Jakie są ceny świątecznego cateringu
Adobe Stock
Newsy

Kupić w garmażerce czy zrobić samemu? Sprawdzamy, ile kosztują gotowe dania na święta

Zastanawiacie się, czy stać was na catering świąteczny? Porównujemy ceny głównych wigilijnych dań w różnych miejscach w różnych miastach.

Gotować samemu czy kupić gotowe? Z takimi dylematami mierzymy się co rok. W tym roku decyzja jest o tyle trudniejsza, że wszystko drożeje błyskawicznie. Wiele osób, które dotychczas kupowało pasztet czy sernik zdecyduje się piec samodzielnie, lub zrezygnuje z przysmaków. Sprawdzamy ile kosztują w tym roku święta i porównujemy ceny dań w kilku wybranych cateringach, w polskich miastach.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Ile kosztują świąteczne dania gotowe?

Jeśli zdecydujecie się zamawiać, zamówienia w większości miejsc trzeba składać już dziś. Niektóre informują, że zapewniają sobie możliwość zamknięcia list z zamówieniami przed terminem. Gotowe przysmaki w większości będą do odbioru 22 i 23 grudnia, w niektórych także w samą Wigilię.

Barszcz czerwony

  • Warszawa „Zapiecek” na burakach i jabłkach 1 l – 33,98 zł
  • Warszawa „Zielnik” 1 l – 42 zł
  • Wrocław „Gruby Josek” barszcz z uszkami 900 ml – 55 zł
  • Kraków „U Tamary” 1 l – 24 zł
  • Kraków „Krak-food” 1 l - 21 zł

Pierogi z kapustą i grzybami

  • Warszawa „Zapiecek” 10 szt. - 10,90 zł
  • Warszawa „Zielnik” 1 porcja – 35 zł
  • Wrocław „Gruby Josek” 10 szt. – 43 zł
  • Kraków „U Tamary” 10 szt. – 30 zł
  • Kraków „Krak-food” 1 kg – 40 zł

Pasztet

  • Warszawa „Zapiecek”, pasztet wieprzowo – wołowy 800 g – 66,87 zł
  • Wrocław „Gruby Josek”, pasztet cielęcy 1 kg – 69 zł

Kompot wigilijny

  • Warszawa „Zapiecek” 1 l – 27,99 zł
  • Kraków „U Tamary” 1 l – 15 zł
  • Kraków „Krak-food” 1 l – 24 zł

Sernik

  • Warszawa „Zielnik” 5 porcji – 65 zł
  • Wrocława „Gruby Josek” 2 kg – 119 zł
  • Kraków „Krak-food” 1 kg – 31 zł

Makowiec

  • Warszawa „Zielnik” 10 porcji – 109 zł
  • Wrocław „Gruby Josek” 1 kg – 65 zł
  • Kraków „Krak-food” 1 kg 32-37 zł
Zobacz także
Pasztet z zająca za 199 zł. „Kogo stać na takie produkty? Chyba tylko polityków"

Pasztet z zająca za 199 zł. „Kogo stać na takie produkty? Chyba tylko polityków"

Karkówka 36 zł, szaszłyk 38 zł. To nie są ceny z restauracji, tyle trzeba zapłacić na jarmarku w Gdańsku

Karkówka 36 zł, szaszłyk 38 zł. To nie są ceny z restauracji, tyle trzeba zapłacić na jarmarku w Gdańsku

Kiedy warto kupić świąteczne dania gotowe?

Podpowiadamy, w jakich sytuacjach lepiej zamówić gotowe danie niż samodzielnie je przyrządzać:

  • Nie potraficie piec – kupcie ciasta, a barszcz i śledzie zróbcie sami.
  • Nie lubicie gotować – skupcie się na serniku, a pierogi kupcie.
  • Nie macie czasu, a chcecie mieć smaczne święta – w tym przypadku musicie wydać więcej i kupić dania zrobione przez profesjonalnych kucharzy.
  • Nie jecie mięsa, ryb, a w składkowych świętach macie przynieść właśnie te dania?  - po prostu je kupcie
  • Macie do zrobienia zbyt dużo dań — podzielnie listę dań na te, które zrobicie sami i te, które zrobią dla was inni. 
  • Gdy znajoma, sąsiadka gotuje i piecze dla zarobku — jeśli stać was na wsparcie w ten sposób kogoś znajomego, zawsze warto to zrobić. Będziecie mieli smaczną potrawę, mniej pracy, a dodatkowo zyskacie świadomość, że komuś pomogliście. 

Źródło: Zapiecek.eu, zielnik.pl, restauracjazielnik.pl. grubyjosek.pl, utamary.pl, krakfood.pl

Oto jak przygotować swięta 300 ml barszczu i 6 pierogów na osobę. Mamy też plan na inne potrawy
Adobe Stock
Newsy
Oto jak przygotować święta bez strat: 300 ml barszczu i 6 pierogów na osobę. Co z innymi potrawami?
Ile naszykować jedzenia, żeby nie wyrzucać nic po świętach? Ekspertka podpowiada jak planować ilości poszczególnych dań.

Co rok okazuje się, że wszystkiego ugotowaliście za dużo? To się dzieje w niemal każdym domu. Na koniec kolacji gospodarze wciskają sytym gościom kolejnego pierożka czy sernik. Wszyscy wstają od stołu przejedzeni, a niezjedzone dania i tak po świętach lądują w koszu. Tym razem bądźmy mądrzy przed szkodą i przygotujmy tylko tyle jedzenia ile potrzeba. Podpowiadamy jak dobrze policzyć ilości. Jeśli dań na stole jest 12, goście nie zjedzą pełnych porcji każdego z nich Podstawą wszystkich wyliczeń ile ugotować bigosu czy barszczu oraz ile ulepić pierogów, niech będzie to, że wigilijna kolacja składa się z wielu dań. To oznacza, że biesiadnicy raczej nie nałożą sobie pełnego talerza sałatki, skoro sałatek na stole jest kilka. To samo dotyczy wszystkich innych potraw. Także pierogów możemy przygotować mniej, skoro pierogi z kapustą i grzybami są tylko jedną z wielu wigilijnych propozycji. Już trzydaniowy obiad, którego w wielu domach nie jada się na co dzień powoduje, że wstajemy od stołu bardzo nasyceni. Dwunastodniowy nie jest możliwy do zjedzenia, jeśli każdego z dań przygotujecie normalną porcję. Nawet gdy przy stole są osoby, które mają wilczy apetyt i zjedzą każdą ilość jedzenia,  to pozostali domownicy nie dadzą rady zmieścić aż tylu dań składających się z normalnych, dużych porcji. Nie martwcie się więc, że przygotowując dokładną ilość porcji na osobę sprawicie, że podczas kolacji dla kogoś zabraknie jedzenia. Przypomnijcie sobie raczej ile go zostało w zeszłym roku. Sylwia Majcher radzi jakie porcje przygotować na osobę Odeta Moro w podkaście „Projekt Kuchnia” rozmawia z Sylwią Majcher, autorką książki „Gotuję, nie marnuję”. Dziennikarka, autorka książek kulinarnych i edukatorka ekologiczna dokładnie wylicza jak duże porcje dań powinniśmy zaplanować na osobę....

Gessler, Korcz,Szyc, Adamczyk prowadzą restauracje. Gdzie najtaniej kupicie pierogi i barszcz? Kto nieziemsko zdziera?
ONS.pl
Newsy
Święta w restauracjach Gessler, Korcz, Szyca i Adamczyka. U Korcz najtaniej, a u kogo najdrożej?
Przeglądamy świąteczne dania na wynos w czterech restauracjach celebrytów. Jest drogo czy tanio? Oceńcie sami.

Przyszły takie czasy, że niemal każdy chce mieć restaurację. Jednak programy „Magdy Gessler z serii „Kuchenne rewolucje" pokazują, że nie każdy powinien się zabierać za taki biznes. Ludzie marzą o tym, żeby zostać restauratorami, nie mając pojęcia jak planować pracę w lokalu, układać menu, czy zarządzać ludźmi. W rezultacie klientów jest za mało, żeby biznes mógł dobrze funkcjonować. Nie dotyczy to restauracji celebrytów. Tam klientów zawsze jest dużo, a przyciąga ich nie menu, ale sława właściciela. Przyglądamy się świątecznym cateringom trójki z nich i porównujemy menu oraz ceny z restauracjami Magdy Gessler. Sprawdzamy gdzie jest najtaniej, a gdzie najdrożej. Gdzie iść na świąteczny obiad do aktorów? Anna Korcz, aktorka teatralna, znana także z ról filmowych, np. „Na Wspólnej” prowadzi kawiarnię i sklep z wypiekami „Moje smaki”. Na co dzień można wypić u niej kawę, kupić pasztety, wędliny i ciasta. Borys Szyc, aktor znamy z wielu ról filmowych, m.in. „Testosteron”, „Piłsudski” „Listy do M”, „Planeta singli” czy „Zimna wojna”, otworzył na warszawskim Mokotowie restaurację „Akademia”. Miejsce specjalizuje się w wyszukanej kuchni polskiej. W stałym menu znajduje się na przykład antrykot z polędwicy wołowej za 112 zł porcja.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez „U Fukiera” Magda Gessler (@u.fukiera) Piotra Adamczyka znacie z głośnej roli „Karol. Człowiek, który został...

Ten świąteczny wypiek Magdy Gessler kosztuje „tylko” 450 zł. Usiądźcie zanim sprawdzicie resztę cen
Ons/Flickr
Newsy
Ten świąteczny wypiek Magdy Gessler kosztuje „tylko” 450 zł. Usiądźcie, zanim sprawdzicie resztę cen
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Poczuła je również Magda Gessler i wystartowała z ofertą potraw i deserów wigilijnych. Ceny jak zwykle zwalają z nóg. Na jeden z dostępnych w jej cukierni świątecznych wypieków pozwolą sobie tylko zamożni.

Restauracja i delikatesy „U Fukiera” to nieustające źródło inspiracji cenowych dla wszystkich restauratorów... Wydawałoby się, że już drożej nie można, a jednak Magda Gessler udowadnia, że można. W tym roku na potrawy świąteczne z tej restauracji niektóre osoby musiałaby wydać nawet połowę swojej pensji.  Ciasto makowe z „U Fukiera” kosztuje pół tysiąca złotych  W ofercie świątecznej restauracji „U Fukiera” znajdziecie wiele wspaniałych i okazałych ciast. Piernik staropolski przełożony powidłami śliwkowymi i oblany czekoladą to wydatek rzędu 90 zł za kilogram ciasta. Tyle samo zapłacicie za sernik prawdziwie krakowski. Jednak, gdy będziecie chcieli zaopatrzyć się w tradycyjne ciasta z makiem, to musicie liczyć się ze znacznie większymi wydatkami. Makowiec na bogato z orzechami kosztuje 145 zł za 1,2 kg.   Jednak prawdziwą perłą w koronie świątecznej oferty jest tort makowy z pomarańczami. Jeżeli rozważacie taki deser, to poszukajcie w portfelu... 450 zł. W opisie na stronie można przeczytać, że są to:  - Biszkoptowe blaty makowe przełożone lekkim śmietankowym kremem z pomarańczą oraz wyjątkowym crème pâtissière z makiem.   Specjał przygotowywany pod czujnym okiem królowej polskiej gastronomi, waży 3,5 kg i ma średnicę 28 cm. A w jego skład wchodzą:  - Mak niebieski, jaja wiejskie kurze, cukier, mąka pszenna, pomarańcze, sok pomarańczowy, mascarpone, śmietanka pasteryzowana, pomarańczowa skórka kandyzowana, mleko krowie, wanilia, skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, cukier puder, spirytus - czytamy na stronie internetowej delikatesów Magdy Gessler. Ile kosztują pierogi, uszka i barszcz u Magdy Gessler?   Świąteczna oferta „U Fukiera” jest pełna przysmaków. Przez stronę internetową restauracji można kupić przysmaki...

Odliczamy do świąt. Te 2 rzeczy trzeba zrobić już teraz
Adobe Stock
Newsy
Odliczacie dni do świąt Bożego Narodzenia? Te 2 rzeczy trzeba zrobić już teraz
Są takie przedświąteczne czynności, które trzeba zaplanować z wyprzedzeniem. Albo przygotujecie je właśnie teraz, albo zapomnijcie o dobrze przygotowanych świętach.

Niektórzy planują święta z wyprzedzeniem, inni podchodzą to tego czasu w roku bardziej żywiołowo. Nie zajmują się myśleniem o świętach tak długo, zanim te nie nadejdą. I oczywiście jeśli nie macie na głowie dużej rodziny, która przyjeżdża z całego kraju i nie musicie przygotowywać dla niej całej wigilijnej wieczerzy, to możecie potraktować temat nieco lżej. Jednak i w tym przypadku może się zdarzyć, że brak planu podjętego z wyprzedzeniem spowoduje, że na pewne rzeczy już będzie za późno. Dlaczego planowanie świąt jest tak ważne? Są takie przedświąteczne czynności, na które jest czas właśnie teraz. Jedną z nich jest zaplanowanie świątecznych dań i decyzja czy będziecie je przygotowywać sami, czy też kupicie gotowe. Dlaczego trzeba decydować już teraz? Bo jeśli postanowicie, że wolicie zamówić świąteczny catering, zamówienie należy składać w ciągu najbliższych dni. Większość restauracji i firm cateringowych specjalizujących się w świątecznych przysmakach już z początkiem grudnia komunikuje klientom świąteczne menu, informuje do kiedy zbiera zamówienia, a czasem nawet zastrzega, że w przypadku dużej ilości zamówień, listy mogą być zamknięte wcześniej. Jeśli więc nie zdążycie ze złożeniem zamówienia, może się okazać, że jedynym wyjściem będzie zakasanie rękawów, założenie kuchennego fartucha i samodzielne pieczenie czy gotowanie. Zamówienia z reguły przyjmowane są do 17 grudnia, a potrawy wydawane 22, 23 i 24 grudnia. Druga czynność, która musi być poprzedzona planowaniem i wykonana właśnie teraz to nastawienie potraw, które wymagają czasu dojrzewania czy fermentowania. Jeśli nie nastawicie zakwasu na barszcz 3 tygodnie przed Wigilią, to wigilijny barszcz będziecie mogli zjeść dopiero na Nowy Rok. To samo dotyczy...