Adam Małysz
ONS
Newsy

Kuchnia Adama Małysza zrobi na każdym wrażenie. Możecie poczuć ukłucie zazdrości

„Orzeł z Wisły” stał się legendą za życia. Dzisiaj Adam Małysz już nie skacze. Pracuje w Polskim Związku Narciarskim i oddaje się życiu rodzinnemu w swoim pięknym domu.
Hubert Rój
styczeń 19, 2021

Setki triumfów, medale, trzy Kryształowe Kule – listy wszystkich sukcesów słynnego Adama Małysa nie sposób wymienić w jednym zdaniu.

Polacy pokochali Adama już ponad 20 lat temu. Jego popularność nie słabnie do dzisiaj, pomimo tego, że nie bierze udziału w zawodach od 2011 r.

Małysz nie spoczął na laurach. Po zakończeniu kariery sportowej postawił początkowo na udział w zawodach motoryzacyjnych.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Nie tylko „bułka z bananem”

Obecnie 43-latek realizuje się jako dyrektor w Polskim Związku Narciarskim. Jego życie nie jest jednak już tak dynamiczne, jak jeszcze przed 10 laty.

„Orzeł z Wisły” ma więcej czasu dla rodziny, a także dla swojego domu. Skromny mistrz pozostał normalnym człowiekiem, takim jak każdy z nas.

Małysz własnoręcznie wykonuje wiele domowych prac. Chwalił się na swoim instagramowym koncie nawet tak poważną pracą jak wykonanie odwodnienia wokół swojego domu.

Były skoczek narciarski po latach ciężkiego reżimu treningowego i restrykcyjnej diety, wreszcie może pofolgować sobie w kuchni.

Kuchnia Małysza budzi zazdrość

A ma gdzie! Mistrz lubi przygotowywać posiłki przy pięknych meblach kuchennych, przy użyciu najlepszych i najnowocześniejszych sprzętów.

Takich jak choćby zaawansowane sokowirówki, z których Adam szykuje dla swojej rodziny soki owocowo-warzywne z buraka, jabłek czy papryki.

A tutaj zobaczycie Adama przy pracy nad jajkami wielkanocnymi. Ciekawa indukcyjno-gazowa kuchenka, nowoczesny okap. Małysz ma się czym pochwalić. Podoba wam się takie wyposażenie?

Komentarze