie jeżdżący samochodem nie ma prawa jazdy od 6 lat
  • Niefortunny wpis na temat polskich pograniczników Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda za ten incydent zapłaciła kilkoma kontraktami, które zostały z nią zerwane
  • Wypowiedź Bożeny Dykiel w studiu Dzień Dobry TVN, na temat leczenia depresji, którą skrytykowali nie tylko lekarze

Wybryki restauracyjne też są na porządku dziennym, o czym mówił menadżer restauracji Mateusza Gesslera i dotyczą nie tylko krytykowania smaku dań czy cen, ale spowodowane chęcią zwrócenia na siebie uwagi, czy braku kontroli po wypiciu nadmiernej ilości alkoholu.

Jednak niektóre incydenty mogą prowadzić do wdrożenia pozytywnych zmian. Tak się stało w przypadku jednej z plenerowych restauracji, w której podawano rybę na plastikowych talerzach. 2 lata temu, na swoim Instagramie Anna Mucha skrytykowała miejsce, w którym jadła za używanie plastikowych sztućców i kubków:

- Jem go na aluminiowej tacce, plastikowymi sztućcami, z plastikowym kubkiem… I nawet kur**, surówkę mi podali w plastiku!

- Nie używam tego g***a - nie owijała w bawełnę gwiazda.

Ostatecznie aktorka zobowiązała właściciela restauracji do zmiany zastawy. I dziś w całej Polsce używanie plastikowych kubków i sztućców jest już zabronione! Nie oznacza to oczywiście, że stało się to tylko i wyłącznie dzięki interwencji Anny Muchy...

Jednak fakt, że coraz więcej osób zwracało uwagę na zaśmiecanie naszych miast i kurortów plastikiem, w tym publicznie mówili o tym naukowcy, celebryci i zwykli ludzie z całej Europy, spowodowało, że 1 lipca 2021 w Unii Europejskiej została wprowadzona tzw. rezolucja plastikowa, czyli zakaz używania jednorazowych produktów, w tym naczyń z plastiku.

Źródło: Pudelek.pl, kozaczek.pl

https://newsy.gotujmy.pl/newsy/najadal-sie-w-restauracji-do-syta-i-nigdy-nie-placil-za-posilek-znanym-i-bogatym-wolno-wiecej-9519-r1/
Adobe Stock
Newsy
Najadał się w restauracji do syta i nigdy nie płacił za posiłek. Znanym i bogatym wolno więcej?
Dla normalnego człowieka taka sytuacja byłaby powodem do wstydu. Czyżby w przypadku niektórych bogaczy nie istniało coś takiego jak zawstydzenie czy kultura?

W marcu 2022 wyszła książka Monika Sobień-Górskiej „Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze". Autorka opisuje w niej między innymi przypadek popularnego celebryty, który notorycznie pojawiał się w eleganckiej restauracji, zamawiał, zjadał i… nie płacił. Właściciel rozkłada ręce. Bogatym można więcej w restauracjach? Autorka opracowania o skandalach związanych z najzamożniejszymi Polakami, udzieliła wywiadu dziennikarzom Polityki, w którym skomentowała kilka opisanych historii. W książce poruszony jest przypadek rozpoznawalnego człowieka, który podjeżdża na rowerze do popularnych restauracji, zjada w nich posiłek, po czym odjeżdża nie płacąc. Takie zachowanie tego jednego człowieka powtórzyło się już kilkakrotnie. I pewnie będzie się powtarzać, dopóki ktoś gwałtownie nie zareaguje. Monika Sobień-Górska zbierając materiały do książki i prowadząc wiele rozmów nie raz natrafiała na szokujące zachowania bogaczy. I ma pewne podejrzenia, z czego one wynikają: - Jeden z moich rozmówców, robiący interesy z najbogatszymi, mówi, że wielkie pieniądze wygumkowują coś takiego jak wstyd czy ogłada i dają poczucie, że bogatemu wolno więcej, bo pieniądze czyszczą wszystkie grzechy świata - powiedziała autorka. - Wiele kompleksów odreagowują właśnie pogardą wobec biedniejszych od nich. Ich kobiety mówią, że w jakimś sensie rozumieją, że oni się tacy stali, bo żyją w nieprawdopodobnym stresie. To są faceci po kilku zawałach, którzy nie śpią, nie dojedzą. Fajnie jest mieć pieniądze, ale jeżeli dochodzi się do ekstremalnego poziomu, to jak w każdej skrajności wkrada się patologia – podsumowuje Sobień-Górska. Dlaczego nie reagujemy na skandaliczne zachowania celebrytów? Media...

Tomasz Kot schudł 10 lat temu 17 kilogramów. Wciąż trzyma wagę dzięki wykluczeniu 2 rzeczy
ONS
Newsy
Tomasz Kot schudł 10 lat temu 17 kilogramów. Wciąż trzyma wagę dzięki wykluczeniu 3 rzeczy
Tomasz Kot schudł dzięki kilku prostym zasadom. Co robi, że tak znakomicie wygląda?

Tomasz Kot ma na swoim koncie naprawdę spektakularną przemianę. Ponad dekadę temu aktor wziął się za siebie i sporo schudł. Jak mu się to udało? Kim jest Tomasz Kot? Tomasz Kot urodził się w 1977 roku w Legnicy. Tuż po maturze wyjechał do Krakowa, żeby studiować na tamtejszej PWST, którą ukończył w 2001 roku. W 1995 zadebiutował w sztuce „Narkotyki" Witkacego w reżyserii Pawła Kamzy na deskach Teatru Dramatycznego w Legnicy. Największą popularność przyniósł mu jednak udział w dwóch sitcomach TVN: „Niania" (2005–2009 r.), w której wcielił się w bogatego producenta telewizyjnego Maksymiliana „Maks” Skalskiego i „Hela w opałach". Kot zagrał też w takich serialach jak „Na dobre i na złe", „Całkiem nowe lata miodowe" i „Camera Cafe". Po zakończeniu pracy na planie „Niani", aktor postanowił pożegnać się na dobre w graniem w serialach i spróbować swoich sił na dużym ekranie. Jego najsłynniejszą rolą była bez wątpienia rola Zbigniewa Religi w filmie „Bogowie" (2014 r.), za którą otrzymał Orła w kategorii najlepsza główna rola męska a także był nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej dla najlepszego aktora.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official) Kot był też dwukrotnie nominowany do Orłów za rolę w filmie: „Skazany na bluesa" (2005 r), w którym wcielił się w Ryszarda Riedla. Do roli w filmie „Yuma" aktor schudł aż 17 kilogramów! W...

ostałowska
ONS
Newsy
Dramatyczna sytuacja gwiazdy „M jak miłość”.  Przez pandemię ledwo wiąże koniec z końcem
Przez pandemię koronawirusa wielu artystów znalazło się w trudnej sytuacji. Gwiazda serialu wyznaje, że jest jej naprawdę ciężko.

Pandemia koronawirusa bardzo poważnie uderzyła we wszystkie sfery naszego życia. Pogarsza się nasze zdrowie psychiczne, martwimy się o siebie i bliskich, a na domiar złego sytuacja na rynku pracy jest bardzo trudna. Ludzie tracą premie, dodatki do pensji lub w ogóle zostają pozbawiani zatrudnienia, a firmy wstrzymują przyjęcia nowych pracowników. Jak w tej sytuacji odnajdują się artyści? Ciężki żywot artysty Trudna sytuacja gospodarcza nie oszczędza nikogo – także artystów. Znana z grania w serialu „M jak miłość” Dominika Ostałowska jest na skraju załamania. Przez pandemię zdjęcia do serialu zostały wstrzymane, podobnie jak przedstawienia teatralne, w których aktorka występowała przed nałożeniem obostrzeń na teatry. Teraz Ostałowska ma duże problemy finansowe i z trudem może utrzymać siebie i swojego syna. Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie "ponad poziomem wody". Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu – wyznaje aktorka w gazecie „Dobry Tydzień”. Aktorzy w trakcie pandemii Ostałowska podobnie jak większość polskich aktorów zarabia na życie grając w telewizyjnych produkcjach oraz na deskach teatru. Myśląc o aktorach mamy przed sobą twarze znanych hollywoodzkich gwiazd, które prowadzą luksusowe życie w swoich wartych wiele milionów willach. Jednak polska rzeczywistość jest zupełnie inna – przeciętna pensja aktora nie różni się wiele od wynagrodzenia pracownika korporacji. W trudnej sytuacji są tacy artyści, jak Ostałowska, którzy skupiają się na swojej pracy i nie są tak obecni w życiu publicznym, jak inni aktorzy o statusie celebrytów, którzy mogą dodatkowo zarobić na występowaniu w reklamach. Myślicie, że sytuacja się...

Przemiana gwiazdy "Na Wspólnej". Robert Kudelski zrzucił prawie 20 kg dzięki kilku sztuczkom
ONS.pl
Newsy
Przemiana gwiazdy "Na Wspólnej". Robert Kudelski zrzucił prawie 20 kg dzięki kilku sztuczkom
Robert Kudelski już tak nie wygląda. Gwiazdor „Na Wspólnej” przeszedł na dietę, zrzucił zbędne kilogramy, a teraz chwali się swoją zdrową sylwetką w mediach społecznościowych.

Przyznajcie, że swoją aparycją z czasów przed wdrożeniem diety-cud Robertowi Kudelskiemu bliżej było do Cezarego Żaka z czasów „Miodowych lat”, niż do tego jak wyglądał w czasie początków serialu „Na Wspólnej”. Jak teraz wygląda Robert Kudelski? Serialowy Michał Brzozowski wziął się jednak za siebie i zrzucił kilkanaście zbędnych kilogramów. Być może pomogły mu w tym spacery z jego potężnymi psami. Kudelski wyjawił w jednym z wywiadów, że nie tak dawno temu „dobił” do 107 kg. Taka waga powinna być dla każdego ewidentnym sygnał alarmowym pod tytułem: „czas zadbać o swoje zdrowie”. Nie inaczej było w przypadku aktora. Aktor pracę nad schudnięciem zaczął jeszcze w zeszłym roku, na początku pandemii koronawirusa. W czasie wizyty w telewizyjnym studiu „Dzień Dobry TVN” 46-latek pochwalił się, że udało mu się zrzucić aż 19 kg. Co zrobił Robert Kudelski, by schudnąć? W walce o odpowiednią wagę Kudelskiemu pomogły zmiany przyzwyczajeń żywieniowych. Aktor nie ukrywa, że wcześniej nie wyobrażał sobie funkcjonowania bez posiłku złożonego z solidnego kawałka mięsa. Teraz po takim podejściu do odżywania pozostały w przypadku gwiazdy „Na Wspólnej” tylko wspomnienia. Aktor przyznał w wywiadzie, że niemal zupełnie odstawił  mięso i przerzucił się na wegetariańską dietę. Do tego wszystkiego trzeba koniecznie dodać jeszcze jeden mały, ale niezwykle ważny szczegół odnowy Michała Kudelskiego. Aktor postanowił do minimum ograniczyć także spożycie soli, nie bez racji nazywanej nieraz cichym, białym zabójcą. Kudelski to nie jedyna gwiazda „Na Wspólnej”, która zachwyca w ostatnim czasie figurą. Jednak Anna Samusionek w przeciwieństwie do serialowego Michała nie...