Lidl rozda klientom 700 voucherów na 100 zł. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bon na zakupy?
Adobe Stock
Newsy

Lidl rozda klientom 700 voucherów na 100 zł. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bon na zakupy?

Spróbujecie wziąć udział w tej akcji? Nagroda jest bardzo atrakcyjna i na pewno się wam przyda.
Anna Urbańska
kwiecień 17, 2021

Supermarkety co jakiś czas urządzają akcję promocyjne i konkursy, by przyciągnąć do siebie klientów i zyskać jeszcze większy rozgłos. Najczęściej w takich akcjach można uzyskać produkty w atrakcyjnych cenach lub zdobyć jakiś gratisowy przedmiot. Tym razem, dzięki szczególnej akcji firm Lidl i Visa, możecie zdobyć bon na zakupy. Jeśli spełniacie warunki, przyłączcie się do akcji. Pieniądze na pewno się wam przydadzą.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Promocyjna akcja Lidla i Visy

Lidl i Visa postanowiły wprowadzić akcję promocyjną w trakcie której rozdadzą aż 700 voucherów o wartości 100 zł każdy, które można będzie wydać na zakupy w sklepach Lidl.

Promocja ta ma zachęcić klientów do częstszego płacenia kartami i płatności bezgotówkowych. Każdy uczestnik może wygrać jeden z voucherów o wartości 100 zł.

Jak otrzymać bon do Lidla?

By wziąć udział w akcji „Nie musisz być Olimpijczykiem żeby wygrywać”, trzeba zarejestrować swoją kartę Visa na stronie firmy (www.visa.pl). Gdy rejestracja zakończy się pomyślnie, każda płatność zbliży was do wygranej.

Chodzi o wszystkie płatności dokonywane zarejestrowaną kartą Visa, nie tylko te za zakupy w Lidlu! Jeśli jednak chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną, kupując w Lidlu i płacąc za zakupy kartą Visa, podwajacie swoje szanse.

Akcja obejmuje:

  • Płatności Visa w sklepach internetowych
  • Płatności zbliżeniowe
  • Płatności dokonane z kodem PIN
  • Płatności telefonem lub innymi urządzeniami z zarejestrowaną kartą Visa

Zobacz także

Na co można wydać bon wygrany w akcji?

Jeśli to wy będziecie jednym z 700 szczęśliwców, którym uda się wygrać bon na 100 zł, będziecie mogli wydać go w Lidlu. Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o zakup produktów. Lidl jako partner tej akcji, funduje te nagrody.

Akcja potrwa do 1 czerwca. Nagrody losowane są co tydzień już od 14 kwietnia, do 1 czerwca włącznie. Każdego tygodnia wylosowanych będzie 100 bonów do Lidla. Oprócz 700 bonów, do wygrania są też inne atrakcyjne nagrody.

Łączna wartość puli nagród przewidzianych przez organizatora loterii, to ponad 900 tys. złotych! Do wygrania są nie tylko bony do Lidla, ale też smartfony, telewizory, a nawet samochód hybrydowy!

Czytaj także:

 

Komentarze