Magda Gessler
ONS
Newsy

„Kuchenne rewolucje” wracają na antenę TVN. Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Będziecie oglądać?

Magda Gessler i jej kulinarne show nie przestają nudzić Polaków. A czy wy obejrzycie kolejną edycję „Kuchennych rewolucji” ?
Hubert Rój
styczeń 16, 2021

Wrzaski, krzyki, dyskusje. Wywracane stoły, udzielane lekcje, łzy radości – tego właśnie typu emocje były solą sztandarowego do niedawna programu telewizji TVN.

W roli głównej niezrównana Magda Gessler. Chciałoby się nawet powiedzieć o teatrze jednego aktora, a raczej aktorki.

Blondwłosa gwiazda przyćmiewała na planie swojego programu wszystkich. 67-letnia restauratorka nie bała się zwarcia z renomowanymi inwestorami i właścicielami knajp.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Gessler objeżdża Polskę

To właśnie w ich interesie Magda przyjeżdżała w różne miejsca w kraju i przeprowadzała jedyną w swoim rodzaju inspekcję.

Czy w danej restauracji dobrze karmią, czy wystrój jest miły dla oka, czy zachowywane są normy higieniczne – o to wszystko troszczyła się Gessler.

O tym czy „rewolucja” Magdy się powiedzie, decydowała tak naprawdę postawa i nastawienie załogi danego lokalu.
Jak dużo jadłodajni załapie się jeszcze na kontrolę w wykonaniu pani Magdy?

Wygląda na to, że to jeszcze nie ostatni moment na zgłoszenie się do programu. Gessler objedzie Polskę w kolejnej edycji.

Internetowe rewolucje

Sęk w tym, że w realizacji tej edycji programu, jak i prawdopodobnie kolejnych, przeszkodziła oczywiście pandemia koronawirusa.

A właściwie nie sam COVID-19, a rządowe obostrzenia, które ograniczyły do minimum działalność lokali gastronomicznych.

Jak z tym problemem poradziły sobie restauracje i Magda Gessler? Sprawdzicie to w najbliższych odcinkach nowego sezonu „Kuchennych rewolucji”.

Gdzie zobaczycie program Gessler? Uwaga! Od tego sezonu „Kuchenne rewolucje” będą do obejrzenia tylko w internecie, na stronie player.pl

Komentarze