Krzysztof Skiba zrzucił już 6 kg i planuje jeszcze 10. Chce zdążyć do ślubu z młodszą o 26 lat partnerką
karokempi/Instagram
Newsy

Krzysztof Skiba zrzucił już 6 kg i planuje jeszcze 10. Chce zdążyć do ślubu z młodszą o 26 lat partnerką

Muzyk podjął wielkie wyzwanie. Skiba szykuje się do ślubu ze swoją młodszą o blisko 30 lat narzeczoną i z tego powodu postanowił o siebie zadbać. Musiał zupełnie zrezygnować z niektórych rzeczy, jednak liczy na to, że wysiłek się opłaci.

Lider zespołu „Big Cyc” ma za sobą sporą dawkę intensywnych przeżyć, a kolejne jeszcze go czekają. Krzysztof Skiba w marcu tego roku sfinalizował rozwód z żoną, z którą przeżył wspólnie aż 30 lat. Jedni wspierają go w tej decyzji, a inni nie pozostawiają na muzyku suchej nitki.

Dlaczego? Powodem może być świeży związek Skiby z nową, młodszą o 26 lat partnerką. Zakochani nie przejmują się jednak krytycznymi opiniami na swój temat i już w tym roku planują ślub. Z tego powodu Krzysztof postanowił wziąć się za siebie i zrzucić kilkanaście kilogramów, zanim stanie na ślubnym kobiercu. 

Mocne postanowienie Krzysztofa Skiby

Kilka lat temu artysta zachwycił wszystkich swoją imponującą metamorfozą. Zrzucił wtedy ponad 30 kilogramów, choć niestety, jak przyznaje, z czasem waga wróciła. Dlatego teraz muzyk ponownie przeszedł na dietę, żeby być w jak najlepszej formie na swój ślub. Jak wyznaje, udało mu się już schudnąć 6 kilogramów, a w planach ma jeszcze więcej:

– Mam młodą partnerkę, która niebawem zostanie moją żoną, więc muszę dbać o zdrowie. Jestem na diecie i ćwiczę. W ciągu miesiąca schudłem aż sześć kilo. Mam taki plan, żeby do wakacji zrzucić jeszcze dziesięć. Dwa lata temu schudłem trzydzieści kilo, ale potem przytyłem. Teraz liczę, że będzie inaczej – powiedział Krzysztof Skiba w rozmowie z „Twoim Imperium”. 

Zobacz także
Krzysztof Skiba zrzucił 30 kg."Dopadł mnie efekt jojo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę". Co zaczął jeść, że znów przytył?

Krzysztof Skiba zrzucił 30 kg. „Dopadł mnie efekt jo-jo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę". Co zaczął jeść, że znów przytył?

Łącznie są już lżejsi o 44 kg. Rafał z "Kanapowców" i jego żona jedli takie zamienniki słodyczy

Są już lżejsi łącznie o 44 kg. Rafał z „Kanapowców" i jego żona jedli takie zamienniki słodyczy

Jak schudł Krzysztof Skiba? 

Skuteczne odchudzanie się wymaga dyscypliny i poświęceń. Skiba dobrze o tym wie i przyznaje, że musiał zrezygnować z niektórych rzeczy oraz zwiększył swoją aktywność fizyczną:

– Dietetyczka ustawiła mi specjalny catering i tego się trzymam. Unikam słodkiego i tłustego jedzenia. Nie piję też alkoholu. Oprócz tego biegam, chodzę na basen i raz w tygodniu gram w squasha – mówił w rozmowie z „Twoim Imperium”. 

Wytrwanie w postanowieniach może być dla Krzysztofa utrudnione ze względu na zbliżającą się, jubileuszową trasę koncertową zespołu „Big Cyc”. W końcu w trasie trudno jest zadbać o zdrowy jadłospis czy oprzeć się pokusie zjedzenia czegoś niezdrowego. Muzyk zapewnia jednak, że będzie przestrzegał swojej diety.