Kucharz Stinga zdradził ulubione danie artysty. „Lubi zjeść zdrowo”
ONS.pl
Newsy

Kucharz Stinga zdradził ulubione danie artysty. „Lubi zjeść zdrowo”

To ulubione posiłki znanego piosenkarza. Też je lubicie?
Anna Urbańska
maj 03, 2021

Sting to niekwestionowana międzynarodowa gwiazda. Na pewno znacie jego hity „Every breatch you take”, „English man in New York”, czy “Roxanne”. Sting to nie tylko wokalista. Jest też kompozytorem i mulitinstrumentalistą. Może pamiętacie też zespół The Police, którego był liderem.

Poza działalnością sceniczną, Sting bardzo mocno angażuje się też w różnorodne akcje charytatywne. Szczególnie wspiera ruchy zajmujące się ochroną środowiska. Jego pseudonimem została nawet nazwana jedna z niedawno odkrytych żab w Amazonii. Sting jest odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego. Jego dokonania dla świata kultury są niepodważalne.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Kucharz Stinga udzielił wywiadu

Tak uznany i szanowany artysta ma oczywiście swoich kucharzy. Towarzyszą mu oni na wyjazdach w trakcie tras koncertowych, ale też gotują dla niego w domu. Jednym z takich kucharzy jest Tai Lopez. To doświadczony kucharz, który wywodzi się wielokulturowego Londynu. Dobrze czuje się w przygotowaniu potraw z Karaibów, Azji i nowoczesnej kuchni europejskiej. Podróżuje on z muzykiem i najlepiej wie, jak zaspokoić podniebienia Stinga. W niedawnym wywiadzie zdradził on, jakie są ulubione potrawy tego wielkiego wokalisty.

Zobacz także

Ulubione potrawy Stinga

Znany muzyk lubi zdrowe potrawy. To bardzo ważne, by były one dobrze zbilansowane i powstawały ze świeżych produktów. Sting kocha:

  • Ryby
  • Różnorodne zupy
  • Pełnoziarniste potrawy

Sting lubi jedzenia bazujące na produktach organicznych i lokalnych. Duże znaczenie przywiązuje do wartości prozdrowotnej posiłków. Wybiera pełnoziarnisty ryż zamiast białego. Kucharz zdradził też, że Sting lubi jeść intuicyjnie. Nie wylicza więc on kalorii, a ważne jest dla niego to, by potrawy były pełne witamin i minerałów. W trakcie tras koncertowych kucharz dba też o to, by potrawy były lekkie. Przed koncertem Sting musi zjeść coś, co da mu energii, ale nie będzie zbyt ciężkostrawne.

Przykłady potraw, które jada Sting w trasie

Kucharz zdradził też kilka potraw, które w ostatnich dniach przygotowywał dla artysty. To:

  • Gulasz wołowy po karaibsku z ostrymi papryczkami jalapeno – gotowany przez ponad 4 godziny, by stał się miękki
  • Pieczony kurczak marynowany w papryce, czosnku, imbirze i limonce
  • Ryż z groszkiem w mleku kokosowym z tymiankiem i czosnkiem

Czytaj także:

Komentarze