Kuba Wojewódzki
ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki otwiera kolejną restaurację. Co w niej zjecie? Jest sporo niespodzianek

Dziennikarz to charyzmatyczna i jednocześnie kontrowersyjna postać polskiego show-biznesu. Jakiś czas temu postanowił zająć się gastronomią. Niebawem otwarcie jego kolejnego lokalu.
Aleksandra Jaworska
styczeń 07, 2021

Moda na otwieranie przez celebrytów knajp to coraz popularniejsze zjawisko. Najczęściej ich rozpoznawalność pozwala na szybkie wejście na rynek, jakimkolwiek by nie miał być. Gwiazdy startują często w branży gastronomicznej, sygnując swoim nazwiskiem różne lokale.

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Kuba Wojewódzki jako restaurator

Po lokalach w Warszawie i Wrocławiu przyszedł czas na całkiem nową lokalizację gastronomicznego biznesu Kuby Wojewódzkiego. Miejsca, które już istnieją, oferują niebywałe smakołyki. Nie inaczej będzie w najnowszej przestrzeni kulinarnej. Jak donoszą portale internetowe, dziennikarz tworzy ją z Józefem Krawczykiem, a kolejna restauracja Niewinnych Czarodziejów ma powstać w Gdyni.

Niewinni Czarodzieje 3.0 to miejsce, które ma być współprowadzone przez Dawida Kwidzińskiego, który jest odpowiedzialny także za miejsca Aleja 40 i Como Ristorante. Nowa knajpa prezentera ma się mieścić w Gdyńskim Centrum Filmowym. Otwarcie jest planowane na pierwszy kwartał 2021 roku.

Niewinni Czarodzieje 3.0 będą czynni przez cały dzień

Tak jak w poprzednim lokalach Wojewódzkiego i tu, będzie można zjeść o każdej porze dnia. Biorąc pod uwagę pandemię, teraz restauracja oferuje jedynie dania na wynos. 

W nietypowej karcie można znaleźć śniadania, lunche, obiady oraz oryginalne specjały dla nocnych marków. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdyni ma czerpać inspiracje kulinarne głównie z miejsca, w którym się będzie mieściło.

Czas na kuchnię nadmorską

Po serwowanej w Warszawie i Wrocławiu kuchni strettfoodowej przyszedł czas na nadmorskie smaki. W karcie będą królowały świeże ryby i owoce morza. Nie zapomniano też o wcześniejszych hitach sprzedażowych, takich jak burgery i steki. Możecie się jednak spodziewać urozmaicenia ich lokalnymi akcentami. Lokal w Gdyni będzie nie tylko knajpą do jedzenia. Nocą zmieni się w klub taneczny.

To miejsce ma zachęcać, żeby zostać odrobinę dłużej. Zwłaszcza teraz, kiedy kina i teatry są zamknięte. Poluzowanie obostrzeń wniesie do miejsca najważniejszy element, ludzi. Obecnie możecie złożyć zamówienie i odebrać je na wynos lub poprosić o dostawę pod wskazany adres. Jeśli lubicie wspierać lokalne biznesy, może właśnie Niewinni Czarodzieje przypadną wam do gustu?

Komentarze
Agata Duda najlepiej ubrana polityk
ons
Newsy Agata Duda zachwyca szczupłą talią. Teraz ma kolejny powód do dumy. Została...
Miano Pierwszej Damy zobowiązuje nie tylko do wzorowego zachowania, ale również nienagannego wyglądu. Agata Duda od początku świetnie wywiązywała się z tych reguł. Jej starania w końcu zostały oficjalnie docenione! Będziecie w szoku!
Weronika Kępa
styczeń 06, 2021

Znany modowy projektant - Daniel Jacob Dali - stworzył ranking modowy. Zestawienie dotyczyło polskich polityków i prezentowanych przez nich ubiorów w ciągu całego 2020 roku. Najlepszym wyczuciem, niespotykanym gustem i elegancją wykazała się… Pierwsza Dama! Agata Duda to najlepiej ubrana polityk w Polsce Pierwsze miejsce w rankingu zajęła Agata Duda. Projektant docenił jej ogromną grację i wdzięk odzwierciedlane we wszystkich ubiorach prezentowanych podczas publicznych wydarzeń w 2020 roku. Okazuje się więc, że oszałamiająco szczupła talia, którą zawdzięcza zdrowemu odżywianiu, to nie jedyny atut Pierwszej Damy! Na szczególne uznanie zasługują kolorowe marynarki i sukienki w kwiatowe wzory, w których niezwykle do twarzy Agacie Dudzie! Sami przyznacie, że kobieta dobrze odnajduje się w świecie mody. Dba również o pozostałe aspekty swojego wyglądu, zachowując nienaganną sylwetkę. Drugie miejsce zajął Trzaskowski Na drugim miejscu znalazł się prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Przez cały 2020 rok jego stylizacje prezentowały się oszałamiająco. Granatowe garnitury, śnieżnobiałe koszule i krawaty w niestandardowe wzory zachwyciły znanego projektanta. Stylizacje Rafała Trzaskowskiego łączące elegancje z nutką nonszalancji, za każdym razem robiły piorunujące wrażenie. Trzecie miejsce powędrowało do Marty Lempart Na podium znalazła się również Marta Lempart. Choć jej styl odbiega od tych wcześniej wymienionych, ma w sobie coś gustownego. Działająca w obronie praw kobiet Lempart, zawsze prezentowała się w strojach casualowych.  W jej stylizacjach przeważała czerń, co dodatkowo podkreślało istotę spraw, o które walczy. Marynarka, płaskie i wygodne buty oraz apaszka zawieszona na szyi – tak najczęściej się prezentowała. Dali wytypował też 3 najgorzej ubranych...

Przeczytaj